Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

the goldsmith team

Anonymous



the goldsmith team Empty
Vendég
Vas. Szept. 06, 2020 9:05 pm

öcsém




Nem: férfi

Kor: 16 év

Vér: arany- vagy félvér

Iskola: Roxfort (választható ház)

Kapcsolatunk: féltestvér

Csoport: diák

Playby: Nick Robinson

Státusz: FOGLALT


Részletek

Tudom, nem volt felhőtlen a gyerekkorunk, sőt.. De nem mondhatod, hogy nem kaptál meg mindent. Mindet, amit csak szerettél volna, és mindent, amit csak egy csonka családban megkaphattál. Ugyan a szüleink szeretetét és jelenlétét nem pótolhatja senki Linda nénivel mindig szoros kapcsolatot ápoltunk. Míg az évek teltek, én egyre biztosabb voltam abban, hogy a terhet, amit jelentünk neki, át fogom venni a válláról. Hamar belátta ő is, hogy az utazásai sűrűsödése és egy kamasz fiú problémái nehezen kombinálhatóak, így mostanra én lettem a gyámod. Te pedig nem is vagy olyan problémás, mint hiszi. Csak az a fránya kviddics ne lenne ennyire a szíved közepe. Léteznek más sportok is, kevésbé veszélyesek, mint a köpkő vagy a varázslósakk, de te mégis ezt választottad. Le merem fogadni, hogy el sem tudod képzelni, hányszor hoztál rám infarktust a pályán. Persze te jóval többet szeretnél szerepelni és a példaképedhez hasonlóan híres sztárjátékos lenni. Fogalmam sincs miért mondtam igent arra a kérésedre, hogy szegődtessek melléd egy edzőt, főleg mivel nem is akárkire gondoltál, de talán te vagy az egyetlen, akinek sosem tudtam nemet mondani. És ezt rendszeresen ki is használod.

// A pb csak javaslat, ha jobb ötleted akadna, szívesen fogadom és egyeztetünk. A keresztnév választható. Az előtörténetem elolvasása erősen ajánlott. A karakter már egyszer megalkotásra került, ez a második fázis, ha úgy tetszik. Többen is várunk, gyere hamar. :3






Linda Goldsmith




Nem:

Kor: ~34 év

Vér: aranyvér

Munka: tetszőleges

Kapcsolatunk: nagynéni-unokahúg

Csoport: boszorkány?

Playby: Camilla Belle

Státusz: FOGLALT


Részletek

A szüleink halála után nem hezitáltál egy percig sem. Mint egyetlen élő családtagunk, magadhoz vetted a két árván maradt gyermeket. Az öcsémet és engem. Egyikünk sem volt már olyan kicsi, hogy ne fogta volna fel az eseményeket a maga szintjén. Te pedig bár nagyon igyekeztél megadni nekünk mindent és rendes gyámként viselni gondunkat, sosem próbáltad meg helyettesíteni a szüleinket.
Tudod, te vagy az én példaképem, még ha nem is követtelek téged a pályán. Sosem nehezményeztem, hogy keveset vagy otthon, hogy sokat utazol, és hogy még nem voltál képes megállapodni. Ehhez az állapotodhoz talán mi is hozzátettünk. Minden esetre ott állsz mellettünk még most is, vigasztalsz ha kell és bátorítasz, ha arra van szükség. És még a házadból sem dobtál ki. Irigylem a temperamentumodat és a könnyedségedet. Ezek azok, amikben sosem jeleskedtem, de a történtekre tekintettel talán érthető is, miért nem hasonlítunk jobban egymásra.


// A pb csak javaslat bár jobb szeretném, ha maradna), de ha jobb ötleted akadna, szívesen fogadom és egyeztetünk. Az előtörténetem elolvasása ajánlott. Gyere hamar, nagyon várlak téged.



Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: