Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

My Little Brother

Anonymous



My Little Brother Empty
Vendég
Csüt. Okt. 15, 2020 1:12 pm

Martin Morgan




Nem: Férfi

Kor: 17-24 év

Vér: Félvér

Iskola/Munka: Hugrabug vagy ha felnőtt, munkát megbeszéljük.

Kapcsolatunk: Öcsém

Csoport: Varázsló

Playby: Logan Lerman ( rá gondoltam de alkudható)

Státusz: SZABAD


Részletek

Martin az öcsém, nem lett nagyapám célpontja. Így ő a saját életét éli, és mugli életet élő szüleinkhez tér vissza rendszeresen. Soha nem tartotta jó ötletnek, hogy nagyapám hatása alá kerüljek, és lehet neki volt igaza. Kapcsolatunk nagyon jó, minden ünnepet amúgy is együtt töltünk, és folyamatosan baglyot váltunk. Az ember akiért tűzbe mennék, akár ölnék is.
Teljesen szabadkezet adok az élete törnetéseiben. ( amit persze beszéljünk meg, hogy tudjak róluk Very Happy )

Kezdetben fiatalabbnak írtam meg a karakteremet, így 17 évesnek képzeltem, de idősödtem, így rábízom a megalkotóra, hogy diákot szeretne belőle, vagy felnőtt varázslót.( de ezt persze beszéljük meg )

Személyiségét úgy képzeltem el, mint Newt Scamander, hogy legyen összehasonlítási alap. Teljesen el van a saját kis világában: csak is az érdekli. Nem szereti az embereket, az érintkezést. Ritkán szólal meg, de ha igen akkor megéri, nagyon intelligens. Kis vissza fogott, de kő kövön nem marad, ha megmondja a véleményét, mert halálosan őszinte, és nem tudja vissza fogni a szavait. Kocka, imádja a mugli videójátékokat, az foglalja le a legjobban ha otthon van. Ha felnőtt varázsló lesz ez is befolyásolja majd milyen munkát találunk ki neki ^^

Nagyon, nagyon várom az öcsköst , nagyon fogom imádni ha megérkezik :3  My Little Brother 1570947188  My Little Brother 3034304039  My Little Brother 3217638854





Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: