Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Balthazar N. Crouch

Balthazar Crouch


Hugrabug fogója

Balthazar N. Crouch 81edbbc17a5ab4497b2833d7d5f0f70d


Multik :

Möj sereg

Playby :

Joe Keery


30


Balthazar N. Crouch Empty
Balthazar Crouch
Szer. Okt. 20, 2021 12:55 am


Balthazar Niall Crouch

Baltie, Zarie



"A joke is an epigram on the death of a feeling..."



Nem: Férfi

Kor: 16 év

Vér: Aranyvérű

Születési hely: St. Mungo

Iskola/ház: Roxfort - Hugrabug

Munka: A humor-rovat elkövetője (bocs Chris)

Családi állapot: Házas

Patrónus: Dumbo-polip

Pálca: Vörös berkenye, unikornis szőr mag, 12 ¼ hüvelyk, rugalmas



Knock, knock.


75% szangvinikus
Hangos, beszédes, jó kedélyű, folyton viccelődő. Ha egy órán kuncogás üti fel a fejét, minden valószínűség szerint köze van a dologhoz, a tanárok nem túl nagy örömére. Könnyedén teremt kapcsolatokat, kiválóan épít ki barátságokat, nyitott és kommunikatív, szívesen segít, és még szívesebben lesz része egy társaságnak. Nehezen viseli, ha valakit kiközösítenek, így mindig igyekszik behúzni a közösségbe, ha valaki nagyon a szociális élet szélére sodródik. Optimista, a napos oldaláról szemléli a mindennapokat, talán ennek köszönhetően kissé naiv is. Szétszórt és feledékeny, könnyű elterelni a figyelmét egy-egy témáról, mivel saját maga is képes csapongani a témákban.

Sárga
Nyílt, széles gesztusok jellemzik, érzelmei azonnal tükröződnek az arcán, nem feszélyezi a közelség, szívesen érint meg másokat. (Csak semmi perverz gondolat, tudja, kivel lehet, és kivel nem.) Beszédére az érzelemgazdagság, az élénkség jellemző, szívesebben tegeződik, jobban érzi magát, ha közvetlen stílusban kommunikálhat. Lelkes ember, aki szenvedéllyel végzi a feladatait. Hozzáállása pozitív, jellemző rá a kreativitás, de szereti közben a gyors megoldásokat. Mosolygós, barátkozó személyiség, szívesen keresi mások társaságát.

Úttörő
Nemcsak szeret, hanem mer is új ötleteket kipróbálni, kísérletezni, és a kockázatvállalástól sem riad vissza. A nagy egészre koncentrál, az álmai viszik előre, nem szeret leragadni az apró-cseprő részleteknél. Lobbanékonysága adja a személyiségtípus hátrányát is: mivel impulzív, hajlamos sokszor elbízni magát, emiatt mások nézőpontját is figyelmen kívül hagyja. Egy igazán barátságos, lelkes és leleményes karakterről beszélünk, aki minden nap megdolgozik a hosszú távú sikerért.

Szomorúfűz
A kapcsolatban érzékeny, kiváló empátia érzéke van, ennek ellenére sosem lehet tudni, hányadán áll vele az ember. Énje kettős: az egyik álmodozó, melankolikus, a másik ugrásra kész, nyugtalan, változékony. A szerelemben szeszélyes és igényes, de alapjában tisztességes. Fél a csalódástól, mindamellett tartós, szilárd kötődésre vágyik, olyanra, amely biztonságot nyújt neki. Sokszor álmodozik, gyakran érzi meg nem érettnek magát. Munkáját becsületesen, szorgalmasan végzi, a nehézségek sem rémítik meg.

Karmikus feladat, amikor a holdcsomópont: Ikrek
Az ilyen holdcsomóval született ember hívást kap, hogy csatlakozzon a közösséghez, a társadalomhoz. Önteltsége miatt képtelen arra, hogy mások álláspontját méltányolja. Hajlik a szélsőségekre. Béklyókhoz nem szokott lelke mindent elkövet azért, hogy megtartsa szabadságérzetét. Előző, szabad életének lelkében őrzött emlékei lehetetlenné teszik, hogy közel lehessen hozzá férkőzni. A befolyásolást pedig végképp nem tűri.
Ebben az életben azt a leckét kapja, hogy megtanulja, milyen az élet mások szemén át nézve. Ekkor felismeri, hogy valamennyi negatívum, amit másoknak tulajdonít, olyan dolog, amit önmagában kell fellelnie és megértenie. Míg teste sportos tevékenységre, a természet, az egyszerű élet után vágyik, szelleme nyelvek tanulására ösztönzi, utazni, megismerni vágyik. Mivel magában hordozza a paradoxonra való hajlamot, könnyen válik közvetítővé a másik emberek számára.

A Szórakoztató
Ez az a típus, amelyiknek a tagja képes a legváratlanabb pillanatban táncra perdülni vagy elkezdeni énekelni. Könnyen elragadja a pillanat izgalma és azt szeretné, ha mindenki másra is átragadna ez az érzés. Nincs még egy másik személyiségtípus, amelyik ennyi időt és energiát áldozna mások bátorítására – és ilyen ellenállhatatlan stílusban. Azonnal ki tudja választani, ami tetszik neki és úgy alakítják környezetüket, hogy az a személyiségüket hűen tükrözze. Természeténél fogva kíváncsi, szívesen kísérletezik a trendekkel és stílusokkal.
Lehet, hogy ez elsőre nem szembetűnő, de nagyon jól tudja, hogy nem körülötte forog a világ. Jó megfigyelő, és nagyon érzékenye mások problémáira. Sokszor ő az első, akinek kiöntik a szívüket az emberek és boldogan nyújt érzelmi támaszt, és látja el praktikus tanáccsal bajba jutott barátaikat. Ha viszont ő kerül bajba, inkább elkerüli a konfliktust, mint hogy szembenézzen vele.
A Szórakoztatók szeretik a drámát és a szenvedélyt, de azt már nem, ha ők a szenvedő alanyok bennük, ez pedig rá fokozottan igaz.


Who’s there?

Amolyan átlagos tinifiú, kissé nyúlánk alakkal, hosszú kezek és lábak, amihez majd lassan a teste is alkalmazkodik, vagy nem, és örökre úgy fog kinézni, mint aki gólyalábakon lépked. Egészen hasonlatos a magassága a kortársaiéhoz, se nem alacsony, se nem veri le a csillárt, bár valószínűleg még nőni fog, mert a családja férfi tagjai amolyan kosaras alkatok. Világosbarna haj, nem az a szőkére hajazó, inkább a mogyoróra emlékeztető meleg színű, no és persze már-már nem is frizurája, hanem sörénye van. Kiváló Elvis imitátor lenne, a táncmozdulatok, és a haj adott… Rolling Eyes Mélyen ülő szemei sötétbarnák, szinte feketének látszanak, bár tekintete inkább barátságos, és kicsit mindig nevető, mint rideg. Ha mosolyog, arca jobb oldalán egy bálygödör fedezhető fel, és bármilyen meglepő, de az esetek nagy többségében széles vigyor terpeszkedik az arcán. Néha akkor is, ha ez elég indokolatlan, olyankor ez inkább az a kínos vigyor. Ruházkodás terén az egyszerűség, kényelem, és elegancia szent hármasságot tartja szem előtt. Neveltetéséből adódóan tudja, hogy hol miként illő megjelennie, és bármennyire nincs ehhez kedve, mindig követi a szabályokat. Jó, az esetek nagy részében...


Cow says.


Eskü
Szerencsére nem a megszeghetetlen, bármennyire legyen maradi az elhatározás, hogy két tizenhat éves ÖRÖK hűséget fogad, ennél azért modernebb volt mindenki felfogása. Apáé talán nem teljes mértékben, azonban anya simulékonysága hamar meggyőzte, hogy ez így is tökéletes, és megfelelő lesz. A házasság, az házasság, a szövetség megköttetik.
Lepillantottam a mellettem álló lányra, akinek alakja a hatalmas ruha ellenére is törékenynek tetszett, s mintha a keze is remegett volna. Szívem szerint nyugtatólag a hátára simítottam volna, csak hogy érezze, nincs egyedül, és nincs mitől félnie. Nem tettem. Nem tehettem ilyesmit, mert bár a szavak összekötnek minket, mert bár most eljátszuk, hogy felnőttek vagyunk, akik boldog akaratukat szentesítik éppen, ez számára legalább annyira idegen, mint nekem. Talán még annál is jobban.
Emlékeztem az első pillanatra, amikor újra találkoztunk, hogy kerestem a sugárzó mosolyt, és vártam, hogy újra buta beceneveket aggasson rám. Ehelyett úgy sétált el mellettem, mintha láthatatlanná tévő köpeny alatt ácsorogta volna egy sötét szoba eldugott sarkában. Hetekig próbáltam beszédbe elegyedni vele, hogy legalább egy sziáig eljussunk, és elmondhassam neki, hogy bizony én vagyok az a fogócska közben folyton hasra vágódó fiú, akivel annyi nyáron át játszott. Végül be kellett látnom, nem elfelejtett, egyszerűen számára az az időszak örökre véget ért. Persze, érthetően nem kívánt ilyesmire visszagondolni, a szülei halála borzasztó volt, amit akkoriban fel se tudtam fogni.
A fátyol alatt ugyanolyan szomorúan nézett előre, ahogy mindig láttam az iskolában is. Távoli, a legtöbbek által megközelíthetetlen, csendesen az árnyak közt megbúvó. Tehetetlennek éreztem magam, olyasvalakinek, aki csak még mélyebbre húzza, mintha kényszerítettem volna a dologra. Meg mertem volna rá esküdni, hogy bár én apám kérésére azt mondtam, hogy persze, hozzuk előre az esküvőt, ő maga ágálni fog az egész ellen, és már az ötlet miatt is úgy néz majd rám, mint a véres rongyra. Nem tudtam volna megmondani, melyikünket lepte meg jobban a tény, hogy egymás mellett álltunk ezen a szertartáson.
Amikor azt kérdezték, fogadom-e, igennel feleltem. Teljességgel komolyan gondoltam, hogy megóvom mindentől, amennyire tőlem telik, hiszen immár az én felelősségem. Korábban is megtettem volna érte, ha engedi, vagy legalább addig sikerül eljutnom, hogy ne a folyosó másik irányába forduljon szinte azonnal, amint meglát. Vajon ez fog változni az iskolában? Volt egy olyasféle érzésem, hogy nem igazán változtatnak ezen már az aláírt papírok sem, ahogy az se, hogy felvette a nevem.
Felemeltem a fátylat, és megpróbáltam bátorítóan rámosolyogni, az arckifejezése azonban nem változott. Lehajoltam, és könnyedén megcsókoltam a makacsul összeszorított ajkakat, csupán néhány másodpercig tartott, mégis, mintha valami megbocsáthatatlant követtem volna el ellene. Nem tudtam volna megmondani, mégis mit vár tőlem, a mozdulatai nem csaptak be, a látszólagos engedelmesség teljesen szembe ment a tekintetének haragos csillogásával. Miért van itt, ha ennyire gyűlöli az egészet, és vele együtt engem is? Nem értettem...

Esküvői torta
Néztem a négy emeletes, mozgó figurákkal kirakott tortát, és majdhogynem úgy éreztem, hogy a nehezén már túl vagyunk. Azzal persze nem számoltam, hogy innentől még órákig tekintetek sokaságának kereszttüzében kell mosolyognunk, és a gratulálóknak megköszönni, hogy gondoltak ránk. Legalább a sütemények finomnak számítottak, teli szájjal legalább nem furcsa, hogy nem beszélgetünk egymással.
- Csak azért fogom én is veled ezt a kést, nehogy kedved támadjon belém állítani… - Próbáltam elviccelni a dolgot, de Maisy arcán azt láttam, egyáltalán nem értékeli az igyekvésem. Vagy a humorom. Ez utóbbival jó néhányan egyet tudtak érteni.
Könnyed mozdulattal szeltük néhány szeletre a tortát, majd megfogtunk egy-egy kisebb darabot, hogy a másik elé tartsuk. Szívem szerint összekentem volna vele az egész arcát, hogy legalább egy kicsit megváltozzon az arckifejezése, azonban úgy éreztem, ettől bizonyosan nem nevetné el magát, sőt talán nincs olyasmi, ami mostanában jobb kedvűvé tenné.
Pedig emlékeimben még mindig élt az a kislány, a napsugár haj, és a bot lábak, amik a megszólalásig emlékeztettek az én pálcika lábaimra, azt leszámítva, hogy az övén kevesebb harci sérülés volt. Akkoriban hittünk benne, hogy a felhők vattacukorból vannak, és majdnem sikerült elkunyerálnunk Eddie seprűjét, hogy felrepülve megkóstolhassuk. Sose gondoltuk volna, hogy ezek a gondtalan napok olyan gyorsan semmissé válnak, én pedig azt hittem, az ő emlékei is olyannyira szépek, akárcsak az enyémek.
Óvatosan tartottam elé a szelet süteményt, megvárva, hogy ő maga hajoljon előre, és harapjon belőle, semmit sem siettetve. Mondanám, hogy végülis hosszú évek vannak előttünk, azonban volt valami furcsa, megmagyarázhatatlan érzésem, hogy ez a házasság csak annyira lesz hosszú életű, hogy a rokonok egy részét megnyugtassuk. Hogy mi lesz azután? Gondolom a legnagyobb örömére elválunk, remélhetőleg gyerekek nélkül.
Merlinre! Mi van, ha valaki belekezd ebbe az örökös dologba?
A gondolatra kissé összeszűkült a torkom, és azt az apró falat süteményt is alig bírtam lenyelni, amit leharaptam a kezében tartott darabból. Enyhén elpirulva fordultam másfelé, és inkább felkaptam az asztalon álló poharat, hogy némi pezsgővel öblítsem le a falatot. Egyrészt egészen eddig csupán egyszer jutott eszembe, hogy ennek a házaságosdinak felnőttes vonatkozásai vannak, és akkor el is vetettem, mert meg se fordult a fejembe, hogy igent mondana. Másrészt nagyon távolinak éreztem magunktól ezt az egész dolgot, végülis még mi magunk is gyerekek voltunk. Meg se fordult a fejembe eddig a pillanatig, hogy akár tényleg el kellene hálnunk a nászéjszakát, és ahogy laposan Maisy felé pillantottam, valahogy nem éppen úgy nézett ki, mint aki ezt másképpen gondolná.
Szerencsére már nem abban a korban éltünk, amikor ilyesmit ellenőriznének, és bár apa nagyon komolyan vette ezt az egész dolog, néhány idősebb rokonnal egyetemben, azért azt is biztosra vettem, hogy eddig nem mennének el. Majd bezárkózunk a szobába, aztán alszunk egymás mellett, nem untam meg az életem.
Mintha láttam volna, ahogy a ruhájába dug egy vajazó kést Maisy.
Talán a reggelt se élem meg.
A saját hülye gondolataimtól kellene a leginkább megszabadulnom...

Első tánc
A tapsoló tömegben nem tudtam kivenni arcokat, bár ennek meglehet, hogy a két pohár pezsgő volt az oka, amit ijedtemben fel is hajtottam. Anyával gyakoroltunk otthon, éppen bot lábúnak amúgy sem voltam nevezhető, azonban ahhoz, hogy az embernek ezek a páros táncok is menjenek, egy valamire mindenképpen szüksége volt. Párra. Én pedig, nos, azt hiszem nem voltam az a fajta srác, akire így tapadnak a lányok, s bár Merlinre mondom, én aztán előítéletektől mentes voltam, de azért még se sergettem volna meg egy srácot csak úgy mondjuk a karácsonyi bálon. Szóval mondhatjuk, hogy szólóban kiváló táncos hírében álltam, valószínűleg itt is bavúrós mozdulatokat mutathattam volna be, azonban egyrészt nem hoztam volna ezzel zavarba a FELESÉGEMET, másrészt ez nem is erről szólt.
Odahaza a szalon hatalmasnak tűnt, miközben körbe forogtunk a zene lassú ütemére anyával, és úgy éreztem, ez az esküvő valahogy nem is ér ekkora felhajtást. Most kicsit szégyelltem magam, végtére is Maisy ennél valami igazibbat érdemelt volna elsőnek, itt álltunk tizenhat évesen, és a kezem szigorúan a derekán pihent, nem szorítva, gyöngéd határozottsággal vezetve. Lepillantottam, ő azonban oldalra fordított fejjel valahová a tömeg felé nézett, véletlen sem rám.
Úgy éreztem, hogy mondanom kell valamit, hogy megtörjem ezt a csendet, de bármi jött volna ki a számon, mélyen belül tisztában voltam vele, őt nem fogja mosolyra késztetni. Életemben talán másodszor fordult elő, hogy lenyeltem a mondani valómat. Még a legrosszabb, sőt az általam is borzasztónak titulált szóvicceket sem szoktam visszafogni, most mégis ez történt.
Mit meg nem tesz az ember a Feleségéért...

Csokor dobás
Az asztalnál ültem, ez olyasmi volt, amihez nagyon nincs közöm. A csokrot enyhén fluoreszkáló virágokból kötötték, így a kissé félhomályos teremben is jól kivehető volt, ahogy ívesen a hajadon lányok csoportosulása felé repült. Megpróbáltam kivenni az arcokat, vagy felismerni a sikongatásból, kik is azok, de nem igazán sikerült. Rokonok, nagyon távoli rokonok, mert máskülönben még némileg spiccesen működne a névmemóriám.
Amikor nyáron elkezdték szervezni ezt az egész herce-hurcát, emlékszem, hogy felmerült, meghívnám-e valamelyik barátom.
Életemben olyan határozottan kevésszer tiltakoztam.
Nem, mintha sokáig tiltakolhatjuk majd ezt, még az újságokban is benne leszünk, de annyira elszaladt a fejünk felett az egész, mintha közünk se lett volna hozzá. Így pedig a barátokkal ünnepelni nagyon visszás lett volna. Különben is, melyik része lenne ünnepelendő? Valószínűleg feszengve állnának a családtagok között, ennének pár sütit, és gratulálnának, miközben azt se tudták, hogy nekem esetleg tetszik Maisy.
Mármint jó, nem voltam vak, egy csinos lány, de már egyáltalán nem ismertük egymást, és világossá tette számomra, hogy a közeljövőben különösebben ezen nem kíván változtatni. Ha szavakkal nem is, de a tettei, a testbeszéde, szerintem még az is ezt közölte, ahogy a levegőt vette. Kicsit sajnáltam, én tényleg borzasztó volt, amikor valakinél egy “sziát” sem tudtam elérni, viszont azt be kellett látnom, teljesen felesleges nekem igyekeznem, miközben ez neki semmit se számít. Úgy tűnt, mint aki jól meg van nélkülem, pedig aztán nem utolsó egy idősebb ház-társsal jóban lenni, a mágia történet jegyzeteim utánozhatatlanok voltak!
Megráztam a fejem, úgy éreztem, hogy nagyon elkalandoztak a gondolataim, miközben mintha ezernyi buborék pukkadt volna ki az agyamban. Nos, meglehet, hogy az utóbbi időben kicsit után pótoltam a pezsgőnek, de nem egészen bizonyos. Jó, mégis, a csuklás lebuktatott. Mindegy, kinek kellene józannak lennem? Mindenki gratulált, ezernyi ajándékot mutogattak, még pénzt is tömtek a zakóm zsebébe, most már csak azért vannak itt, hogy minden elfogyjon, amit apa egy hadseregnek rendelt.
Egyetlen pillanatig sem éreztem úgy, hogy ennél tovább kellene tettetnem, és tartanom magam, úgy éreztem, mintha a fejem vagy egy tonnát nyomna, így engedtem a gyöngéd húzásnak, és az asztal élére támaszkodtva a karomra fektettem. Máris jobb. Senkit se fog zavarni, ha szundítom egy kicsit.
Az ég egy adta világon senkit...


Cow says who?

Bertram Crouch
A nagybetűs apának kellene nevezni, azonban nem különösebben szoros a kapcsolatuk, inkább átlagos. Baltie kisebb korában sokszor próbálkozott közös programokkal, azonban ezek sokszor inkább elborzasztották a gyereket, mintsem közelebb hozták volna őket egymáshoz. Szigorú, vas akarattal, és némi gőggel. Mindig annak kell történnie, amit ő akar, és fel sem merül benne, hogy valamiben tévedhet, határozott és megingathatatlan véleménye van mindenről, tanácsokat pedig nemigen fogad el másoktól. Bár jellemük és a világhoz való hozzáállásuk különböző, Baltie tiszteli az apját, és igyekszik megfelelni az elvárásainak, tanulás, és az élet más területein is. Valószínűleg ez az oka annak, hogy a nyáron zokszó nélkül vett feleségül 16 évesen egy olyan lányt, akit az apja választott számára. Bár eredetileg politikai babérokra szeretett volna törni, végül inkább a pénzügyben találta meg a számításait, és bankárként dolgozik.
Idősebbik fiával szorosabb kapcsolata volt, de sosem beszél a haláláról, csak olyankor példálózik vele, ha el akar érni valamit a kisebbik fiánál. A családból ő az egyetlen, aki pontosan tudja, mi történt Edmunddal, mert jelen volt, ám annál többet senkinek sem árult el, hogy egy balesetben elhunyt.


Margery Crouch
A lady, igazi úrinő, a bájos, de veszélyes fajta. Az egyetlen személy, aki néha napján képes hatni az apjára, bár az esetek többségében inkább ráhagyja a dolgokat. Boldog mosollyal képes mesélni, a könyvek forgatagában érzi otthon magát, meg a három murmáncának a társaságában, akik mellé bizonyosan még jó néhány macska, vagy macskaféle kerül majd. Tanult, kedves, és gondoskodó anya, az a fajta, aki még ennyi idő elteltével is csen némi csokoládét a roxforti leveleibe, bár a fia számtalanszor kérte, hogy ne tegye. Háztartásbeli, ideje nagy részét állatok megmentésével tölti önkéntesként, vagy jótékonysági összejövetelek szervezésével, és különböző alapítványoknak való gyűjtéssel.
Sose heverte ki idősebb fia halálát, de ezt igyekszik elrejteni a fiatalabb elől, és inkább magában gyászol. Baltie sokat ad a véleményére, jó anyának, és erős nőnek tartja.


Edmund Crouch
 A kalóz, indián, sárkány, és néha napján lovag. Olyasféle nagy testvér, akit bárki zokszó nélkül elfogadott volna. Persze, fiú létükből adódóan sokszor verekedtek, csak amolyan jó testvérek módjára, de Baltie mindig megkapta a csokibéka nagyobbik felét, és azokat a kártyákat, amik neki még nem voltak meg. A mardekár kiváló diákja volt, a család büszkesége, és apjuk elvárásának szinte minden tekintetben megfelelő ifjú. Aztán egy este már soha többé nem jött haza, nem nevetett, nem kiabált, és nem került fel több festmény a szobájának falára. 17 éves volt, amikor két évvel ezelőtt egy összejövetelen balesetet szenvedett, és elhunyt.


A haragos feleség, csalódott hugrás. Hatodikosként azt mondani, hogy a “feleségem” kicsit furának tetszik, pedig náluk pontosan ez a helyzet. Gyerekként jó barátok voltak, sokat játszottak együtt, olyan volt számára, mintha lenne egy kishúga, ezért kicsiként érthetetlen volt számára az eltűnése. Talán éppen ezért várta mindennél jobban a második évet a Roxfortban, mert tudta, hogy akkor újra találkoznak. Azonban a boldog, nyitott és játékos kislány helyett egy zárkózott, és őt minduntalan kerülő tinivel került szembe. Hiába kerültek egy házba, hiába próbált meg közeledni felé, a jégkirálynő egyetlen percig sem volt hajlandó megenyhülni felé, így végül elengedte a dolgot. Kettejük közül talán Baltie volt jobban meglepve, amikor Maisy valóban igent mondott az oltár előtt, és nem halálra átkozta.



No, a cow says mooooo!

Amortentia: Banán, csokoládé, macskaszőr

Mumus: A halál, legyen az a sajátja, vagy másé

Edevis tükre: Egy boldog család, valahol vidéken egy hatalmas ház előtt, bár hogy Maisy áll-e mellette, az nem egészen tiszta

Hobbi: Elviselhetetlen angol szóviccek gyártása, aminek legalább a felét úgy sem hagyja Chris megjelenni, de azért mindig próbálkozik.
Érdeklik az állatok, leginkább a varázslények, de nem tesz különbséget közönséges társaikkal sem. Szívesen segít be az anyjának önkéntességében, amikor éppen otthon van. A saját macskája, Sátánfattya (civilben Mammon) is egy mentett, idősödő kandúr. (Senkit se tévesszen meg tricolor kinézete, Baltie is sokáig reménykedett benne, hogy egy simulékony nőstény, de elég hamar kiderült, hogy távol áll mind a két meghatározástól.)
Szeret kviddicsezni, bár inkább hobbi szinten, a barátokkal nevetgélve.
Gyűjti a négylevelű, vagy több levelű lóheréket egy kis könyvben, lepréselve ragasztja be őket, hogy majd szerencsét hoznak.

Amit sosem tenne meg: Sose tartana meg magának egy jó szóviccet, bármennyire támogatná ebben a környezete...

Ami zavarja: Ha piszkálnak, vagy kirekesztenek valakit, nehezen viseli az ilyesféle viselkedést az igazság érzete, úgyhogy mindig megpróbál segíteni az ilyen személyeknek.

Ami a legfontosabb az életében: A családja, és hogy megfeleljen az elvárásaiknak.

Ami a legkevésbé fontos számára: Nagyjából minden más. Jó, azért nem teljesen, de könnyedén veszi az életet, és igyekszik mindenhez/mindenkihez igazodni.

Büszkesége: A havi rendszerességgel megjelenő vicces kis képregényére. No és arra, hogy Eunice nagyságosasszony még csak nem is sejti, hogy javarészt róla szól.

Ha valamit megváltoztathatna: Egyértelműen a bátyja halála, meg lehet még vagy négyszer átgondolná ezt a házasságos dolgot.

Így képzeli a jövõjét: Valahol vidéken egy nagy birtokon, gyerekekkel meg állatokkal, bár van egy sejtése, hogy ez nem igazán fog a közeljövőben összejönni.

Egyéb: Látó, előfordul, hogy epizódikusan megjósol dolgokat, bár ő maga nem emlékszik a legtöbb esetre, csak mások elmondásából.


Joe Keery


Vissza az elejére Go down
Alina Scamander


Akadémista

Balthazar N. Crouch 2259087b7f188ea92df5fa0eb47c284dcf496708

Lakhely :

☆ London || Abszol út ☆



Playby :

☆ Sabrina Carpenter ☆


436


Balthazar N. Crouch Empty
Alina Scamander
Csüt. Okt. 21, 2021 9:40 pm
Kedves Balthazar!



A Humor Rovatra Chris szerint nincs bocsánat!
Nem is tudom mit mondhatnék, az aranyvérűek élete alapvetően nem egyszerű, főleg ha az ember fia egy hagyományőrző családba születik, ahol a sötét titkok nem idegennek sokkal inkább jó barátnak számítanak. Te mégis, ezek között a körülmények között találtad fel magad és lettél az, aki. Ha kinéztél az ablakon, láttad az élet napos és humoros oldalát - vagy egyszerűen csak a függönyt. Rolling Eyes
Egyszer talán majd a feleséged - még ha most furcsán is hangzik így nevezni valakit, hiszen mind a ketten nagyon fiatalok vagytok - is megtanulja értékelni a a személyed, no meg szóvicceid. Vagy ha mást nem legalább kényszeredetten mosolyog majd rajtuk. Persze, az előtörténetedben felvillantott esküvői képek alapján ez nem ma vagy holnap fog bekövetkezni, lehet nem is ebben az évben,  hiszen hiába próbálkoztál, nem engedett közel magához. De hidd el nekem, még ha most nem is úgy tűnik, előbb vagy utóbb a pozitív, napsugaras természeted megolvasztja a jégkirálynő szívét is.
Elfogadómat pedig, hiszen ki mondhat nemet egy ilyen vidám, mindenkit megmosolyogtató karakterre - a tulajdon feleségét kivéve - pár, úgy érzem hozzád tökéletesen passzoló sorral zárnám :

Who’s there?
Tank.
Tank who?
You’re welcome.



Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: