Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Yates-Newman gyerekek

Anonymous



Yates-Newman gyerekek Empty
Vendég
Szer. Okt. 14, 2020 7:25 pm

Yates-Newman gyerekek




Nem: nő (ha nagyon akarod lehet ffi is)

Kor: 16 év? és 18 év?

Vér: félvér

Iskola/Munka: oxifoxi

Kapcsolatunk: big sis - lil' sis / lil' bro

Csoport: diák

Playby: egyeztessünk

Státusz: SZABAD


Részletek

"Két testvérem van, Mindentelrontokamihezhozzáérek és Avilágnemrosszhelydelehetnejobb. A kapcsolatunk pedig annál jobb, minél távolabb vagyunk egymástól, ami azt jelenti, hogy bár mindig számíthattunk egymásra, de azóta alakult ki az igazi testvér kötelék, mióta elköltöztem otthonról. Bármivel megkereshetnek, általában meg is keresnek és kihasználják, hogy én, a nagytesó mindig segíteni akarok megoldani a dolgaikat. De azt leszögeztem, hogy nem költözhetnek hozzám. Mondom nem!"

Nem sokat szabtam meg a lányokról az ET-ben, sőt igazából csak annyi biztos, hogy ketten vannak (légyszi legalább az egyik legyen lány). Nagyon szabadon alakíthatóak, bajba keverhetőek, megronthatóak, csak egyeztessük a terveket előtte. Pb-t javasolj és megbeszéljük (barna hajú legyen pls.).

Az oldalon egyébként rokon @Skyler Hill-Grimwood nagybácsinak én vagyok a szeme fénye, de biztos nektek is szorít helyet a kanapén. Razz

Ps: légyszi csak akkor vidd el, ha a saját lábára is állítod a karaktert, és nem tőlem teszed függővé. köszi ♥




Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: