Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Because of you, I laugh a little harder, cry a little less, and smile a lot more

Anonymous



Because of you, I laugh a little harder, cry a little less, and smile a lot more Empty
Vendég
Kedd Júl. 19, 2022 7:45 pm

Ragnar?




Nem: Férfi

Kor: 18 év

Vér: Rád bízom

Iskola/Munka: Durmstrang volt, aztán velem jöttél a Roxfortba

Kapcsolatunk: Legjobb barátok

Csoport: Akadémista/Varázsló (idén ősszel Tatiana az akadémiát kezdi)

Playby: Henrik Holm? (de bárki lehet, aki szőke)

Státusz: SZABAD / FOGLALT


Részletek

Mindig mellettem álltál, bármit hozott a sors. Együtt nevettünk, együtt sírtunk. Elszakíthatatlan páros voltunk nagyon sokáig. Velem együtt hagytad el a Durmstrangot évekkel ezelőtt, mert menekülni akartál az ottani az erőszak elől. A legjobb barátomnak tartalak téged, sőt a legrégebbi barátom voltál, hiszen a családjaink régóta ismerték egymást. Eleinte nem fordítottam rád sok figyelmet, egészen addig, amíg egyszer a szüleid be nem dugtak téged abba a nyári kviddics táborba, amelyen apa miatt én is részt vettem. Egy Lockhart könyvet olvastál a tábortűz közelében, elhatárolódva a többiektől. Nem hittem volna, hogy találok másik embert, aki hasonlóan jót szórakozott ennek a fickónak a képzelőerején és stílusán, de ez volt az első dolog, amely megalapozta a barátságunkat.
Hosszú éveken keresztül támogattál engem, végignézted az összes csalódásomat, és mindig ott voltál, hogy felsegíts a földről. Nélküled korántsem lennék olyan erős, mint amilyennek mások gondolnak engem. Mindent tudsz rólam, az összes kis titkomat, a félelmeimet, hogy minek örülök, mi bosszant fel, vagy éppen mik az álmaim.
Akkor sem hagytál magamra, amikor a tavalyi év során egy olasz srác megpróbálta elcsavarni a fejemet, én pedig teljesen bedőltem neki. A srácot nem sokkal azután kicsapták a problémás viselkedése miatt, miután kiderült, hogy fogadásból akart felszedni engem. Te pedig olyan szelíden, olyan higgadtan kezelted a helyzetet, és bocsájtottál meg nekem, mintha soha nem bántottalak volna meg. Pedig tudom nagyon jól, hogy nem voltam veled valami kedves akkoriban, mert a gondoskodásodat akadékoskodásnak és féltékenységnek hittem. Bevallom, tévedtem, és elnézést kérek emiatt. Épp ezért nem is értem, hogy miként tarthatsz ki még mindig mellettem, amikor annyira szemét voltam veled.
Sőt, nem csak kitartasz mellettem, hanem velem együtt zenei szakra jelentkeztél, amikor elmeséltem neked, hogy szeretnék egy bandát alapítani. Te pedig úgy döntöttél, hogy csatlakozol ehhez a bandához, így immár ketten keresgéljük a lehetséges tagokat. Anyu segít nekünk, hiszen zenei producerként dolgozik, így talán egy kicsit nagyobb előnyből indulhatunk, és biztosra veszem, hogy a te zenei tehetséged és az én énektudásommal csodálatos páros lehetünk ebben is.

//A karakter az előtörténetemben először Lars néven futott, ugyanis szegényt már többszöri nekifutásra hirdetem meg. Nem szeretnék sok mindent megszabni vele kapcsolatban, azonkívül, hogy Tatiana legjobb barátja (vagy akár lehet majd több is, ha megvan köztük a kémia), vagy pedig azon, hogy skandináv származású és a Durmstrangban tanult sokáig lánnyal. Még annyit kiemelnék még, hogy Tatiana számára az is nagyon fontos volt, hogy a srác nem részesítette különleges bánásmódban a szülei miatt. Ennyi, amit szeretnék lefixálni vele kapcsolatban, a jellemét és a családi hátterét (hogy mennyire híresek, vagy nem) a megalkotóra bízom, sőt akár szívesen ötletelek közösen is. Szeretném, ha ők ketten továbbra is nagyon jó viszonyban lennének. Sajnos Tatianának nagyon sok plotszála kiesett, azonban örülnék neki, ha valakinél a srác gazdára találna, és együtt közös kalandokba kevernénk őket. :3
Igazából, ha felkeltette a karakter az érdeklődésedet, akkor írj nyugodtan @Lynette Weasleynek, általában vele vagyok belépve (még akkor is, ha nem látsz), vagy Discordon Gwenllian néven megtalálsz. A Durmstrangról pedig részletesebben itt olvashatsz. //


Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: