Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Gideon Turner

Anonymous



Gideon Turner Empty
Vendég
Pént. Aug. 28, 2020 1:14 pm

Gideon "Giddy" Turner




Nem: férfi

Kor: 15 év

Vér: rád bízva

Iskola/Munka: Roxfort/Mardekár

Kapcsolatunk: barátság

Csoport: diák

Playby: Matthieu/Alex Lange (cserélhető)

Státusz: SZABAD


Részletek

Fiatalabb korodban ezer örömmel piszkáltad az évfolyamtársainkat, köztük a Hugrabugosokat. Bénáknak tartottad őket és befolyásolhatóaknak a nagy szívük miatt, ami megesett az olyan csínytevőkön, mint amilyen te voltál. Az ilyen ártatlan áldozataid voltak @Evanora Snyde, @Alexander Dolohov és @Glenys Pritchard, akik azóta szerintem úgy orrolnak ránk, mint annak a rendje. Én mondjuk nem voltam hibás, de elég volt ott lenni a többiek mellett és melletted, már én is bűnösnek számítottam. Bűntársnak ha úgy tetszik. Mert megállíthattalak volna titeket, de nem tettem.
Most egy kicsit megváltoztál, talán amiatt, mert megismerted @Melody S. Fawcett-et. Akivel mostanában többet beszélgetsz, talán még a rejtett titkodat (vonzódsz a fiúkhoz is) is tudja, amit én nem. Nem tudom, hogy miért bízol meg benne jobban, mint bennem. Talán azt hiszed kiröhögnélek emiatt? Mindegy.

// A karakter többek életét is fel tudná forgatni, szóval, hogyha megjöttél vagy érdekel az ötlet, akkor nyugodtan dobj nekem egy pm-t! //




Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: