Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Emrys

Anonymous



Emrys Empty
Vendég
Hétf. Aug. 03, 2020 1:12 pm

Emrys




Nem: Férfiú

Kor: 18 év

Vér: választható

Iskola/Munka: Roxfort /ház választható/

Kapcsolatunk: "Pajzstestvér"

Csoport: Diák

Playby:Választható

Státusz: SZABAD / FOGLALT / ÁTVEHETŐ


Részletek

Emrys jelentése halatatlan. Nem is véletlen, hogy ezt a nevet kaptad örökségül. Minimális élet jelekkel láttál napvilágot.
Mint a legtöbb fiú te is kerested a bajt. Volt egy-két olyan eset is, ahol csodával határos módon maradtál az élők sorában.
Minket pedig a bús őszi szél fújt össze. A vonaton találkoztunk először, mikor elsősként utaztunk az iskola hatalmas falai közé. Elfoglaltam magamnak egy kupét te pedig helyet kértél. Nem volt okom nemet mondani, hiszen volt hely bőven. Biccentésemre pedig leültél velem szemben és elkezdtél beszélni. Fogalmam sincs miért gondoltad akkor úgy, hogy jó társaságod leszek a hosszú út alatt. Mikor pedig kérdeztél rövid, tömör válaszokat kaptál, amolyan nesze semmi, fogd meg jól típusúakat.
A hatalmas épületben pedig neveinken szólítottak a süveghez, engem a Hugrabugrokhoz sorolt, talán téged is (ezt a kijátszóra bízom). Ha így van mellettem fészkelted be magad a nagy asztalnál.
Elkezdődött a tanév és vele együtt az óráink is. Érdeklődési köröm pedig a főzetekre és gyógynövényekre koncentrálódott. Ezeken az órákon vagyok a legaktívabb, viszont kisebb-nagyobb nehézségeid akadtak ezzel. Nem voltál rest segítséget kérni, félretéve férfiúi büszkeséged. Ezért pedig csodállak és tisztellek.
A repülés órákon viszont nekem nem sikerült túl jól elsajátítanom dolgokat, nem tehetek róla, szárazföldi lény vagyok. Ekkor ajánlottad fel a segítséged. Az elején ugyan félve, a későbbiekben bátran mertem hozzád araszolni segítségért.
Egy kisebb csoporthoz szegődtél ahonnan kiemelkedtél temperamentumoddal valamint vezéregyéniségeddel. Az a fajta aki nem eltipor másokat, hanem segíti, mondván
"Nem azért vannak az erősek, hogy a gyengéket eltapossák, hanem azért, hogy a gyengéket is erőssé tegyék."
Pont ezért voltál képes kiállni a kisebbeket zaklató nagyobbak ellen. Teljesen mindegy volt, hogy melyik ház tagja, ha nem értett a szóból ugyan úgy beverted az orrát. Nem egy ilyen balhéban volt ott mancs nyomunk és nem egyszer kaptunk érte büntetést. De ilyenek vagyunk a többiek szerint vadak, szerintünk meg védelmezők.
Egy ilyen alkalommal ragadták meg a nyakadban függő obszidián ingát. Erről én nem sokat tudok, csupán annyit, hogy számodra a legértékesebb tárgy, talán édesanyád öröksége. Ahogy a másik fogta és húzta a csatt megadta magát, s kezébe maradt, te pedig hanyatt estél. Ő játszadozott veled, majd könnyed mozdulattal dobta ki, én pedig félre lökve saját ellenfelem felelőtlenül ugrottam utána. Mielőtt csúnyán földne csapódtam volna, lebegtettél így könnyeden érkeztem talpamra. Azon a délutánon mutattam meg mit takar a bőr karkötő kezemen és meséltem egy keveset. Nem túl aprólékosan, nagyvonalakban mi történt velem, közben pedig csúszó csomóval rögzítettem számodra a nyakláncot.A bizalomra bizalommal feleltél és meséltél. Harmadikban pedig bevállaltad, hogy nyelved alatt tarts egy hónapig Mandragóra levelet ezzel animágussá képezted magad. Kapcsolatunk továbbra is szoros és erős.

Ha itt lófrálsz dobj meg egy galambbal Smile





Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: