Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Eredményhirdetés

Admin


STAFF

Eredményhirdetés Tenor

Keresem :

◇◈ Canonok
és
Keresettek
és
Bárki más
◈◇

Playby :

◇◈ Faceless ◈◇


2497


Eredményhirdetés Empty
Admin
Szomb. Aug. 22, 2020 11:37 am



2020 - tavasz/nyár




1. A legjobb karakterlap - @Orion Sørensen




"Sztorizhatnék arról, hogy sokáig álmom volt Robert Langdon nyomdokaiba lépve szimbólumkutatóvá válni, valamint, hogy utálom a címeket/idézeteket és egy időszakban Ákos dalszöveg-generátorral gyártottam őket, de nem szeretném elterelni a figyelmet Orionról, aki az ötletes címekkel elérte, hogy tudni akarjam, mit jelentenek az általa felvonultatott csillagjegyek, hogyan függnek össze a leírásokkal, mintha csak egy kalandba csöppentem volna "




2. A legjobb női karakter - @Celeste Selwyn




"Aranyvérű feleség, borzasztó házasság, egy anya, aki talán csődöt mondott. És mindez olyan gyönyörűen ábrázolva mind a karakterlapban, mind a játéktéren, hogy az ember egyszerűen nem tudja nem imádni a karaktert. A play by választás szintén csillagos ötös, bár azt hiszem, ezt már említettem neki"

"annyira kegyetlen és mégis valóságos az egész élete, ahogy ahhoz viszonyul és az egész jelleme, hogy nem tudnám néhány mondatba belepréselni, mennyire imádom"

"mert ilyen fájdalmat leírni és játéktérre vinni kevesen tudnak"




3. A legjobb férfi karakter - @Gilbert Ollivander




"ember, imádom. És nem csak azért, mert szadista állat vagyok, és imádom, amikor a karakterek szenvednek, hanem mert elképesztő, milyen fejlődésen megy közben keresztül. Olyan reálisnak tűnik, szinte már aláírást gyűjtenék érte, hogy mentsük meg Bertie-t, de inkább csak csatlakozom a #proteccbertie mozgalomhoz."

"igen, elfogult vagyok, igen, nagyon imádom, és igen, én is csatlakozom a #proteccbertie mozgalomhoz"

"Aki még nem olvasta, annak sipirc. Csak úgy fogja megérteni, hogy miért."





4. A legjobb canon karakter - @Ginevra Potter




"Noha sosem fejeztem be a könyveket - azt hagyjuk is mennyit olvastam belőle -, de tetszik, hogy azt vette alapul, hogy Ginny okos, határozott, egy igazi és kedves, anya figura, aki mindent megtesz, mégsem hagyja magát földbe döngölni és kimondja azt, amit gondol."

"Annyira csodálatosan elkapta Ginny karakterét, és nem, nem a HP regényekben megismert Ginnyét, hanem a felnőtt nő jellemét, aki kviddicssztárból újságíró lett, aki Harry Potter felesége, aki édesanya, aki nagyon korán megismerte a veszteséget, aki dacolt Voldemorttal. Nálad jobb Ginevra Pottere nem is lehetne az oldalnak."




4. A legjobb canon karakter - @George Weasley




"Nekem, csak úgy mint sokaknak az ikrek nagy kedvenceim voltak, és azt kell mondjam, hogy George nagyon George lett. Nem komolyodott meg teljesen, de mégis érezni rajta, hogy felnőtt lett, gyerekei születtek és elvesztette az ikertestvérét, ami kitörölhetetlen."

"Azt hiszem, tökéletesen hozza George elvetemült humorát, élmény olvasni őt. De azért ha egy mód van, akkor kérlek George, ne pukkadozzatok annyit Bill-lel!"

"Lincseljetek meg, nem olvastam a könyveket, de ő olyan jellem, aki a filmekben is megragadta mindenki figyelmét, még a szerény számú jelenetével is; a reagjait olvasva pedig úgy érzem, mintha csak egy róla szóló sztoriba nyernék betekintést, s valóban őt látnám megelevenedni"

"George tényleg nagyon Gerogeos lett. A Weasley-ikrekből sajnos mára csak az egyikük maradt életben, de ez nem hátráltatja abban, hogy mindenféle újabb agyament találmányt próbáljon piacra dobni és szabadalmaztatni. Ronnal együtt. George bácsi, Rosie üzeni, hogy legyél szíves berángatni apát"

"szintén némi elfogultság, mivel az ikrek voltak a kedvenceim a könyvekben, de az itteni George is annyira zseniális, pláne, hogy nem csak egy bohócnak van megírva, hanem igazi embernek, igazi problémákkal"






5. A legérdekesebb karakterkoncepció - @Kormi




"Egy macska, aki ember, de mégis úgy viselkedik, mint egy macska, és akkor még ott az a farkas is. Kell ennél több?"

"Hallottam a háttérsztorit, hogy eleinte egy őrült ötletből született a karakter és cukkolásból, viszont egyszerűen imádom őt. Annyira beteg, de közben mégis imádnivaló, hogy megérdemel szerintem egy jelölést."

"ki ne szeretne egy édes dögönyözni való kiscicát? Wááá, ez nem is cica, hanem egy vadállat, aki mindenen és mindenkin rajta tartja a szemét, és aki gyanús, annak álmában elnyesi a torkát."





6. Kedvenc plot/jelenet - Nyári kaland (2020)




"Imádom, hogy ennyi embert megmozgat, és vicces, és kicsit kalandos, meg romcsi is. Jó olvasni, hogy hétről-hétre lelkesen folytatjátok :3"




7. A legviccesebb játék - @Eddie Harvey & @Kormi




"Elhatároztam, hogy mindenhova írok rendes indoklást, de itt csődöt mondtam. Erre szavak sincsenek."

"Okééé, ez már csak úgy... Kutyaházi Edgár!"









"köszönöm az ajánlást, tényleg feldobja a napjaimat minden újabb reag"




8. A legszomorúbb játék - @Celeste Selwyn & @Devon Selwyn




"A szívem szakadt meg olvasás közben, annyira szomorú."




9. A legjobb ship - @Angelina Weasley × @George Weasley




"Elég indok, hogy volt lehetőségem ic rájuk nyitni? xD De igazából remekül kiegészítik egymást, minden megnyilvánulásukból süt, hogy ők összetartoznak. Plusz mostanában jobban bejönnek a már hosszabb ideje működő karakterpárok plotjai, szóval ja… #couplegoals "

"adom, tök cukik. #couplegoals :3"





10. A legérdekesebb család - Scamanderék




"Ennek már történelme van."

"nem vagyok elfogult és tudom, hogy csak a jövő zenéje, csak elég, ha megnézitek az indokom: Scamander-Black-Ollivander-Weasley. Szerintem mindent elmondtam ezzel."




11. A legjobb reagok írója - @Leo Black




"Viccesen és választékosan írsz, a legtöbb reagod mindig jobb kedvre derít, még úgy is, hogy éppen nem nekem szól."

"Minden sora élvezet. Annyira szórakoztató, olvasmányos, gördülékeny és nem utolsó sorban jellegzetes, hogy szerintem alapítok egy Leo Black és alteregói fanclubot is. Ki csatlakozik?"





12. A fórum lelke - @Alina Scamander




"Akármikor segítséget kérünk tőle, legyen szó kódokról, vagy a keresettek frissítéséről, ő mindig kedvesen és készségesen segít, sőt gyakran továbbította a kérdéseinket az admin nénik felé, amikor még a közösségünk kisebb volt."

"Nem csak azért, mert imádom (és mert még nem unt meg az évek alatt), de tényleg rengeteg időt és energiát fektet az oldalba, és bárki bármilyen kérdéssel/kéréssel fordul hozzá, azonnal rohan a segítségére :3 Meg na, nélküle itt sem lennék."

"Ezen sincs mit magyarázni, szerintem nincs olyan felhasználó az oldalon, aki nem használ legalább egy Alina-féle kódot vagy nem kapott még valamiben segítséget tőle."

"Bármi problémánk van, nyugodtan mehetünk hozzá is, biztos, hogy segít, ha tud. Vagy legalább megpróbálkozik vele. Köszi a segítséget!"

"Nagyon hálás vagyok neked, szerintem nem kell részleteznem."

"nekem ő is a fórum lelke, most és mindörökké, ámen."

"nem is igazán adhatnám másnak, mert még egy ilyen tündér a világon nincsen (és hát ő a hosszú- és rövidtávú memóriám egy személyben)"




13. A legszexibb karakter - @Rodney Lestrange




"fürdővizéért fizetnék"




13. A legszexibb karakter - @Orion Sørensen




"Mert csak. Nem véletlenül Amerika legjobb segge evör."









"Édeshármas a tanáriban - A nyári kaland alapján mind megállapíthatjuk, hogy valami igazán mély románc van kibontakozóban a három karakter között."




Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: