Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Nessa Rojas

Nessa Rojas


Mardekár

Nessa Rojas SW34gRW

Playby :

Camila Cabello


5


Nessa Rojas Empty
Nessa Rojas
Hétf. Ápr. 03, 2023 2:18 pm
***

Ren Moonves varázslatosnak találta

Vissza az elejére Go down
Holden Briggs


Auror

Nessa Rojas 5d7a8e7afc88458a09e930c67084fc15

Lakhely :

London

Elõtörténet :

Nessa Rojas Tumblr_pwo77t9US61qbar1do6_r1_400



Playby :

Cillian Murphy


420


Nessa Rojas Empty
Holden Briggs
Pént. Május 12, 2023 6:01 pm
Kedves Nessa!



A családi kötelékek sosem egyszerűek - különösen nem akkor, ha szűk családon belül is igencsak szövevényesek, mint a ti esetetekben. Talán bonyolultabb szituációba nem is csöppenhettél volna házasságon kívül született gyermekként, mint a konzervatív, elitista aranyvérűek közé, akik a hozzád hasonló félvéreket nem látják szívesen. Főleg nem akkor, ha az ő nagy múltú nevüket viseli az illető... Nem meglepő, hogy rosszul érint, ha hasonló igazságtalansággal és kirekesztéssel szembesülsz az iskolában. Nem kell hőskomplexus (és griffendéles lélek) ahhoz, hogy az ember ne bírja csendben nézni mások bántalmazását. Talán nem te vagy a legkedvesebb, legbűbájosabb teremtés a Roxfortban, de a szíved a helyén van és csupán ez számít.
Kíváncsi vagyok, hogyan alakul majd az életed a Roxfortban, most, hogy egyre inkább kezdenek kiéleződni a régi ellentétek aranyvérűek és a varázstársadalom többsége között, egyre többen gondolkodnak szélsőségesen és a hozzád hasonló fiatalok talán nincsenek teljes biztonságban az iskola falai között sem...
Futás foglalózni, vár a játéktér Very Happy

Nessa Rojas varázslatosnak találta






Good heart.

Bad temper.

Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: