Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Ötletbörze

Fiona Dolohov


Jegelt karakter

Ötletbörze Ef02c26d1da7d4d8b0890138363a4f8b

Lakhely :

Northumberland, Anglia

Elõtörténet :

♕ Queen D. ♕


Playby :

Hayden Panettiere


216


Ötletbörze Empty
Fiona Dolohov
Kedd Szept. 15, 2020 8:08 pm
A topikról


Itt tudjátok felvetni vagy vitára, megbeszélésre bocsátani ötleteiteket. Lehet szó akár a fórum működésével kapcsolatos dolgokról, egy új funkcióról, játékmódról, kiegészítésről, de lehet egyszerűen a játékokhoz és a világgal kapcsolatos történésekhez is kapcsolható. Ide várjuk az olyan plotokat is, amik vagy sok embert ölelnének fel, vagy nincsen annyira konkrét ötleted, hogy azzal ráírj egy userre vagy meghirdess egy rendes keresett karaktert.
Jó ötletelést!
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Ötletbörze Empty
Vendég
Szer. Szept. 16, 2020 1:26 pm
Sziasztok!

Az ötletem nem korszakalkotó - vagy hát ki tudja Very Happy - és inkább azoknak tipp, akik szeretnek kísérletezni a kódokkal. Az alábbi linken egy olyan oldal található, ami a Google Fontshoz hasonlóan működik, csak nagyobb választékkal rendelkezik, és sokkal érdekesebb, különlegesebb betűtípusokat kínál. Szóval, ha van olyan, aki unja a Google Fonts repertoárját, az mindenképpen lesse meg.

Példa: 1, 2, 3

Ötletbörze FUOOju6

Ha rákattintok a kiválasztott betűtípusra, csak másoljátok ki a printscreenen kékkel kijelölt linket és illesszétek be a kódotok elejére. A szürkével kijelölt helyen találjátok a betűtípus nevét. Jó kísérletezgetést! Smile
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Ötletbörze Empty
Vendég
Szer. Szept. 16, 2020 9:39 pm
Hali! Hoztam egy vicces ötletet én is.

Zsebszöveg

Biztos ismeretek már ezt a fogalmat a Beugróból, szóval nem szeretnék nagyon túlzásokba esni ezzel kapcsolatban. Az én ötletem az, hogy a bátor szellemű vállalkozóknak/áldozatoknak gyárthatnánk „zsebszövegeket” amiket be kellene építenie a reagjaiba. Lefogadom, hogy másoknak is volt már régebben ilyesmiben élménye, szóval ez az ötlet nem saját, csak hirtelen eszembe jutott. Mennyire vagány lenne már, ha lenne ilyesmi is. Természetesen az ilyen zsebszöveget amiket be kellene fogalmazni egy reagba ki lehetne dőlttel vagy a reag többi színével eltérő valamivel megkülönböztetni, hogy jól látható legyen az illető felhasználta a zsebszövegét. Első sorban nem tudom mennyire lehetne az ilyen jól teljesített zsebszöveg használatért pontokat szerezni (vagy veszíteni) a roxforti házaknak akiknek szurkolunk vagy gyűjtjük az adott karakterrel a pontot, de motivációnak nem lenne szerintem utolsó.
Bár ez az egész csak egy ötlet. Nem tudom mennyire kivitelezhető és használható, a lényeg az lenne, hogy amikor ilyen zsebszövegeket írunk a kérő usernek maradjunk meg a jóindulat keretein belül.

Köszi. Lehet vitatkozni vele, elvetni, egyetérteni stb. ezzel.
Vissza az elejére Go down
Anonymous



Ötletbörze Empty
Vendég
Vas. Okt. 04, 2020 11:18 am

Ötletbörze A261298136fc576a279b62621d014068

Ezúttal én is hoztam nektek egy kis finomságot a betűtípusokkal kapcsolatban. Épp az imént futottam bele a neten ebbe az oldalba, ami minden szerepes legnagyobb barátja lehet pár kattintással.
Ezen a linken tudjátok elérni, majd felül a Text Generator opcióra kattintva kiválasztani milyen típusú (Handwriting, Calligraphy stb.) betűk közül szeretnétek válogatni. Ezután be kell gépelni a kívánt szöveget a megadott mezőbe, kiválasztani a fontok közül azt, amelyik a legszimpatikusabb, megadni a betűméretet és a választott effektet (ha szeretnétek hozzá színátmenetet, mintát, stb.), majd a végén kiválasztani a színeket (minden esetben maximum két színt enged választani, ha jól láttam, de még én sem vagyok ebben túl tapasztalt).
A Generate gombra kattintva elkészül egy előkép, amit még a fenti paraméterek módosítáváal lehet korrigálni, majd ha véglegesnek tekintitek, akkor az Embed gombra kattintva megjelenik a Direct image link, amit a szokásos módon [img]link[ /img] kóddal tudtok használni az oldalon átlátszó háttérrel.

A használata egyáltalán nem bonyolult, de az ékezetes betűket fenntartásokkal kezeli (mint általában a fontok).

Ha valakinek nem egyértelmű a leírás, sikítson és segítek.
Mindenkinek jó próbálgatást!

Ötletbörze F02bd280063489b95bce3f24d6e47dbe

Vissza az elejére Go down



Ötletbörze Empty
Ajánlott tartalom
Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: