Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

kedvesem, a világ legjobbja

Anonymous



kedvesem, a világ legjobbja Empty
Vendég
Kedd Szept. 22, 2020 7:15 pm

Roland




Nem: férfi

Kor: 34 év

Vér: rád bízva

Iskola/Munka: rád bízva, exauror, jelenleg az aurortanoncokat oktatja és főállású apa

Kapcsolatunk: a menyasszonyod vagyok és a gyerekeid anyja

Csoport: rád bízva

Playby: Adam Driver, esetleg Benedict Cumberbatch, Eddie Redmayne...

Státusz: foglalt


Részletek


Kedvesem!
Még nagyon a pályám elején, négy éve ismerkedtünk meg. Azonnal egymásba szerettünk és egy ideig csak élveztük egymás társaságát. Te elmesélted, milyen izgalmas életed volt aurorként és abba is beavattál, miért hagytad abba (sérülés, esetleg más tragédia?). Aztán a páros idillbe becsúszott egy kis váratlan esemény, méghozzá a terhességem. Kettőnk közül te vagy az, aki tiszta fejjel, nyugodtan tud gondolkodni és hamar megnyugtattál azzal, hogy mindent megoldunk.
Eszünk ágában sem volt megváltoztatni a jövőnket, alkalmazkodtunk az újhoz. Nekem maradt a munka, te vállaltad, hogy otthon maradsz Noah-val miután megszületett. Neked már volt tapasztalatod az apaságban és a párkapcsolatban is, hisz van egy másik fiad, a hétéves Mason. Az édesanyjával néhány éven belül elváltatok, az én legnagyobb szerencsémre. Ó, egyébként Mason egy hónap után anyának kezdett szólítani és a legjobb testvérek Noah-val. A közös fiunk most hároméves és jelenleg várjuk a pocaklakó érkezését. Nem kívánhatnék nálad jobbat, a világ legjobb apja és párja vagy. Hamarosan pedig kimondjuk a boldogító igent is.

//Az, hogy Roland honnan származik, valamint az életének többi részlete teljesen a megalkotóra van bízva. El tudom képzelni, hogy van valami különleges képessége, rajtad áll.
Egy cuki kis családot tudok ígérni és közepes tempójú játékokat. Illetve sok-sok szeretetet karakter és user felől. Nagyon várlak!  kedvesem, a világ legjobbja 3217638854  kedvesem, a világ legjobbja 492177702 //




Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: