Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

A három hárpia

Anonymous



A három hárpia  Empty
Vendég
Kedd Szept. 15, 2020 10:52 pm

Alva Bergmark




Nem:

Kor: 27 év

Vér: Félvér

Iskola/Munka: Szabadon választható

Kapcsolatunk: Testvéri

Csoport: Szabadon választható

Playby: Anelia Moor (Csak javaslat, ez is szabadon alakítható)

Státusz: SZABAD


Részletek

Legidősebb nővérem, aki előszeretettel tör borsot az orrom alá, hogy aztán a többi nővéremmel együtt jót nevessenek a szerencsétlenkedéseimen. Sokszor a pokolba kívánom, de igazából nagyon szeretem őt, és tudom, hogy ha szükségem lenne rá, akkor bármikor fordulhatnék hozzá, és ha más merészelne bántani, akkor előtörne belőle a sárkány éne, és teljes védelmező üzemmódba kapcsolna.

Amúgy meg teljesen szabadon alakítható, mind a jelleme, mind az, hogy házas-e már, vagy nem, hogy mi a munkája, még a pb-ben is teljesen rugalmas vagyok, ahogy azt az indokot is, hogy miért is jött Angliába Zac után. Very Happy Nagyon várom  A három hárpia  3217638854








Corinne Bergmark




Nem:

Kor: 24 év

Vér: Félvér

Iskola/Munka: Szabadon választható

Kapcsolatunk: Testvéri

Csoport: Szabadon választható

Playby: Elizabeth Sawatzky (Csak javaslat, ez is szabadon alakítható)

Státusz: SZABAD


Részletek

Második legidősebb nővérem, aki olyan mint Alva pepitában. Ők olyanok, mintha egyfajta lányszövetségben lennének ellenem, bár tény, hogy főleg Alva találja ki az összes nagyobb csínyt, Corinne meg általában követi őt, az én balszerencsémre.

Amúgy meg teljesen szabadon alakítható, mind a jelleme, mind az, hogy házas-e már, vagy nem, hogy mi a munkája, még a pb-ben is teljesen rugalmas vagyok, ahogy azt az indokot is, hogy miért is jött Angliába Zac után. Very Happy Nagyon várom  A három hárpia  3217638854







Suzette Bergmark




Nem:

Kor: 23 év

Vér: Félvér

Iskola/Munka: Szabadon választható

Kapcsolatunk: Testvéri

Csoport: Szabadon választható

Playby: Kelsey Merrit (Csak javaslat, ez is szabadon alakítható)

Státusz: SZABAD


Részletek

A harmadik nővérem, és talán ő az aki a legközelebb áll hozzám mind a hármójuk közül, habár az tény és való, hogy ő is előszeretettel piszkál, amikor alkalma adódik rá. Mégis, talán ő az, akit kevésbé küldenék el a pokol legmélyebb bugyraiba, még akkor is, ha igazából ugyanúgy megérdemelné, mint a többiek.

Amúgy meg teljesen szabadon alakítható, mind a jelleme, mind az, hogy házas-e már, vagy nem, hogy mi a munkája, még a pb-ben is teljesen rugalmas vagyok, ahogy azt az indokot is, hogy miért is jött Angliába Zac után. Very Happy Nagyon várom  A három hárpia  3217638854




Vissza az elejére Go down
Anonymous



A három hárpia  Empty
Vendég
Szer. Dec. 09, 2020 10:25 am

Suzette Bergmark




Nem:

Kor: 23 év

Vér: félvér

Iskola/Munka: szabadon választható de mondjuk gyógyító a Szent Mungóban?

Kapcsolatunk: jegyes

Csoport: szabadon választható

Playby: Camila Mendes

Státusz: FOGLALT


Részletek

A szerelmem, a jegyesem, a lelki társam és a támaszom is egyben. Nem tudom hogyan, de az biztos, hogy rengeteg közös témánk van, ő is imádja a kviddicst így nem volt kétségem ő lesz az igazi. Megbízunk egymásban, látszólag kicsapongónak mutatom magam, de ez nincs így. Hozzá - és persze a családomhoz - hűséges vagyok, mindig megnyugszom ha reggel mellette ébredek és este mellé fekszem aludni.

//Ezt most idéztem az ET-mből, viszont hogy hogyan ismerkedtünk meg az teljesen rád van bízva, úgy értem kitalálhatjuk együtt majd ha megjöttél. Very Happy Nagyon várjuk őt Alva-val és Balzac-al is!  //




Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: