Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Faust Yordmoon

Anonymous



Faust Yordmoon Empty
Vendég
Pént. Okt. 30, 2020 8:48 am

Faustus "Faust" Yordmoon




Nem: férfi

Kor: 43 év

Vér: arany

Iskola/Munka: Gringotts Bank, átoktörő

Kapcsolatunk: apa-fia

Csoport: varázsló

Playby: Michael Fassbender

Státusz: SZABAD


Részletek

Ő életünk nagyon fontos személye! Az apánk és anya boldog férje, akinek köszönhetően nagyon sokat szánkózhattam télen, mert ő egyáltalán nem félt a hidegtől. Ez azonban semmi ahhoz képest amit mindannyian átéltünk vele, büszkén mondhatom, hogy ő az apánk és senkivel sem cserélném őt el. Egyrészt azért, mert sokkal engedékenyebb és anya háta mögött igenis képes megdicsérni minket s, nem csak a határozott apa mintaképét játssza aki szent és sérthetetlen. Neki is vannak hibái, ezzel természetesen tisztában van s, ha anya nem volna akkor egyes esetekben biztos, hogy kész világvége lenne körülötte minden. Ha nagyon akar akkor képes önálló lenni és nem nyafog, mint egy kisgyerek, hogy neki ez meg az kell. Tehát ha éhes akkor kiszolgálja magát s, ha éppenséggel nincs kész étel akkor főz magának valamit. Nemhiába akart szakács lenni – jó nem muszáj, ez csak egy ötlet a részemről – és ami azt illeti ő határozottan támogatja a kávézom ötletét Roxmorts-ban. Szerinte van benne lehetőség és hétvégénként száz százalék, hogy lennének vendégek is. De azt megjegyezném, hogyha kell akkor nagyon is szigorú tud lenni és büntetések esetén igazán kreatív az elméje! Az átoktörés érdekli, ezért is jelentkezett a legutóbbi álláshirdetésre a Gringotts-ba.




Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: