Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Potter family

Anonymous



Potter family Empty
Vendég
Csüt. Május 07, 2020 3:01 pm

Harry J. Potter




Nem: férfi

Kor: 39 év

Vér: félvér

Munka: auror parancsnok (Mágiaügyi Minisztérium)

Kapcsolatunk: erősebb, mint amilyennek tűnik

Csoport: varázsló

Playby: Hugh Dancy?

Státusz: FOGLALT


fölépíteni és belakni magamat napmintnapmintnap

"Ezek azok a dolgok, amikről csakis egy anyának lehet fogalma. Ginny Weasleynek nem, hogy fogalma, de elképzelése sem volt.
A kis Ginny álmában sem hitte volna, hogy a kócos, szemüveges srác ölelése valaha a két karral határolt otthonérzet lesz majd - és, hogy Mrs. Potterként nem öt percekben kell gondolkodnia, hanem az örökkében. Nincs más mértékegység.

- Harry! Örökké félrekötöd ezt a pelenkát!
- Gin... Mielőtt összeházasodtunk, három elméletem is akadt a gyereknevelésről. Most van három gyerekem, elméletem viszont egy sincs."

***

"Még nagyon korán van, legfeljebb hajnali hat, a függönyön át óvatosan kúszik be a világosság. Mostanában egyre gyakrabban ébredek Harry előtt, pedig, amióta megkapta az osztályt, ő indul munkába elsőként. A gyerekek születése óta egyébként is úgy alszom, mint a nyúl, James szerint a hóesés is felver; egy ideje viszont más miatt karikásak a szemeim.
Régóta próbálom felidézni Lily szuszogását a szomszéd szobából. Szeptember óta csupán a falióra kattogása hallatszik, olyan ritmikus monotonsággal, ami sosem nyugtalanított ezelőtt. Néha azon kapom magam, hogy a kávémat teszem vissza a hűtőbe, vagy a színes rajzokkal kidekorált konyhaszekrényt nézem némán, percekig. Visszavonhatatlanul üressé vált a ház. Felnőttek, már mindhárman a Roxfortban alszanak, és talán sosem igazíthatom meg újra a takarójukat.
Pontosan emlékszem, hogy a peronon sétálva milyen büszkeség töltött el évről-évre, hogy ugyanazok az ódon falak lesznek az ő otthonaik is, ezúttal mégis, összeszorul a szívem, amikor arra gondolok---
---Harry átfordul a másik oldalára,
nem, véletlenül sem gondolhatok ilyesmire. Csak a kialvatlan kiadása vagyok önmagamnak.
Rengeteg időt töltünk külön Harry-vel, és még kevesebbet együtt, indulatok nélkül. A munka szakadéka áll közénk, hamarosan a gyerekeink elé is beférkőzik, és mi hagyjuk, végignézzük az egészet, a rohadt papírhalmok mögül az irodából; mélyre kellene ásnom benne, hogy megtaláljam Albus múltheti levelét.
Megannyi millió pillanattal korábban még hittem, hogy jó anya leszek. A nászutunkon tettem ígéretet arról, hogy nem fogok a dolgozó nő bástyája mögé bújni, ha a megérzéseim kántálnak majd, nem szorítom vissza őket, mondván, úgysincs rájuk idő. Megfogadtam, és mégis, végtelenül fáradt vagyok az aggodalomtól, amit a vállaimra ültettem. Már nagyon nehéz."

Olykor elfog a bűntudat mindattól, amit tehernek merek nevezni. Mert a te emlékeid, Harry, cipelhetetlenek lennének. Akárkinek.
És ha valakik, mi megtanultunk túlélni. Nem csak egymagunk, hanem együtt is; de hogyan lehet mégis, hogy az évek múlásával sem könnyebb az életünk?
Találjunk vissza egymáshoz.








Lily L. Potter




Nem:

Kor: 12 év

Vér: félvér

Iskola: Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző

Kapcsolatunk: ó, a Kisasszony...!

Csoport: hollóhát

Playby: Sophia Lillis (szőrösszívű vagyok)

Státusz: FOGLALT


kapkod és fütyörész

útmutató "Hogyan legyünk Lily" 9 lépésben

1. esőzés idején szeresd megmenteni az útszéli csigákat (és hagyd, hogy segítsenek neked, akkor már nem indul rossz esélyekkel az illető, valld be)
2. nevess szívből, és tudj hallgatni, mikor nem kell a szó
3. nézz fel a mágikus történelem feltalálóira (egy picit lehetsz beléjük szerelmes is)
4. de nem muszáj ám eminensnek lenned (sőt, szokásod kölcsönadni a bűbájtan házidat, némi csoki ellenében)
5. légy szemfüles (úgyis te vagy az első, aki infót kap egy bimbódzó kapcsolatról a kastélyban)
6. a kviddics... nos, a tériszony nem jó jel, bár lelkes szurkoló még simán lehetsz (a komplett rokonság eleve a pályán van, a buzdítás is fontos)
7. főleg, hogy a hangod is irigyelni való (éneklés az egyik ütőkártyád)
8. stílustanácsadás: legfurább minták, legérdekesebb színek, legeredetibb stílusban! (ez a másik)
9. vízöntő vagy, törődj bele élvezd ki




Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: