Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Albus Perselus Potter

Anonymous



Albus Perselus Potter Empty
Vendég
Szer. Aug. 19, 2020 12:24 pm

Albus Perselus Potter




Nem: férfi

Kor: 15 év

Vér: félvér

Iskola/Munka: Roxfort-Mardekár

Kapcsolatunk: báty-öcskös

Csoport: Mardekár

Playby: Nick Robinson, Louis Partridge de igazából választható (a mostaninak Lucas Jade Zumann a pbje)

Státusz: ÁTVEHETŐ


Részletek

James már a legelején megjósolta neki, hogy a Mardekárba fog kerülni, igaz ezt csak az öccse cukkolására tette, de amikor beigazolódott a "gyanú" akkor megfogadta, nem tesz többé ilyen kijelentéseket. Ettől függetlenül azonban James imádja piszkálni az öccsét és nem tudja elképzelni, hogyan barátkozhatott össze egy Malfoy-al. Ám amíg az apját ez nem zavarja, addig James sem fog Scorpius előtt szájalni a testvérének, mert lehet, hogy jobban talál a szó vele, mint bárki mással. A barátainkat meg mi válogatjuk, nem pedig az ég adja nekünk, mint a rokonokat.  

// Anya - Ginny - és apa - Harry - is nagyon várja már a "kis" Albus-t rajtam kívül. Szóval ha érdekel a karakter vagy megjöttél bátran dobj minket fejbe egy pm-vel. Mi nagyon várunk téged! Very Happy //




Vissza az elejére Go down
Anonymous



Albus Perselus Potter Empty
Vendég
Csüt. Aug. 20, 2020 4:10 pm

Albus Perselus Potter




Nem: Férfi

Kor: 15 év

Vér: Félvér

Iskola/Munka: Roxfort

Kapcsolatunk: Elválaszthatatlanullegjobbbarát #Albius

Csoport: Mardekár

Playby: Nick Robinson de igazából választható (a mostaninak Lucas Jade Zumann a pbje)

Státusz: SZABAD / ÁTVEHETŐ


Részletek

Sorstársak vagyunk, és ezt már akkor tudtam, amikor elsőben a vonaton egy kabinba ültünk és végigbeszélgettük az utat. Furcsák vagyunk ezt nem is tagadjuk. Szinte senki másunk nem is volt az iskola első éveiben, ketten mindent együtt csináltunk és fedeztünk fel... Te voltál az első aki megtudta, hogy reménytelenül beleszerettem Rose-ba, Te segítettél át a depressziómon, Te vidítottál fel ha a családom lelombozott; de tudod, hogy ugyan ezeket én is megteszem érted ha szükség van rá. Bármi történik, egymáshoz rohanunk a hírrel, ez egy igazi barátság, aminek semmi, de semmi az ég világon nem vethet véget! A családjaink múltja sem.
Még őrülten sok kaland és felfedezni való vár ránk, még nem tudtam elmesélni a sok kalandomat Rose-val sem, pedig aztán rengeteg mindent be kell pótolnunk! Amúgy meg jó lenne, ha végre előtűnnél és beváltanád a legutóbb tett ígéreted, miszerint együtt nekivágunk a legilimencia elsajátításának. Albus Perselus Potter 3552112054




Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: