Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

My Team

Anonymous



My Team Empty
Vendég
Pént. Szept. 25, 2020 5:39 pm

Jonathan




Nem: Férfi

Kor: 26 év

Vér: Rád bízom

Iskola/Munka: Roxfort/Mardekár vagy Dumstrang

Kapcsolatunk: Szerelmi, Párkapcsolat

Csoport: Varázsló, Auror

Playby: Dominic Sherwood ( ha a karakter nagyon, nagyon tetszik, de a pb nagyon nem, akkor alkuképes lehet ^^ erről lejebb )

Státusz: SZABAD


Részletek

Túl sok kikötésem nincs: a múltját teljesen a megalkotóra bíznám. Annyit szeretnék hogy ne legyen könnyű gyermekkora, meglegyen az oka arra, hogy aurornak ment.  Rádbízom hova járt iskolába, és a vezetéknevét is ezzel együtt hogy milyen vérű Smile

Jelleme: Egy eléggé magabiztos, akaratos, talpra esett srác, akibe nem nehéz belezúgni. Tudja mit akar, céltudatos. Egoista, de csak poénkodik vele, ha valaki megismeri kenyérre lehet kenni. Kedves, és figyelmes, talpig úriember azzal aki tetszik neki. Előttem nem volt soha szerelmes, dacára annak, hogy voltak "barátnői".  
Megvan a sötét oldala, ami szép lassan bontakozik ki, és egy titka amiről máig nem tudok. Agresszív tud lenni, ezt többször is megtapasztaltam a munkánk során, volt mikor csak rám hallgat, és én tudom vissza fogni. Tudom, hogy van valami a múltjában, ami idáig vezette, és szeretnék segíteni rajta.

 
Történetünk: Akadémia első napján találkoztunk, mint újoncok. Azonnal szimpatizáltunk egymással: mint két kisgyerek első pár hétbe csak cukkoltuk egymást. Én látszólag nem kedveltem, mert egoista volt. Ő pedig látszólag megsértődött, mert ellenálltam sármjának. Ennek eredményeképpen legjobb barátokká váltunk tanulmányaink során. Szépen lassan megnyíltuk egymásnak, és folyton együtt lógtunk. Sokat segített a vizsgák felkészülésére, és sokszor egymást támogattuk nehéz helyzetekben. Már akkor többet éreztünk egymást iránt, de nem akartuk a barátságunkat elrontani. Majd remek eredménnyel elvégeztük az auror képzőt, és munkát is kaptunk azonnal. Együtt tettük meg a hosszú utat. Egy akciónk közben megmentette az életemet, egy robbanástól, miközben azt hittem elveszítem remek alkalom nyílt , hogy végre megnyíljunk egymásnak, mit is érzünk igazából. Azóta egy párt alkotunk, voltak hullámvölgyek a munkában, egy ideig külön ügyeket kaptunk, majd újra egy csapat lettünk, mikor kiderült együtt jobbak vagyunk.
Várom, hogy megnyíljon nekem teljesen de úgy érzem, mint más is te is titkol valamit elölem. Viszont tudom, hogy ezzel nem ártani akar nekem, én pedig segíteni szeretnék.
Nem rég gyűlt össze annyi vagyonunk, hogy saját házat vehessünk magunknak.

Amit tervezek: Szeretnék belőlük egy nagyon erős, és vagány auror párost. Ugyan a szerelmük igaz, és a párost egybe szeretném tartani, szeretném majd ha későbbiekben a játékba nem mennének simán a dolgok. Kiderülne miért olyan agresszív, és milyen titok van a múltjában. Akár lehet az egyik titka az, hogy tudja ki volt, és mi történt apámmal. Sok-sok gondolatom van, és tervem velük, de szeretném ha nem csak én tervezném meg, hanem az is aki vinni szeretnék.

 
Ha tetszik a kari, írj rám és megbeszélünk mindent :3  Nagyon-NAGYON várom. Aktív játékos vagyok, így nem kell sokat várni a válaszra ^^  Szeretném mielőtt hoznád elolvasnád a lapomat :3  Jó lenne ha önálló karakterként is helytállna, nem csak miattam, hanem kialakítanád vele a kapcsolatait, és több játéka is lenne, nem csak velem ^^
Ha nagyon, nagyon nem tetszik a pb (szomorú leszek Sad ) , de a karakter viszont igen, vannak más ötleteim is: (pl. Chloe Bennet & Brett Dalton , stb ^^ )


My Team 3217638854  GYERE, GYERE  My Team 3217638854





Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: