Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Henry C. Dearborn

Henry Dearborn


Vérfarkas

Henry C. Dearborn D2064dd0a43b53168d0823900a98c2c9

Lakhely :

Cotswolds


Multik :

Börti serege

Playby :

Tom Hardy


19


Henry C. Dearborn Empty
Henry Dearborn
Pént. Okt. 16, 2020 8:04 pm

Henry Caradoc Dearborn

Henry



"I am no longer accepting the things I cannot change. I am changing the things I cannot accept."



Nem: férfi

Kor: 36 év

Vér: félvér

Születési hely: Oxford

Iskola/ház: Roxfort (Mardekár), Docendo Discimus (varázsjog)

Munka: vérfarkasjogi aktivista, akadémiai oktató (munkajog)

Családi állapot: házas

Patrónus: fekete medve

Pálca: nyárfa, sárkányszívizomhúr, 13 és negyed hüvelyk



Apa, férj, vérfarkas, jogharcos

A hétköznapokban hallgatag, csendes ember, aki inkább az érdeklődő megfigyelő szerepében érzi jól magát. Kerüli a konfliktust, kifejezetten könnyen beadja a derekát, ha a feleségével és a gyerekeivel ütköznek a nézetei. Kedveli a nyugalmat, örömét leli a mindennapok monotonitásában, ragaszkodik a megszokotthoz - ugyanazt a kávét issza hosszú évek óta minden reggel, az akadémiai zárthelyiken ugyanazokat a kérdéseket teszi fel minden szemeszterben, nem szívesen cseréli le a ruhatárát, minden este megnézi a kedvenc főzős vetélkedőműsorát a tévében és még hosszan lehetne sorolni a kis rituáléit. A gyerekei szerint ő csinálja a világon a legjobb szendvicseket, de borzasztóan süt (egyszer készített egy kétdimenziós kenyeret, azóta letett az ilyen irányú ambícióiról), nagyon érzékletesen tudott mesét olvasni, amíg Chrispy és Katie kisebbek voltak, habár a hercegnők hangját siralmasan utánozta, egy mérnök precizitásával tud legóból építeni, viszont a bújócskában nincs nála tehetségtelenebb. A kamasz gyerekeivel türelmes, bár gyakran egy durrfarkú szurcsók is nagyobb érzékkel tapintana rá, hogyan kéne megválogatnia a szavait ahhoz, hogy ne sértsen vérig két tinit - pedig tényleg nem szándékosan idegesíti fel őket. Szintén akaratlanul, de szinte tökéletes időzítéssel képes kínos helyzetbe hozni a gyerekeit, még akkor is, amikor a legjobbat akarja nekik. Bár bizonyos tekintetben nagy szabadságot biztosít nekik, nem szeretné szűk keretek közé szorítani Chrispyt és Katie-t, de hajlamos mások számára teljesen érthetetlen dolgokon aggódni.
A házassága harmonikus, eltekintve az örökbefogadott, csivava fajtajellegű kedvence különféle túlvilági megnyilvánulásaitól, Gyilkoska állandó vitatéma Henry és Gen között. Ezen kívül azonban hatalmas egyetértésben élnek, stabil támaszt jelentenek egymásnak és biztatják egymást mind a magánélet, mind a karrierjük rögös útján. Fontos számára az őszinteség az élet minden területén, de különösképpen a házasságában. Sosem lenne képes hazudni Gennek vagy titkolózni előtte, ugyanezt várja el tőle is. Minden fontos döntése előtt kikéri a felesége véleményét, akármilyen határozott elképzelése van valamiről, Gen véleményére akkor is ad.
Fiatal fiúként nagyon lerombolta az önbizalmát a vérfarkassá válása, nem találta a helyét a világban, azonban felnőttként - sok tudatos önismereti és lelki munka árán - eljutott odáig, hogy semmi szégyenérzet nem maradt benne. Büszkén vállalja, hogy megharapta egy vérfarkas és ő is azzá vált. Nem arra büszke, hogy teliholdkor bestiává változik, hanem arra, hogy ennek ellenére megmaradt jó embernek és sokat elért az életében. Nem tűri, hogy lenézzék, semmibe vegyék, kevesebbként kezeljék, mint amennyit ér. Intenzív személyiség, ha belép valahova, ott ő kerül a figyelem középpontjába és ezt élvezi is. Nagyon határozott, gyakran provokatív, a véleményét hajlamos már-már agresszívan védeni. Sokszor nem veszi észre, ha valakinek már túl sok, már nem szeretne a társaságában maradni - vagy ha észre is veszi, hajlamos ignorálni.
Jó retorikai készséggel rendelkezik, éppen olyan könnyedén beszél egyetlen ember, mint hatalmas tömeg előtt. Az akadémiai előadásait a hallgatók többsége kedveli, karizmatikusnak tartják és a bátrabbak szeretnek vitatkozni is vele. Vérfarkasjogi aktivistaként nagyon ért hozzá, hogyan tud hatni az emberekre és hogyan mozgósíthatja őket. Szívesen ad interjút újságoknak is, nem fél akár szélsőséges vagy mások szerint kínos gondolatokat megosztani a riporterekkel. A veszélyérzete alulműködik, ha a jog kerül szóba, képes túlzásokba esni és meggondolatlanul bajba keverni magát.



Henry Dearborn Varázslények

Világnapján tartott ünnepi beszéde


Tisztelt Egybegyűltek, kedves Sorstársak, Támogatók! És talán illendő lenne köszöntenem e jeles nap megannyi ellenzőit is, hiszen tudom, hogy itt ülnek Önök is - és ez nem baj, hölgyem és uraim, ez cseppet sem baj.
A világ sokszínű. Vannak, akik varázslócsaládba születnek, vannak, akik egész életükben nem találkoznak a mágia legkisebb szikrájával sem. Vannak, akik a nőket szeretik, vannak, akik a férfiakat és van, aki mindkettőt... vagy talán egyiket sem, sőt, megeshet, hogy nem is e kettősségben látják embertársaikat. Vannak köztünk olyanok, akik metamorfmágusnak születnek, mások animágiát tanulnak, de akadnak olyanok is, akik sosem vágynak ilyen módon kitűnni a tömegből. Néhányan a Griffendélbe kerülünk, néhányan a Mardekárba, míg másokat a Hollóhátba vagy a Hugrabugba oszt a Teszlek Süveg. Jómagam a Mardekár ház diákjainak népes seregét erősítettem, és higgyék el, annál sokrétűbb társaságba még sosem csöppentem. És végezetül: vannak, akik teliholdkor békésen vacsoráznak a családjukkal, de vagyunk sokan, akik minden alkalommal életünk leggyötrelmesebb óráit éljük át.
A hónap összes többi napján én is éppen olyan családos ember vagyok, mint Önök közül sokan. Olyan szerencsésnek mondhatom magam, hogy az életemet egy csodálatos nővel és a két lenyűgöző gyermekünkkel oszthatom meg. Szeretek reggelente kávét főzni a feleségemnek, a kamasz fiam és lányom mindig morognak, ha felébresztem őket, de ez igazán hasznos tapasztalat, mikor a gyermekkor és a felnőtté válás küszöbén álló fiatal hallgatók elé kell kiállnom az Akadémia katedrájára. És igen, nem csak apa vagyok, férj és professzor, hanem vérfarkas is. Igen, farkaskórral kell együtt élnem, igen, farkasölőfű-főzetet kell innom és igen, teliholdkor gyötrelmes átváltozást kell elviselnem. Mégis bátran kimondhatom: a világ legszerencsésebb emberének érzem magam. Család, karrier és mérhetetlenül sok szeretet, ami mellett ez a betegség eltörpül. Azonban számtalan sorstársam ezek közül egyiket sem ismeri. Hogyan bízhatna a jövőjében egy ifjú vérfarkas, akit a betegsége miatt még mosogatni sem engednek egy sarki büfében? Mit gondoljon magáról, mikor a tulajdon családja is kitaszítja és fél tőle? Mikor rettegve számolja a napokat teliholdig, a fájdalomtól előre reszketve? És miből vegyen magának a társadalomba való beilleszkedéshez elengedhetetlen bájitalt, ha képtelen eltartani magát, mert mindenhonnan elkergetik, mint holmi leprást?
Sokan Önök közül most biztosan azt gondolják: "de uram, a vérfarkasok veszélyesek, húsz éve is Tudjukki mellé álltak". Igen, természetesen voltak, akik rossz oldalt választottak. De nem tette ugyanezt számtalan varázsló és boszorkány is? Talán csak Fenrir Greyback támogatta Őt, Akit Nem Nevezünk Nevén? Talán csak az elzüllött vérfarkasok ártanak másoknak?
Elárulok Önöknek valamit: sokáig én is gyűlöltem minden vérfarkast. Megölte egy az apámat, az én csodálatos, háborús hős apámat szétmarcangolta egy farkas. Talán szándékosan tette, talán igazak a pletykák, és tényleg maga Fenrir Greyback volt az. Megharapott engem és egy életre megnyomorított, vannak napok, mikor még mindig ugyanúgy fáj a harapás helye, mint azon az estén. Tisztán emlékszem rá, hogy tizenegy éves voltam, feküdtem a Szent Mungó egyik kórtermében és úgy éreztem, az életem véget ért. Megmentettek a medimágusok, de én azt kívántam, bárcsak ne sikerült volna nekik, mert a halál is csak jobb lehetett annál, ami rám várt. Tizenegy éves voltam és inkább meghaltam volna, mint hogy vérfarkasként éljek. Csak képzeljék maguk elé önmagukat gyerekként, a fiaikat és lányaikat vagy a testvéreiket, kicsi gyerekeket, akik nem akarnak élni, mert tökéletesen tisztán látják, mi vár rájuk.
Az önutálat sokáig velem maradt. Egy levakarhatatlan érzés, hogy nem érek annyit, mint mások, hogy mocskossá és bűnössé váltam akaratom ellenére. Izgatottan kellett volna várnom életem első roxforti tanévét, de csak rettegést éreztem. Mit szólnának a társaim, ha tudnák miféle szörnyeteg ül velük egy tanteremben? Mi lesz, ha akaratomon kívül bántok valakit? Belőlem is őrjöngő fenevad lesz? Ilyen kérdések kavarogtak bennem, még akkor is, amikor a fejemre került a Teszlek Süveg. Mindent megtettem azért, hogy ne keltsek feltűnést. Voltak barátaim, de nem engedtem magamhoz túl közel őket, nehogy megtudják a titkomat. Tanultam, de éppen csak annyit, hogy ne vonjam magamra senki figyelmét. Bármilyen siker vagy öröm ért, mindig eszembe jutott: de ez csak pillanatnyi, már ketyeg az óra a következő teliholdig.
Nem tudtam mély barátságokat kötni, a lányokat elmartam magam mellől, hiszen úgy gondoltam, önzőség lenne túl közel kerülni hozzájuk és csak veszélyt jelentenék rájuk. A tanórákon meghúztam magam, ha a vérfarkasokról esett szó, kikéredzkedtem a teremből, mert rettegtem, hogy valaki rám néz és azonnal látja, miféle szörnyeteg ül a padban.
A háború alatt rémhírek keltek szárnyra vérfarkas falkákról. Sokszor eszembe jutott, hogy az egész fajtánk halált érdemelne. Pedig a lelkem mélyén tudtam, hogy én soha nem lennék képes arra, amire ők. De akkor még nem tudtam, hogy sokan mások, hogy a többség ugyanígy érez.
Az utolsó tanévben nem alkottam igazán eredményeset a R.A.V.A.Sz. vizsgáimon, éppen csak felvettek az Akadémiára. Nem voltak nagy ambícióim, csak azért választottam a varázsjogot, mert az tisztességes szakmának tűnt. Az első szemeszterben azonban a feje tetejére állt az életem egyetlen professzor órájának köszönhetően. Nem mondott semmi igazán korszakalkotót, Montgomery professzor még csak karizmatikus előadó sem volt, azt sem tudnám felidézni, hogy miről szólt az órája. De felállt a katedrára, nyúzott arccal, fáradtan és közölte az évfolyamunkkal: ne haragudjanak, kollégák, de közeleg a telihold és nem érzem jól magam. Ott állt egy akadémiai professzor, egy varázsjogász és ilyen nyíltan, ilyen szégyen nélkül ki merte ezt mondani. Soha, semmi nem indított el bennem olyan önelemzést, mint az az egyetlen előadás.
Sok időbe telt, de rájöttem, én is érek annyit, mint a társaim. Ha reggelente tükörbe néztem, már nem egy szörnyeteget láttam, hanem egy magabiztos fiatal férfit, aki végre szívvel-lélekkel tanult, mert ugyanúgy életeket akart megváltoztatni, mint az a professzor, azon a különleges napon.
Még most is ezt akarom, mindennél jobban. Azt, hogy egyetlen gyermeknek és felnőttnek se kelljen gyűlölnie önmagát és elrejteni a világ elől, hogy ki ő. Ne kelljen félnie, nyomorognia, félredobnia az álmait és vágyait, ne legyen magányos és merjen remélni. Mert senki sem attól lesz szörnyeteg, hogy farkasharapás nyomát viseli. Nem számít, mit mond ez a korrupt kormány, mi mind emberek vagyunk és ennél fogva magunk hozzuk meg a döntéseinket. Mi határozzuk meg, hogy kik vagyunk, de ehhez a többi embernek, a társadalomnak hagynia kell, hogy választhassunk. Igenis ott a helye minden farkaskórban szenvedőnek az iskolapadban, a minisztériumban, a művészek és tudósok között, bárhol, ahol lenni szeretnének. Emberek vagyunk, ugyanolyan emberek, mint mindenki más. A farkaskór egy betegség, nem pedig a személyiségünk. Nem vagyunk szörnyetegek, bűnözők és selejtek, nem bélyegezhetnek meg és rekeszthetnek ki minket.
Hiszek abban, hogy a világban megfér egymás mellett mugli, mágus, vérfarkas és minden lény. Hiszek abban, hogy a gyűlölködés ideje lejárt és végre elkezdhetünk dolgozni egy sokkal nyitottabb, sokkal elfogadóbb társadalmon. Hiszek abban, hogy Mr. Briggs üres kampányfogásai süket fülekre találnak majd a Wizengamot bírái között. És végül hiszek abban, hogy sok fiatal vérfarkas, akik nem találják a helyüket a világban, meglelik majd a saját Montgomery professzorukat.


A nagy gonosz farkas

Magas férfi, jócskán 190 cm feletti magassággal. Kamasz korában leginkább egy lámpaoszlopra emlékeztetett, amire hosszú lábak és karok nőttek, hiszen annyira nyúlánk és vékony alkatú volt. Később elkezdett aktívan edzeni, mostanra izmos felnőtt férfi vált belőle, akiről bárki könnyedén elhiszi, hogy teliholdkor egy hatalmas fenevaddá változik.
Barna haját rövidre vágva kedveli, az arca általában borostás - a felesége mindig kineveti, mikor frissen borotválkozva látja, ugyanis legalább húsz évet fiatalodik tőle és inkább emlékeztet egy Disney mese szempillarebegtetős hősére, mint egy jogharcos akadémiai professzorra.
A bal lábára enyhén sántít, amióta gyerekkorában megharapta egy vérfarkas. A hétköznapokban nem túl feltűnő, de telihold előtt néhány nappal és az azt követő napokban sokkal könnyebb észrevenni. A roxfortos évei alatt éppen ezért felmentették repüléstanból és a mai napig figyelnie kell rá, hogy milyen testmozgást végez.


Egy nem éppen magányos farkas családja

Édesapám
Antioch Dearborn - Az első varázslóháborúban eltűnt Caradoc Dearborn öccse, mindketten a Főnix Rendje oszlopos tagjai voltak. Caradoc meghalt a háború alatt, legalábbis mindenki tudomásul vette ezt a tény, miután egyik nap nyoma veszett, valószínűleg a halálfalók végeztek vele, a holttestét pedig eltüntették. Antioch hősként tekintett a bátyjára, nem véletlenül adta Henry második neveként is a Caradocot. A fiait bátornak nevelte és arra tanította őket, hogy sose hunyjanak szemet az igazságtalanságok felett, Henry még ennyi év után is mindennél többre tartja az apja tanácsait.
Henry mindössze tizenegy volt, mikor édesapja meghalt 1994-ben. A Sötét Nagyúr visszatérésének előkészületei már zajlottak, nem csoda, hogy a körözés alatt álló Fenrir Greyback és bandája is mozgolódni kezdtek. Egy nyári, teliholdas estén történt minden. Henry a vadonatúj roxforti könyveit, talárját és pálcáját csodálta, a baglya csendben huhogott a kalitkájában, míg a szülei éppen a nyári táborozó Ethan levelét olvasták fel a konyhában, amikor meghallották a karmok jellegzetes kaparászását az ajtón, majd egy hatalmas, nem emberi test újra és újra nekiütődött az ajtó masszív felületének. Mr. Dearborn pálcát rántott, azonban a nagy robajjal kiszakított ajtóban megjelenő óriási vérfarkas látványa még őt is letaglózta. Mrs. Dearborn karon ragadta a kis Henryt, a félelemtől reszketve és sikoltva utasította a háta mögé, hogy a saját testével védhesse a fiát. Antioch megpróbálta visszatartani a fenevadat, de nem bírt vele: a vérfarkas leterítette és szétmarcangolta, Henry csak a hangokat hallotta, a ruha, izmok és inak szakadását, a mély torokból jövő hörgést, a haldokló édesapja kínlódását. Az anyja nem engedte, hogy odanézzen, szorosan a háta mögött tartotta, még akkor is, amikor a vérfarkas megindult feléjük. Henry kitépte magát az anyja szorításából, de menekülőút nem létezett. A mai napig tisztán, képkockaszerűen látja maga előtt a jelenetet. A vérfarkas feszülő izmait, ahogy ráveti magát, a bal lábát összeszorító farkasállkapcsot, a vért, az anyja arcára kiülő pánikot és tehetetlenséget. Még fel tudja idézni a csontig hatoló fájdalmat, Mrs. Dearborn keserves sikolyát, a szomszédban lakó varázslócsalád érkezését és a némán ráereszkedő sötétséget, mikor elveszítette az eszméletét és elterült a földön mindössze néhány méterre az apja szétmarcangolt holttestétől..


Édesanyám
Helen Dearborn (née Doge) - A szintén Főnix Rendje tag Elphias Doge lánya. Hatalmas szerelem volt az övé és Antioché, a fiatal Helent teljesen lenyűgözte Antioch vad elszántsága és tenni akarása. Nem csoda, hogy beleroppant abba, amikor végig kellett néznie, ahogy a szeretett férfit és a kisfiát ízekre tépi egy vérfarkas.
A tragikus éjszakát mindössze a vakmerő szomszédok közbeavatkozása miatt élték túl, akik elkergették a vérfarkast (aki nem mellesleg a feltételezések szerint maga Fenrir Greyback volt, így akarta megleckéztetni az egykori Főnix Rendje szimpatizáns családot). Henryt hetekig ápolták a Szent Mungóban, a vérfarkas olyan mély sebet ejtett a bal lábszárán, hogy a medimágusok nem tudták teljesen rendbe hozni, mindössze tizenegy évesen örök életére lesántult. Mrs. Dearborn fizikai sérüléseket nem szenvedett, de a lelki sebei sosem gyógyultak be. A történtek után többé alig lehetett belőle egy-két szónál többet kihúzni, a legváratlanabb pillanatokban omlott össze, labilissá vált, előfordult, hogy napokig képtelen volt kikelni az ágyból. Alkalmatlan volt a fiai nevelésére, ezért a nemrég megözvegyült édesapja magához költöztette őt és az ikreket. Akkor már ő nevelte az árva @Hamilton Meadowes-t is, bár egy fiatal vérfarkas, egy kvibli és egy érzelmi roncs boszorkány még Hamilton után is kihívást jelentett az idős férfi számára.


Testvéreim
@Ethan Dearborn - Ikertestvérek, de a kapcsolatuk messze nem olyan szoros, mint ahogy mások elvárnák egy ikerpártól. Ethan kviblinek született, a családjuk mindig is liberális elveket vallott és nem csináltak belőle nagy ügyet, hogy a két fiuk közül az egyik varázstalan. Azonban ez akkor is éket vert a testvérek közé, hiszen az idejük nagy részét egymástól távol töltötték tizenegy éves koruktól kezdve, Ethan pedig a háború alatt szinte teljesen elszakadt a családtól, mikor a biztonsága érdekében vidékre menekítették, muglik közé. Henry nagyon szereti a fivérét, de úgy érzi, áthidalhatatlan szakadék van kettejük között és olykor kínosan formálisak a találkozásaik. Mintha csak két külön világban élnének... Nem érzi úgy, hogy Ethan igazán megértené milyen számára az élet vérfarkasként, ahogy Henry sem lát bele, milyen nehézségekkel kell szembenéznie egy kviblinek. A testvérével történt tragédia pedig még távolabb taszította őket egymástól, hiszen Ethan bezárkózott és nem úgy tűnik, mintha az ikertestvére törődésére várna. Nem mintha Henry annyira erőltetné, emiatt néha bűntudatot érez, de nem tud tenni ellene.


Feleségem
@Genevieve Dearborn - Gen mondhatni Henry másik fele, bármilyen elcsépeltnek is hangzik, ők mégis tökéletesen kiegészítik egymást. Egyforma értékrendet vallanak - eltekintve Gen teljes elzárkózását a mugli kütyüktől -, egyformán gondolkodnak az élet nagy dolgairól, így a személyiségük különbözőségei nem konfliktust jelentenek a kapcsolatukban, hanem harmóniát hoznak. Gyerekkori szerelem alakult át egy példaértékű házassággá az esetükben, Henry ötödikes roxfortos kora óta tudja, hogy Gen a legcsodálatosabb nő a világon. Régen, gyerekkorukban Henry úgy érezte, hogy a kapcsolatuk önzőség a részéről, hiszen egy olyan szörnyeteg, mint ő, csak tönkretenné a párja életét és hátráltatná mindenben. Azonban most már nem így látja, nem szégyelli saját magát és ebben Gennek is hatalmas szerepe van, hiszen mindenben támogatja őt. Egymás támaszai, a magánéletükben és a munka világában is. Két állandó konfliktusforrás van csak jelen az életükben: Henry kutyája, Gyilkoska és Henry újonnan kialakult Instagram-függősége.


Gyermekeim
@Christopher Dearborn - Chrispy jelenleg egy hatalmas kérdőjel az apja életében. A korábban édes, vidám kisfiú dühös és morcos kamasszá érett, aki már közel sem tartja olyan menőnek Henryt, mint kiskorában. Henry, a mai fiatalok divatos kifejezésével élve hatalmas troll, az esetek többségében nem veszi észre, hogy éppen kínos helyzetbe hozza a fiát vagy Chris a háta közepére sem kívánja a jelenlétét. Gyakran úgy érzi, hogy Chrispy egyenesen szégyelli őt és bármit megadna azért, hogy más legyen az apja. Bár Henry ennek nem ad hangot, de valójában nagyon megbántja a fia viselkedése.
Catherine Dearborn - A kis Katie már nem is olyan kicsi, ezt pedig Henry éppen olyan nehezen fogadja, mint Chrispy esetében. Katie, Chrispyvel ellentétben kifejezetten vagánynak tartja Henry aktivista tevékenységét, hiszen nem minden tinilány dicsekedhet el azzal, hogy az apja egy jogharcos vérfarkas. Ennek ellenére ő is éppen olyan hisztis kamasz, mint a bátyja - nem igazán érti, hogy a maga tizenhárom évével miért kell a szülei idióta szabályainak megfelelnie, a tanulásnál ezer izgalmasabb dolgot is el tud képzelni, a szobájában a kiskutyás naptárokat pedig leváltották a fiúbandák és színészek poszterei.


Gyilkoska
Gyilkoska egy csivava keverék testébe szorult bull type. Ha tehetné, mindent és mindenkit széttépne, ez azonban sosem fog sikerülni neki, hiszen Gyilkoskának már nincsenek fogai - nem a kora miatt, hiszen még csak néhány éves, az állatorvos szerint egy genetikai betegség miatt veszítette el minden fogát. Henry egy szemetes zsákba csomagolva találta az utcájukban, azóta sem derült ki, hogyan került oda, de feltehetően előtte sem volt túl vidám élete. Azóta viszont Gyilkoska igazi magabiztos, harcias vadállattá cseperedett, aki természetesen senkinek sem fogad szót, bár Henry nem is túl tehetséges a kutyanevelésben, mindent ráhagy Gyilkoskára és a felesége szamojédjeire is. Mellesleg Gyilkoska egy született Instagram-sztár.


Apróságok

Amortentia
otthoni öblítő illata, kamilla


Mumus
vérfarkasként szétmarcangolja a családját


Edevis tükre
a Wizengamot elutasítja a Briggs-kormány legújabb vérfarkasokra vonatkozó jogtipró törvényét


Hobbim
A gyerekeinek hála megismerte a mugli internet poklának legmélyebb bugyrait szépségeit, beleértve az Instagramot is, ahol a kutyájának, Gyilkoskának a képeit osztja meg. Jelenleg huszonegyezer követője van a @tinyterror nevű oldalának, aminek a családban egyedül Henry örül, a felesége és a gyerekei nagyon cikinek találják Gyilkoska népszerűségét (és azt, hogy Henry ennyi energiát öl az instagramozásba).
Elmondása szerint csak azért kezdett el konditerembe járni, hogy egyszerre fel tudja emelni a gyerekeit és bármilyen befőttes üveget ki tudjon nyitni Gennek. Annyi biztos, hogy hetente több alkalommal eljár edzeni.


Elveim
A jog előtt mindenki egyenlő.


Amit sosem tennék meg
Már hosszú ideje képtelen lenne szégyellni azt, aki és ami.


Ami zavar
igazságtalanság, jogsértések, a rengeteg fehér kutyaszőr a házukban fellelhető minden kárpitozott felületen, ha valaki megkérdezi tőle, hogy harap és vonyít-e (és nem is bolhás, bármilyen hihetetlen), ha Chrispy és Katie nem segítenek neki új képeket lőni Gyilkoskáról


Ami a legfontosabb az életemben
család és harc a jogegyenlőségért


Ami a legkevésbé fontos számomra
mindenkinek azt mondja, hogy nem érdekli mások megvetése és félelme, de valójában még mindig nagyon dühíti és elkeseríti, mikor egyszerű bestiaként tekintenek rá.


Amire büszke vagyok
a felesége, a gyerekei és hogy képes volt elfogadni saját magát.


Ha valamit megváltoztathatnék
Ethannel szorosabb lenne a kapcsolata, Chrispy nem lenne vele ennyire elutasító és Gyilkoska nem találná ki minden héten, hogy már nem hajlandó megenni az eddigi száraztápját.


Így képzelem a jövõmet
A magánéletével többnyire teljesen elégedett, reméli, hogy a jövőben a házassága éppen ilyen boldog lesz. Szeretné, ha a gyerekei kiegyensúlyozott felnőttek lennének, örülne, ha tovább is tanulnának, mert szerinte az ő eszükkel igazán kár lenne, ha nem tennék. Nagyon bízik benne, hogy a vérfarkasokra szebb idők várnak, habár a jelenlegi politikai helyzet nem erre utal...


Egyéb
vérfarkas



Tom Hardy


Vissza az elejére Go down
Fiona Dolohov


Jegelt karakter

Henry C. Dearborn Ef02c26d1da7d4d8b0890138363a4f8b

Lakhely :

Northumberland, Anglia

Elõtörténet :

♕ Queen D. ♕


Playby :

Hayden Panettiere


216


Henry C. Dearborn Empty
Fiona Dolohov
Csüt. Ápr. 22, 2021 1:11 pm
Kedves Henry!


Ha olyan lennék, mint egyesek, akkor most csak annyit írnék ide, hogy Tom Hardy miatt már el is vagy fogadva, meg amúgy is protekciós vagy, szóval tökmindegy mit írok ide. De lásd, mennyivel jobb vagyok, úgyhogy leírom itt neked szépen, mennyire nagyon imádom ezt a karaktert. Egyszerre vérfarkas, családapa, jogharcos, instagram sztár (szolgája) és mindenekelőtt reális jellem, akinek megvannak a maga harcai és akinek nagyon sokáig tartott eljutnia oda, hogy el tudja fogadni magát és képes legyen megengedni másoknak, hogy szeressék. Nem volt egyszerű feladata, de szerencséjére olyan emberek veszik körül, akik mindenben támogatni tudják. Előbb-utóbb biztosan sikereket fog elérni a vérfarkasok elfogadásában.
Mondanám, hogy fuss foglalózni, de úgyis megint nekem kell beírnom neked mindent ♥

Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: