Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Lockhart babies

Anonymous



Lockhart babies Empty
Vendég
Csüt. Szept. 17, 2020 1:42 pm

Gilderoy Lockhart III




Nem: férfiú

Kor: 16 év

Vér: félvér

Iskola: Roxfort (Hollóhát)

Kapcsolatunk: apa-fia

Csoport: Hollóhát

Playby: Amir Wilson (imádnám, de nem ragaszkodom hozzá)

Státusz: SZABAD


Részletek

Te vagy az én kicsi fiam, harmadik ezen a néven, aki már nem is olyan kicsi, és talán nem is örül annyira a nevének. Anyád azóta is átkoz engem, hogy meg mertem ezt lépni és neked is a Gilderoy nevet adtam, de szerintem igazán illik hozzád. Sőt, ami azt illeti, te vagy az egyetlen, aki igazán megérdemli, hogy így hívják. Egy igazán rendes, szorgalmas gyerek vagy, akinek nagyon konkrét elképzelései vannak a jövőjéről és igazából mindenről. Ha van valaki, aki minden foltot lemoshat a Lockhart névről, az csakis te lehetsz.

Igazság szerint minden a megalkotóra van bízva Gildyvel kapcsolatban. Értelmiségi családból származik, dékán és rektor szülők gyermekeként, Lockhart és Scamander névvel, szóval van benne lehetőség. A házhoz kicsit ragaszkodunk anyucival, a pb-hez nem annyira, csak ne legyen fehér. <3




Vissza az elejére Go down
Anonymous



Lockhart babies Empty
Vendég
Csüt. Szept. 17, 2020 1:53 pm

Arya Lockhart




Nem: lány

Kor: 12 év

Vér: félvér

Iskola: Roxfort (Griffendél)

Kapcsolatunk: apa-lánya

Csoport: Griffendél

Playby: Faithe Herman (pl.)

Státusz: SZABAD


Részletek

Arya a második, legkisebb gyerek a családban. Elképesztően hasonlít rám, és talán emiatt, talán más miatt, de éppen ezért nagyon apás is. Ha otthon van, mindig a közelemben kell lennie, nekem pedig annyit játszanom vele, hogy az megunhatatlan mindkettőnknek. Ő is éppen olyan elvarázsolt és szétesett mint én vagyok, amire a legtöbben annyit mondanának csak, hogy furcsa. Ez jelenleg problémát is okoz neki, mert a Roxfortban már most elkezdték kiközösíteni és bántani a mássága miatt.

Az itt leírtakon kívül lehet változtatni a karakteren, a fő pontja igazából az apával való hasonlóság és a különcség, ezen kívül bármennyit lehet rajta változtatni. Értelmiségi családból származik, dékán és rektor szülők gyermekeként, Lockhart és Scamander névvel, szóval van benne lehetőség. A házhoz ragaszkodunk anyucival, a pb-hez nem annyira, csak ne legyen fehér. <3




Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: