Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Zorian Gawroński

Anonymous



Zorian Gawroński Empty
Vendég
Hétf. Dec. 12, 2022 7:01 pm

Zorian Gawroński




Nem: Férfi

Kor: 25-26 év

Vér: Aranyvérű (lengyel származású családból)

Iskola/Munka: Durmstrang (Suliformes?)
Esetlegesen még MiM-tag

Kapcsolatunk: Legjobb barátok?! (Míg a részemről továbbá; plátói szerelem)

Csoport: Varázsló || Mágikus lény (Vámpír)

Playby: Megalkotóra bízva

Státusz: Foglalt


You are the writer of your own story

Voltaképp' a közös történetünk részét képezi azon egyszerű tényező, miszerint ugyanazon iskolába jártunk, de, 'míg én inkább magamnak valónak bizonyultam, addig Te velem ellentétben jócskán szerettél a középpontban lenni. Így mondhatnánk azt is, hogyha nem közeledsz felém, avagy: nem veszel a szárnyad alá, akkor mi sosem barátkozunk össze és egyúttal sohasem tartanánk ott, ahol mostan.
Lényegében Te vagy az a valaki az életemben, aki egyszerre tud mindent rólam és mégis annyira közelállónak számít, miként az szinte már-már szavakba sem önthető. Mindig is Te leszel és Te voltál az a valaki, aki értékelt, akinek számítottam annyira, hogy elviselje az érzelmes oldalam minden egyes velejáróját és képes legyen virrasztani velem egy egész éjszakán át, amikor is elegem volt a családból és annak minden komplikált zűrzavarából. Olyan voltál a számomra, mint egy kéretlen fivér; egy testvér, aki ott van a bajban és melletted áll, ha támogatásra volna szükséged, míg nem... míg nem egy alkalommal valami bennem megváltozott. Emlékszel még arra az éjszakára?
A szokásosnál jóval többet ittunk, hosszasan elbeszélgettünk és kiveséztük az élet értelmének mozzanatait; együtt nevettünk, mosolyogtunk, aztán egymásra néztünk és én... én nem is tudom mitől, avagy miért, de azóta is szeretlek. Kimondatlanul is odáig vagyok érted, mert... mert felfedeztem benned valamit, amit azelőtt még sohasem. Eközben pedig neked fogalmad sincs erről, sőt szerintem ez még fel sem tűnt -, legalábbis általában nők ezrei fordulnak meg az ágyadban. Kipróbálod őket és lazán tovább lépsz, mindezt arra alapozva, miszerint: nincs szükséged bonyodalmakra és miként még javában élvezed, azaz habzsolod az életet.
De mondd csak; tényleg nem vetted ezt észre?! Nem érzékelted sohasem, miszerint Te vagy az egyetlen személy ezen a nyamvadt világon, akinek megtűrőm az érintését?! Vagy, hogy csillogó szemekkel bámullak a távolból, miközben akarva-akaratlanul is a társaságodat keresem?! Vajon... vajon ténylegesen is egyedül maradtam ezen átokverte felismeréssel?!

|| Nos így tömören fogalmazva ennyi...
Nincsen semmiféle megkötésem a leendő megalkotó részére; szabadon választható ki a PB-je, a státusza, a csoportja, a munkája, egyszóval: rugalmas vagyok és szívesen alkalmazkodom is bármiféle/fajta körülményhez. Kérdés esetén szívesen állok a rendelkezésedre, sőt... garantáltan nem én lennék szerintem az egyetlen kapásból, akivel játszani tudnál, ugyanis temérdek másik karaktert is bevonhatnánk ebbe az abszurdnak látszó szituációba. Ha netán felkeltettem az érdeklődésedet, vagy csak szimplán szeretnél valami izgalmasat, akkor csak ajánlani tudom ezt a karaktert, hisz' már most rengeteg ötletem támadt hozzájuk, tehát, kérlek, ne habozz... én mindenképp' várni foglak Téged az oldalon! Zorian Gawroński 1516639770

Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: