Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

mi familia

Anonymous



mi familia Empty
Vendég
Kedd Okt. 20, 2020 6:14 pm

Santiago Montero




Nem: férfi

Kor: 48 év

Vér: aranyvérű

Iskola/Munka: bájital készítő, üzletember

Kapcsolatunk: apa-fia

Csoport: varázsló

Playby: akit csak szeretnél

Státusz: SZABAD


Részletek

Szia Apa! Mi újság otthon, minden rendben veletek? Hogy van Sierra, még mindig beteg? Remélem hamar rendbe jön most már! Tudom, hogy még csak nem rég utaztam vissza a kastélyba, de már most hiányoztok... Számolom a napokat a karácsonyi szünetig, hogy megint otthon lehessek. Mármint jó itt nekem, csak otthon jobb. Már most elkezdtem tanulni a RAVASZra, muszáj, a tanárok nagyon kemény tempót diktálnak, de egyébként nem olyan vészes, mint amilyennek beharangozták. Jó, tényleg nem könnyű, de azért nem a világ. Meg se kérdezd, a lányokkal még mindig nincs semmi. Most a tanulás az első, nem ez. tudom, hogy örülnél ha vinnék haza végre valami menynek valót végre, de hidd el, ha siettetem a dolgokat nem lesz jobb. Vigyázz magadra és Sierrára, jövőhéten ismét jeletkezem.

Marco.

//A pb-ben abszolút szabad kezet kapsz - örülnék, ha sötét hajú/őszülő lenne - ha már az ET-je nagy részét megírtam. Ajánlott elolvasni az én ET-met, sok hasznos kis információmorzsa rejlik benne apukát illetően. Szeretnék egy nagyon közeli, mély, bizalmas apa-fia kapcsolatot kettjüknek, de ha esetleg más elképzeésed van szívesen hallgatom :3//




Vissza az elejére Go down
Anonymous



mi familia Empty
Vendég
Kedd Okt. 20, 2020 6:19 pm

Montero gyerekek




Nem: férfi is, nő is

Kor: 12-20 év

Vér: félvérek

Iskola/Munka: vegyesen

Kapcsolatunk: testvéri

Csoport: kinél mi

Playby: akit csak szeretnél

Státusz: SZABAD


Részletek

Bellarosa B. Montero, 20
A legidősebb lány. Egyértelműen ő a legmagánakvalóbb mindünk közül. Na nem mogorva, inkább csak olyan magába forduló természet. sosem kerültem vele kifejezetten szoros kapcsolatba, de tudom, ha szükségem lenne rá ott lenne nekem.

Fernando F. Montero, 20
A bátyám, a példaképem, a legjobb barátom. Nagyon sok mindenben hasonlítunk egymásra, és főleg anya halála után kerültünk közel egymáshoz. Ő az én mentsváram, hozzá menekülök, ha elegem van a világból.

Rafael R. Montero, 15
Oda kell figyelni az öcskösre, mert még egy ilyen rosszcsont és eleven gyereket mint ő, a világ nem látott. Mindannyiunk közül ő a legközvetlenebb és legnyitottabb, rengeteg barátja van, amit nem csodálok.

Alejandro A. Montero, 12
Látszik, hogy Rafael a példaképe, de igyekszem a jó irányba terelgetni. Egyelőre még elég kicsi ahhoz, hogy ne lehessen eldönteni, melyikünkre fog leginkább hasonlítani. Igyekszem annyit foglalkozni vele, amennyit csak lehet.

//A (majdnem) legkisebbtől a legnagyobbig. A karakterek szabadon alakíthatóak, ha nem tetszik a nevük vagy a jellemük nagyon szívesen átírom a kedvedért - kivéve Fernandót, az ő kapcsolatukhoz ragaszkodnék. Csak gyertek minél többen mi familia 3217638854 //




Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: