Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

My first "perfect" boyfriend

Anonymous



My first "perfect" boyfriend Empty
Vendég
Csüt. Szept. 24, 2020 12:27 am

Amit csak szeretnél




Nem: Férfi

Kor: 15-17 év

Vér: Aranyvér / félvér / mugliszületésű

Iskola/Munka: Roxfort

Kapcsolatunk: "Szerelmi"

Csoport: Mardekár / Griffendél / Hollóhát / Hugrabug

Playby: Matt Cornett (változtatható nem vagyok válogatós)

Státusz: SZABAD


Részletek

A mi kapcsolatunk teljesen tökéletesen indult. Te vagy a tökéletes fiú, akit egy lány kívánhat magának az első szerelme tárgyának. Udvarias vagy, előzékeny, népszerű, mindenki szeret, rengeteg barátod van, akik bármit megtennének érted, és itt vagyok én, aki olyan vakon beléd szeretett, ami már-már tündérmesébe illő történet is lehetett volna. Azt viszont senki sem tudja, hogy amikor kettesben vagyunk egyáltalán nem vagy az a tökéletes fiú, akinek mindenki gondol. Olyan szinten képes vagy manipulálni, ahogy senki más sem, olyan dolgokra kényszerítesz rá lelki terrorral, amit más esetben biztos nem tennék meg, én pedig vakon megbízok benned, még úgy is, hogy a lelkem mélyén érzem, mindez nem helyes. Mindenki engem irigyel, ha csak szóba jön a kapcsolatunk, miközben én lassan már félek kettesben maradni veled, mert akkor tudom, hogy lehull rólad az álarc és előbukkan az igazi éned. Vajon meddig folytathatjuk még így ezt a kapcsolatot? Mikor jön majd el az a pont, amikor úgy érzem elég volt? Vajon igazán szeretsz-e engem, vagy csak játszadozol velem kihasználva a naiv természetemet?

// Nem igazán a nyáltól csöpögő, rózsaszín love storyt keresem, hanem egy igazi, bántalmazó kapcsolatot, aminek a vége eléggé nyitott, és igazából csak a karaktert hozó userre van bízva. Lehet hogy teljesen rosszul végződik végül, de az is lehet, hogy végül beválnak a megérzéseim, és képes leszel a változásra. Minden csak megbeszélésen múlik, de az biztos, hogy bonyodalmas, hosszú lefolyású kapcsolatot keresek. Ha érdekel mindenképp küldj nekem egy pm-et Very Happy //




Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: