Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

double 24 is my lucky number

Nikolina Dashkov


Akadémista

double 24 is my lucky number Jules-euphoria

Lakhely :

❧ Párizs | Szentpétervár | Roxfort

Elõtörténet :

do you really wanna hurt me?

Keresem :

❧ my boys... i just wanna play a little

Multik :

❧ kiskacsa

Playby :

❧ Hunter Schafer


75


double 24 is my lucky number Empty
Nikolina Dashkov
Csüt. Jan. 05, 2023 5:50 pm

Kedves neved




Nem: férfi

Kor: 24 év

Vér: aranyvérű

Iskola/Munka: rád bízom

Kapcsolatunk: bűntársak, psycho lovers

Csoport: varázsló

Playby: Evan Roderick

Státusz: FOGLALT


Részletek

Számomra sose volt kérdés, hogy mennyire is hasonlítunk valójában. Elég volt tekintetemnek egyetlen pillanatra találkoznia a tiéddel, máris tudtam; te vagy a tükröm. A tükör, mely épp oly’ sötét lélekre mutat, mint a sajátom. Céljaink hasonlóak, bár azt hiszem te is épp annyira elszabadultan és öntörvényűen cselekszel, akárcsak én. Nem érdekel téged, ki kerül az utadba, egytől egyig félrelököd őket, ha pedig nem mozdulnak az intő szóra, hát bármire hajlandó vagy, hogy eltávolítsd őket. Egy ideje úgy tűnik, az én személyes céljaim érdekében is képes vagy bemocskolni a kezed, bár hozzáteszem, kedvtelésből is szívesen fested az eget vérszínűre, nem áll távol tőled, hogy kiejtsd szádon a gyilkos átkot, vagy barbár módszerekkel, mágia nélkül küldj valakit a túlvilágra. És mindezt olyan profi módon teszed, hogy senki nem gyanakszik rád. Mert ebben is hasonlítasz rám; mosolyoddal bárkit meggyőzöl arról, hogy a szövetségese vagy. Egyedül én látom a rosszaságot felcsillanni a szemeidben, és épp ez az, amitől annyira, de annyira…

Történetünk nem nyúlik vissza túlzottan régre, bár sokszor úgy érzem, ezer éve ismerlek már. Színtisztán emlékszem, Roxforti évem megkezdése előtt a Zsebpiszok Közben jártam, te pedig szintén arrafelé vetetted lábad, ki tudja, miféle titkos ügyben. Aztán észrevettél, és egy számomra még most is ismeretlen oknál fogva követni kezdtél. Nekem pedig elég éles volt a szemem ahhoz, hogy azonnal kiszúrjam, hogy valaki a nyomomban jár, így félrevezettelek az egyik üres sikátor felé. Épp csak egy pillanatra sikerült szem elől tévesztened, mert eléggé fürge vagyok a magasságom ellenére, ezért meg tudtalak lepni azzal, hogy hirtelen eléd vágtam. S így esett meg, hogy találkozásunk pillanatában egymásra emelt pálcával néztünk farkasszemet, arra várva, ki fog előbb átkot szórni a másikra. Akkor még nem is sejtetted, mennyire jól értettem ezekhez.


// Nyoh, lényegében a karakter megszállottan vonzódik Nikitához, viszont az érzés kölcsönös. Igaz, Niki egyébként is szeret maga mellett több embert tartani, kihasználni őket, de a karakter inkább olyan számára, mint egy szerető, akivel közös erővel rosszalkodnak és dolgoznak együtt, hogy az aranyvérűek társadalmát előrébb segítsék - a maguk szégyentelen módján.

A pb-hez egyedül azért ragaszkodom, mert ANNYIRA ILLIK A KARIHOZ OH MY MERLIN.

Előtörténetet, származást, stb. teljesen rád bízom, ha esetleg Nikit is be szeretnéd vonni a sztoriba, akkor mindenképpen egyeztessünk, plusz ha lennének ötleteid a közös plotot illetően, keress meg nyugodtan!

Nagyon nagyon várlak, és szerintem az egész Durmstrang gang is double 24 is my lucky number 1052182818 //

Calysta Munter-Graves varázslatosnak találta





our devil has pale skin and blue eyes


Vissza az elejére Go down
Nikolina Dashkov


Akadémista

double 24 is my lucky number Jules-euphoria

Lakhely :

❧ Párizs | Szentpétervár | Roxfort

Elõtörténet :

do you really wanna hurt me?

Keresem :

❧ my boys... i just wanna play a little

Multik :

❧ kiskacsa

Playby :

❧ Hunter Schafer


75


double 24 is my lucky number Empty
Nikolina Dashkov
Csüt. Jan. 05, 2023 5:52 pm

Kedves neved




Nem: férfi

Kor: 24 év

Vér: rád bízom

Iskola/Munka: Auror (a részleget rád bízom)

Kapcsolatunk: Tom és Jerry

Csoport: Varázsló

Playby: Cody Christian

Státusz: FOGLALT


Részletek

Fogalmam sincs, hogyan kerültem figyelmed központjába, vagy egyáltalán miért kezdtél el rám gyanakodni… Egy dologban viszont egészen biztos vagyok; idegesítesz. Úgy hiszed, valamilyen úton-módon közöm van a Magic is Might szervezetéhez - ami egyébként nem áll messze a valóságtól -, s bár gyanúdat nem teszed közszemlére, engem elég gyakran emlékeztetsz rá. Folyton az árnyékomban loholsz, keresel mindenféle árulkodó jeleket, nyomozol, kutakodsz, szorgos kis hangya módjára, míg be nem tudod bizonyítani, hogy én bizony közvetlen kapcsolatban állok a MiM-al. Csak éppen azt nem sejted, hogy sokkal mélyebbre nyúlnak a történetem gyökerei, de eszességednek köszönhetően attól tartok, hamar rá fogsz jönni az igazságra. Éppen ezért szeretek eljátszadozni veled, elterelni a figyelmedet, és még csak nem is próbálom titkolni, hogy próbállak elcsábítani - és úgy tűnik, valamilyen szinten hatok is rád a szempilla rebegtetésemmel.

Furcsa, de veled is épp ugyanazon a békésnek induló napon találkoztam, mikor későbbi bűntársammal; ekkor még nem értem el a Zsebpiszok Köz területét, sőt, éppen a tankönyveim beszerzésével voltam elfoglalva, mikor először megláttál a Czikornyai és Patza könyvespolcai közt ólálkodni. Egy darabig diszkréten figyeltél, de azt még talán magad sem tudtad akkor, hogy mi volt a tarkódban bizsergő érzés, ami elfogott velem kapcsolatban. Csak azt tudtad, hogy nem tetszett az a bizsergés és meg akartál szabadulni tőle. Így hát követtél, végig az Abszol Út üzletei között, egészen a Zsebpiszok Közig, ahol szemtanúja voltál annak is, ahogy összeugrottam az akkor még számomra szintén ismeretlen fiatal férfival, végignézted, ahogy pálcáinkat egymásra szegeztük, majd minden halk szót és - részemről - fenyegetőzést végighallgattál, amik elreppentek köztünk. Talán ekkor kezdett a bizsergés gondolattá válni a fejedben, de az is lehet, hogy már rég, a könyvek közt bujdosva is tudtad, hogy több vagyok, mint aminek elsőre tűnhetek.


// Az ötlet lényegében már benne van a leírásban, de azért:

A karakter, miután gyanakodni kezd Nikire, rászáll és megpróbál több infót kideríteni róla. Niki pedig nagyon jól elszórakozik ezen, mert egy kicsit kattos és imád játszani másokkal, és érzi kettejük közt azt a bizonyos feszültséget… Hogy ezt pontosan miképp valósítjuk meg, azt majd megbeszélhetjük, ha megérkeztél. :3

A pb-hez itt is ragaszkodnék, mert szerintem nagyon passzol az elképzelt karakterhez (és OH MY MERLIN).

Előtörténetet, származást, stb. teljesen rád bízom az ő esetében is, ha esetleg Nikit is be szeretnéd vonni a sztoriba, akkor mindenképpen egyeztessünk, plusz ha lennének ötleteid a közös plotot illetően, keress meg nyugodtan!

Nagyon nagyon várlak, és szerintem az egész Durmstrang gang is double 24 is my lucky number 1052182818 //

Calysta Munter-Graves varázslatosnak találta





our devil has pale skin and blue eyes


Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: