Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Kormos Ollivander

Kormi


Maledictus

Kormos Ollivander F7907fe7aa03e44d8a87c9da37ace53cca696547

Lakhely :

(Most éppen) Börti lányánál, amíg megtűröm


Multik :

Möj sereg

Playby :

Krysten Ritter


13


Kormos Ollivander Empty
Kormi
Szomb. Márc. 21, 2020 6:28 pm



Kormos Ollivander

Kormi, Istencsapása



"Meow” means “woof” in cat."



Nem:

Kor: 23 év

Vér: Félvér (asszem)

Születési hely: London

Iskola/ház: Hollóhát (egy ideig)

Munka: Szőrös konzervpusztító

Családi állapot: Egy kib@szott macska vagyok, te beteg állat!!!

Patrónus: Röhögni fogsz, madárraj

Pálca: Platán fa, egyszarvú szőr mag, 12 és ¼ hüvelyk, rugalmas (nekem meg fogalmam sincs hol lehet)



Amit szeretnek bennem (olyan nincs, amit nem)

Egy nagy kupac puha, meleg szeretetgombóc vagyok! *o* Meg a f@szt… Nem érdemli meg egyetlen ember sem, hogy a lábam nyomát megcsókolja! Börtit is csak arra tartom, hogy etessen és almozzon utánam, meg hű társam, Cirmi után. Mondjuk őt is jól kiválasztottam, milyen kik*rt nyomi név már a Kormi? Ki ad ilyen nevet a macskájának felnőtt fejjel? Lehetnék Királynő, Dáma, Kleopátra, ilyesmi… nem. Fekete vagyok, akkor Kormi. Látszik, hogy eldrogozta már az agya használható részét. Ha lenne hüvelykujjam macskaként is, már kirúgtam volna a lakásból, de egyelőre ő keres pénzt, meg tudja használni a konzervnyitót.
Amúgy igazságtalan vagyok, egészen bírom, néha dorombolok neki, és hagyom, hogy simogasson. Persze semmi perverz módon, fúj már. Így is többet tudok róla, mint szeretnék, és még pszichológushoz se járat, pedig rászorulnék! Jönnek-mennek nála az emberek, nagy részüket rendesen rettegésben tartom, hogy tudják hol a helyük, ez az én házam, Börti meg az én emberem. Keressenek saját szolgát, csicska gyászok.


Életem története

A kanapén fetrengtem kényelmesen, és próbáltam eldönteni, mi legyen a mai napi teendőim sorrendje. Először arra gondoltam, hogy kicsit megélezem a karmaimat valamelyik bútor lábán, nehogy tompák maradjanak, és csak tessék-lássék tudjak valakinek odacsapni. Szégyen lenne macska nemzetségünkre. Aztán fel kell majd köhögnöm legalább két-három gombolyag szőrt, már napok óta érzem, hogy semmivel se leptem meg Börtit, ez pedig tarthatatlan. Csak nem tudom, most melyik cipőjét válasszam, a balt, vagy a jobbot? Áh, van elég anyag mindkettőre, nincs idő ezen gondolkozni.
Lustán nyújtóztam egyet, de Cirmi jött puncsolni, és a buci fejét nekem tolta, így kénytelen voltam lekeverni neki egy amolyan jelzésértékű tockost. Dolgom van, nem érek rá barátkozni, amúgyis ismerem évek óta, ő is engem, tudhatná, hogy ilyenkor nem jó a közelembe jönni.
Könnyedén ugrottam a földre, hangtalanul, szemem megakadt a tegnapi karmolás nyomokon, elég mélyek, ez pedig elégedettséggel töltött el. Nyújtóztam egyet, úgy, hogy az éppen arra sétáló Börti jól lássa hátsófelem, úgyis mindig azt nézi. Perverz állat. De hozzám tartozik, már megszoktam. A hangos, idegesítő gondolatait is, már egész jól ki tudom kapcsolni őket. Ada így, Frida úgy, Alina amúgy… én is lány vagyok, rám kellene többet gondolnia. Például: ma tonhalat kap Kormi, vagy ma sonkát veszek Korminak, esetleg Kormi kapja a legszaftosabb alutasakost. Nem, csak a vernyákolás, mint valami díszpics@.
Mivel ma már adott enni, így megkíméltem mezítelen lábát egy támadástól, plusz úgy éreztem, ma különösen maga alatt van, ilyenkor amúgy se ellenfél. Ahogy leült a kanapéra, felugrottam az ölébe, jól összeszőrözve a ruháját, mintegy jelezve mindenkinek, ez itt az én emberem, gyopszik. Megvakargatta a fülemet, én pedig a kezébe fejeltem, legyen gyereknap, te bánatos félnótás. Még némi dorombolást is kipréseltem magamból, attól mindig olyan elégedett volt, mintha legalább egy vázát vert volna le az asztalról, vagy valami. Persze ilyen menő dolgot ő sose csinált.
Motyogott valami nagyon depresszívet, amitől egyből megint megjött az ingerem a szőröklendezésre, úgyis jó helyen voltam hozzá, mit nekem a cipő! Már-már neki készültem, ő meg csak panaszkodott, a fejem simogatva. Akartam szólni, hogy ahhoz nem vesz elég minőségi kaját, hogy meghallgassam a lelkibajait, így is többet tudok, mint egy egészséges macskának kellene. Biztos visszavetett vagy hat centit a növésemben is a folytonos siránkozása. Ha nem lenne egyébként jófej, lecseréltem volna valamelyik luvnyára, akiket idehurcol.
Szóval felkészültem a műveletre, mert tessék-lássék csak a kutyák hánynak, a macskák soha! Aztán éreztem, hogy valami megcsiklandozza az orrom, és nem az a jóleső, Börti épp enne valamit csiklandozással, hanem igazi, tüsszentőssel. Biztos allergiás vagyok a picsogásra. Akkorát prüszköltem, hogy egy termetesebb tigris megirigyelte volna, majd megráztam a fejem. Ekkor éreztem meg, hogy baj van. Fáztam. Sose fázom. Csak ha rózsaszín vagyok, és kevésbé királynőien macska. Kinyitottam szemem, és Börtire pislogtam, aki így nem is tűnt már olyan nagynak, inkább csak fehérnek.
- A kurv@f@szba! - Bukott ki belőlem tömör nőiességgel, és néhány pillanatig reménykedtem benne, hogy majd a drogoknak tudja be. Biztos így lett volna, de hiába tüsszögtem, rohadtul nem változtam vissza. Picsáb@ már.


Ha tükörbe nézek

Fekete bundám van, nagy zöldessárga szemeim, 16 éles karmom, és rengeteg fogam. Mindet használom, ha kell… ha nem. Rolling Eyes Nem centiztem le még sose magam, de az biztos, hogy nem vagyok kövér, csak dús a bundám. Kussolsz! Dús, ha mondom.
Előfordul már egészen gyakran, hogy csupasz, Börtire emlékeztető, kicsit furcsa emberré változom. Szokatlan, és folyton fázom, mert szőrt csak a fejükön hordanak ezek is, ami meg nem is fázik. Ilyenkor sokkal nagyobb vagyok, mint macskaként, meg rózsaszín, ami elég b*zis szín, de nem tudok rajta különösebben változtatni. Igyekszem titkolni, mert ha kiderülne, hogy ilyen bajom van, megint hurcolna orvoshoz az a szerencsekupac, azok meg az ivartalanításos kalamajka óta fosnak, ha meglátnak. Mondjuk nem csoda, egész erőset tudok ütni.


Családom

Édesapám
Cirmi… Azt hitted, mi? Amúgy fogalmam sincs, Börti néha apucinak hívja magát, ami tök creepy, főleg, hogy van egy tök normálisnak tűnő gyereke, én meg egy macska vagyok. Legtöbbször.


Édesanyám
Hannalyn, erre emlékszem halványan, jobb napjaiman. Kedves volt, meleg hangja mindig megnyugtatott. Szoktam vele álmodni, de az arcvonásai sokat halványultak az elmúlt években, mintha egyre távolabb sodródnék tőle.


Apróságok

Amortentia
Macskamenta, bármi, ami ehető.


Mumus
Uborka, ne kérdezd.


Edevis tükre
A tükörben a múltam részeit látom, amiket lassan elfeledtem teljesen, de így emlékezhetem rájuk.


Hobbim
Hű, abból rengeteg van! Fedettpályás távolbanézés, rövid- és hosszútávszundi, no és a vadászat! Börti nem tud vadászni, ezért a házikosztért cserébe rendszeresen hozok neki valamit, amit én ejtettem el. Sose örül neki. Ki érti, miért ilyen megkeseredett?!


Elveim
Amit ma megehetsz, ne halaszd holnapra! Ha hagyod magad 10 percig simogatni, és még dorombolsz is, utána mindenképp csapj oda kettőt, hogy az embered tudja, hol a helye!!!


Amit sosem tennék meg
Nem ennék kutyakaját, és nem barátkoznék madarakkal. Idegesítő hangjuk van, folyton azt érzem, ha még egyszer kinyitja a száját, muszáj kitörnöm a nyakát. Általában nem fogom vissza magam az ilyen érzéseknél.


Ami zavar
Amikor azt hiszik, csak úgy hozzám nyúlhatnak, ilyenkor szolidan jelzem, hogy takarodjanak vissza az anyjukba. Majd én jelzem, ha simogatásra vágyom, nem kell belerongyolni az aurámba.


Ami a legfontosabb az életemben
Mindig legyen tele a tálkám! Ha középen nincs benne kaja, akkor igenis üres.


Ami a legkevésbé fontos számomra
Bármi más?


Amire büszke vagyok
Elkaptam egy nálam nagyobb baglyot. Nagy küzdelem volt, de hát én az utcán laktam 2 hétig, bícs!


Ha valamit megváltoz-
tathatnék
Gazdagabb embert választok. Nem, vicceltem, bírom ezt a mostanit is, tök vicces dolgokat tud csinálni.


Így képzelem a jövömet
Rájövök, hogy miért vagyok egyre többször ember, mielőtt Börti rájön, hogy csomószor ember vagyok.


Egyéb
Valami maledictus, vagy mi fene vagyok igazából, még én se tudom. Annyi biztos, hogy az igazi alakom olyan messze áll a házimacskától, mint Merlin Hókuszpóktól.
Alkalomadtán emberi fejekben is kutakodom, de teljesen nem szándékos! Undi dolgok vannak benne, és valószínűleg azért nem mondják ki, mert rohadtul senki nem kíváncsi ezekre. Én mondjuk arra se igazán, amit beszélnek...



Krysten Ritter

Vissza az elejére Go down
Gilbert Ollivander


Törvényen kívüli

Kormos Ollivander Tumblr_o2wuv7UYEF1ssiszvo7_r1_250

Lakhely :

Zsebpiszok köz


Multik :

úgyis tudjátok...

Playby :

Lin-Manuel Miranda


550


Kormos Ollivander Empty
Gilbert Ollivander
Vas. Márc. 22, 2020 9:58 am



Elfogadva!





Egyetlen Kormim!

Az elfogadódhoz tulajdonképpen felesleges magyarázatot fűznöm, mert mindketten tudjuk, hogy az elfogadásodon kívül nem is volt más lehetőségem, hiszen félek tőled. Térdre borulok őmacskaságod előtt, királynői jellemed már abban a másodpercben magával ragadott, mikor megtaláltalak egy kuka mellett. Bár nem telik el olyan nap, hogy nem karmolsz meg, nem találok macskaszőrt az ebédemben, nem kell összekuporodnom a kanapémon, hogy Cirmivel kényelmesen elférjetek, azt sem állítom, hogy olcsó etetni, almozni és állatorvoshoz hordani titeket... de azért nagyon hálás vagyok neked, hogy itt vagy az életemben és néha dorombolsz nekem. Vagyis eddig hálás voltam, most viszont kezdek aggódni, hogy tényleg maradandó agykárosodást okoztam magamnak. Ki a Merlin aszott balheréje vagy te, Kormi és hogy kerültél az utcára kiscicaként?
Nem merlek felszólítani a foglalózásra és játszótárs keresésre, úgyhogy inkább kapsz egy párducos versrészletet Rilkétől, hiszen te vagy a legokosabb és legmenőbb macska a világon, biztos értékelni fogod:

"Puha lépte acéllá tömörűl
s a legparányibb körbe fogva jár:
az erő tánca ez egy pont körűl,
melyben egy ájúlt, nagy akarat áll."

FoglalókNyilvántartásokJátékostárs kereső








I am one of those melodramatic fools, neurotic to the bone
No doubt about it

Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: