Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Zakhar Sokolov

Anonymous



Zakhar Sokolov Empty
Vendég
Csüt. Nov. 17, 2022 9:43 pm

Zakhar Sokolov-Karkaroff




Nem: Férfi

Kor: 25 év (1997. May. 16.)

Vér: Aranyvérű

Iskola/Munka: Teljes mértékben rád bízva

Kapcsolatunk: Egy elcseszett mértékű rokoni szál?!

Csoport: Varázsló (Esetleg víz elementalista?)

Playby: Nate Buzolic (Javaslat)

Státusz: Foglalt


A story has no beginning or end

Eredetileg 1997. Május 16.-án születtél az orosz származású Karkaroff család első gyermekeként, ámbár mégis a sors fintora azon tényező, miként végül másik közegbe keveredtél. A Sokolov család vett magához, avagy mondhatni rabolt el téged Celina- és Maxim Karkaroff karjai közül. Tudniillő ugyanis, hogy a Sokolov-ok; ki nem állhatják a Karkaroff dinasztiát, s mint győzelmi zászlót vittek önmagukkal, ezáltal azt a látszatot keltve Maxim-ék előtt, miszerint meghaltál. Persze, a drága nevelőszüleid, nos nem igazán számoltak azzal az eshetőséggel, hogy felbukkan egy másik fiúgyermek és ekként átveszi a helyedet: ez a valaki lennék én. Az egész életemet abban a tudatban éltem le, hogy Karkaroff vagyok, míg Te jómagad abban a tudatban nevelkedtél, miként Sokolov vagy. A sors kegyetlen játszmája lehet ez, vagy csak puszta véletlen, de mindketten megszívtuk ám rendesen.
Sokolov-ként koránt sem volt könnyű életed. Szigorúan neveltek, mindentől óvtak, keményen fogtak, s nem utolsó sorban arra neveltek, hogy gyűlöld a Karkaroff-okat. Te magad pedig hűen álltad a sarat, mindmáig ama megtörhetetlen hitben, miszerint a "szüleid" életét ezen család tette tönkre, holott az igazság ennél sokkalta bonyolultabb. Ezen malőrből kifolyólag pedig a Május 7.-én megrendezett Mágikus Karrierbörzén sikeresen eltaláltad a húgodat - Kira Karkaroff-ot - egy lassan ható átokkal, aminek a következményeképp' hónapokkal később meghalt. Azóta pedig ugyancsak hónapok teltek el, s neked halvány fogalmad sincs azon apropóról, miként a vérszerinti testvéred életét ontottad. Vajon mit fogsz szólni ahhoz, ha ez a tudomásodra jut? Vagy mit reagálsz, akkor, amikor megtudod, hogy Karkaroff-vér folyik az ereidben? Utálni fogsz engem, amiért elvettem a helyedet? Képes leszel-e egyáltalán szembenézni a következményekkel? Persze, aggodalomra eközben semmi ok, hisz', ha Te magad nem is jössz rá, de már mások keresnek... okot és összefüggéseket raknak össze, miszerint eljussanak a gyilkosig; azaz magyarán.. HOZZÁD!

Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: