Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

A múzsám

Anonymous



A múzsám Empty
Vendég
Szomb. Aug. 15, 2020 11:11 pm

A múzsám



Nem: Férfi

Kor: 16-17 év

Vér: Mugli születésű

Iskola/Munka: Roxfort - valamelyik ház

Kapcsolatunk: A múzsám; A srác, aki minden muglidolgomat megérti

Csoport: Mardekár/ Hugrabug/ Hollóhát/ Griffendél

Playby: Loic Nottet van a képen, én imádnám is őt, de meggyőzhető vagyok (Carter Jenkins? Jacob Elordi? Jake Manley? Nathaniel Buzolic talán?)

Státusz: FOGLALT POZÍCIÓ



Részletek

Tavaly nyáron nagyon sokat változtál és ahogy visszatértünk a suliba és elkezdődött az új tanév rögtön kiszúrtalak. "Wow, ki az a srác? Le akarom rajzolni!" Azt hittem cserediák vagy, aztán kiderült, hogy nem, szimplán csak átestél egy hatalmas stílusváltáson, így meg már nem vagy láthatatlan. Megkértelek, hogy hadd csináljak rólad pár portrét, te meg hagytad és mivel nem akart egyikőnk sem csendben ücsörögni közben, így eldumáltuk az időt és jobban megismertük egymást. Jó érzés olyan diákokkal beszélni néha, akik szintén csak tizenegy éves korukban csöppentek bele a varázsvilágba és számukra a muglidolgok a normálisak és hétköznapiak, míg itt gyakran találnak felfedezni valót. Amúgy tök jól énekelsz, kéne jelentkezned az iskolai kórusba, tuti bekerülnél.
S hogy hogyan lettél a múzsám? Mert egyáltalán nem görcsölsz rá arra, hogy épp téged rajzol valaki. Mert nem néztél hülyének, amikor a kezedet rajzolgattam legalább egy órán keresztül, mert azzal folyton meggyűlik a bajom. S mit kapsz te ezért cserébe? Már rengetegszer mondtam, hogy kérhetsz bármit, de csak legyintettél, meg a rajzok se kellenek pedig elismered te magad is, hogy jók. Még füvet sem kértél így konkrétan, csak az én jointomba szívsz bele, ha rágyújtok melletted. Vajon mire készülsz? Mi lesz az, amit kérsz azért cserébe, hogy egy csomó szabadidődet rám pocsékolod?

//Az egész csak egy ötlet, nem ő a legfontosabb karakter Eadlyn életében, nekem az is megfelel, ha már létező karakternek lenne esetleg kedve a dologhoz, vagy magára ismerne valaki, hogy ez így vagy úgy lehetne az ő karaktere is. A múzsám 3217638854 Szeretném ha barátok lennének, igazából ennyi együtt töltött idő után már azok, aztán lehetne közöttük több is, de a végkifejletet nem vésném kőbe, mert még fiatalok. Az ellen sem tiltakozok ha rossz fiú lesz, meg az ellen se, ha amúgy egy begyöpösödött kocka, hiszen mindkettő által más irányba terelődne Eadlyn és szeretném kicsit kibillenteni a komfortzónájából, szóval jó lenne ha a srác olyan dolgokra is rávenné esetleg, amit magától nem próbálna ki.




Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: