Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Marius Dragomir

Anonymous



Marius Dragomir Empty
Vendég
Hétf. Jún. 29, 2020 2:24 pm

Marius Dragomir




Nem: férfi

Kor: 21+ év

Vér: dhampir vagy, gondolom akkor félvér

Iskola/Munka: rád bízva, Sárkány Lovagrend tagja

Kapcsolatunk: kéretlen jegyes lenne, ha belemegyünk ebbe az egészbe

Csoport: mágikus lény (dhampir), varázsló

Playby: Silviu Ţolu vagy Sean O'Pry vagy hozhatsz mást, egyeztetéssel

Státusz: REGISZTRÁLVA


Részletek

A Drăculeşti család tagja vagy, II. Mihnea havasalföldi fejedelem törtvénytelen fiának a leszármazottja - aki egyeneságon III. Vladhoz tartozik (Dracula gróf, akit vámpírnak hittek) - vagy. A családod így került be a Sárkány Lovagrendbe, bizonyára te is ismered a történelemkönyvekből a sztorit, viszont nem is ez a lényeg. Hanem az, hogy te is hű tagja vagy ennek a Sárkány Lovagrendnek, a szüleid nem olyan régen mutattak be téged az enyémeknek. Elsőre elbűvölted őket a kisugárzásoddal, a leleményességeddel, de végül arra jutottatok, hogy semmiképpen sem szeretnétek ezt az egész helyzetet úgy előadni, mintha elrendezett házasság lenne ez az egész. Éppen ezért, amikor legutóbb Japánban nyaraltunk, te is megjelentél ugyanabban a hotelben, ugyanabban az időben, mint mi. A szüleim akkor is odáig voltak érted, de én nem. Túlságosan műnek tűntél, mai napig is annak látlak. De mivel a családod a Sárkány Lovagrend hű tagja, nem tudok "megszabadulni" tőled. Most is azt gondolod, hogy miattad vagyok vámpír, mert átakartam érezni milyen nehéz lehet néha neked. Pedig nem, így akartam elmenekülni az elől, hogy esetleg feleségül menjek hozzád. Viszont egyre többet beszélünk, egyre nyilvánvalóbbá válik, hogy te sem szeretnél gyerekeket, mert nem akarod tovább örököltetni, ezt a... rossz vért, ahogy te nevezted. Inkább meghagyod a testvéreidnek, akik sokkal de sokkal család centrikusabbak, nem úgy mint mi ketten. Ezért is hiszem, hogy a zsák megtalálta a foltját, csak még be kell bizonyítanunk egymásnak, hogy ez tényleg így van. Önmagadat kellene adnod, hogy ezt így gondoljam, de nem mered még elégé. Vajon miért?

// Ha érdekel vagy megjöttél a karakter dobj nyugodtan fejbe egy pm-vel, illetve az se gond, ha beleolvasol az etm-be mert egy kis rész vonatkozik rá is benne. Illetve mások is nagyon várják, tehát nem csak velem lesz/lenne plotja, szóval nyugi.  //


Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: