Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

Lilibeth Weasley

Lilibeth Weasley


Akadémista

Lilibeth Weasley 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f4a43464144444c434b45636272513d3d2d313131343238343339372e313639613838313564343035393764373631313230393335303437332e676966

Lakhely :

London


Playby :

Abigail Cowen


14


Lilibeth Weasley Empty
Lilibeth Weasley
Csüt. Dec. 08, 2022 2:17 pm

Lilibeth Weasley

Bessy, Betty, Beth



"Because she was made of sunlight"



Nem:

Kor: 17 év

Vér: Félvér

Születési hely: London

Iskola/ház: Roxfort,
"Kérem szépen csak ne a Mardekárba"

Munka: Diák

Családi állapot:
○ Single
○ Taken
● IDK what is going on

Patrónus: Mókus

Pálca: Éger, egyszarvúszőr, tíz és fél hüvelyk, rugalmas



Amit szeretnek bennem

Úgy ült ott első éveiben a Roxfort nagytermében, hogy senki sem emlékszik rá, hogy ő is ott volt háztársaival. Csendes volt és feltűnésmentes, nem csinált semmi kirívót, se jót, se rosszat. Egyedül csak azok figyeltek fel rá, akik futva rápillantottak, s megállapították, megint egy új Weasley jött a kastélyba tanulni.
Bettynek jó is volt így kezdetekben, ő csak be akart olvadni, szomjazott a tudásra, meg akarta találni a saját útját. Annak ellenére, hogy külső szemmel nem keltett különösebb feltűnést, önmaga nagyon is izgatott volt, meg akarta ismerni az új dolgokat, nyitott szemmel járt és bizony idővel kezdett felbukkanni itt-ott, különböző társaságokban, hogy aztán mások meglepődve kérdezzék: Várj, te nem cserediák vagy?
Folyamatosan nyílt ki, mint egy virág tavasszal, szépen fokozatosan bontotta szirmait és vált üde színfoltjává társainak. Barátokra talált, fejlődött, felnőtt és fokozatosan érett meg.

Érték nehézségek, fájdalmak, amik drasztikusan formálták személyiségét. Hiába volt viszonylag feltűnésmentes, talán pont ártatlansága hívta fel néhány mardekáros figyelmét, akik jó ötletnek tartották, hogy zaklassák őt. Kezdetben nagyon nehéz volt feldolgoznia azt, hogy miért gúnyolják, bántják őt, mikor sosem ártott nekik, de hallgatott barátaira és igyekezte nem magára venni a sértéseket. Persze nehéz volt, borzasztóan nehéz, viszont általuk szívósabb lett, kénytelen volt erősebbnek lennie, hogy meg tudja védeni nem csak becsületét, hanem saját értékeit is.

Noha jelenleg is egy tipikus vörös, okos, kedves, mindig megértő és megbocsájtó lány, azonban már fel sem lehet ismerni benne azt a kislányt, aki első osztályban volt. Anyja halála után ösztönösen elkezdett önállóbb lenni. Megtanult kiállni magáért, szembe szállni a goromba mardekárosokkal és akár varázslatokkal is megvédeni magát, hogy többé már ne érezzék, hogy büntetlenül sérthetik őt. Ehhez természetesen hozzájárult az is, hogy húga szintén a Roxfortban kezdte meg tanulmányait. Alapvetően szíve egy eldugott mélyén még hálás is a zöldeknek, hogy felkavarták lelkiállapotát és olyan lelkesedést indítottak meg benne a védekező és egyúttal támadó varázslatok elsajátítása iránt, aminek hatalmas hasznát vette később.

Többé már nem unalmas lány ő, Betty tele van energiával, lelkesedéssel, küzdeni akarással, ugyanakkor nem önti el a féktelen kalandvágy, megfontoltan előbb átgondolja mit miért tesz és csak akkor vág bele valamibe, ha többszörösen meggyőződik afelől, hogy kisebb eséllyel fogja megütni a bokáját.


Ami zavar bennem másokat

Most már nyoma sincs annak a csendes lányak, aki kezdetekben volt, már bátrabb, határozottabb, ami egyúttal azt is jelenti, hogy ha szeretne valamit elérni, ezért nyíltan tesz is. Tudod, mit jelent ez? - Igen, néha bizony tud idegesítő lenni.

Miért jön ide, már megint bele akar rángatni valamibe? Miben mesterkedik? Már megint a könyvtárban bújja a könyveket, már megint hadonászik a pálcájával, már megint elhívott Roxmortsba, már megint sokat beszél, már megint, már megint…

De ezek is csak azért vannak, mert ÉL. Megéli a napokat, a pillanatokat, szereti, hogy dolgok történnek vele és nem unatkozik. És akik közel állnak hozzá, azok tudják, hogy kész csoda, hogy ilyen emberré vált azok után, hogy…

Az anyja halála után közvetlenül sokan azt hitték, hogy Betty sosem fog már önfeledten beszélgetni, szinte megnémult és befásult. Utólag már tudni lehet, hogy nála ez csak egy átmeneti időszak volt, de mégis fontos szakasza a jellemfejlődésének, ugyanis akkor döntötte el, hogy inkább felfelé megy, nem pedig lefelé. Ott elhatározott valamit és úgy tűnik, volt annyi ereje, hogy pozitívan (amennyiben lehet ilyet mondani) jöjjön ki a gyászból és ne befásultan, zombiként. - Csak mert az anyja sem akarná így látni.


Életem története

2017. // 12 évesen

Szinte előírásnak megfelelően esik az eső, mintha minden temetésen a protokoll része lenne. Ajkamba harapva próbálom elfojtani a fájdalmam, próbálok nem rezzenni, mivel tudom, hogyha egyszer is jobban kitágul tüdőm, vagy összerándul egy izom testem bármelyik pontján, akkor nem fogom tudni tovább tartani magam. Nem sírhatok, nem sírhatok! Nem törhetek meg!

Még a Roxfortban voltam bátyámmal, mikor jött egy levél, hogy haza kell utaznunk. Mivel ezelőtt még sosem volt ehhez hasonló eset, így mindketten tudtuk, hogy valami igazán komoly dolog történhetett. Emlékszem, némán ültünk egymás mellett az úton, én néztem ki az ablakon és miközben karjába karolva görcsösen, reménykedtem, hogy a bátyám majd elhessegeti a bennem kavargó rossz érzést. Mindig ő volt az én támaszom, aznap azonban rájöttem, mit is jelent igazán testvérnek lenni. Egymásért lenni, nem csak a nagyobbik testvér a kisebbikért.
Aznap együtt sírtunk.
Azóta együtt sírunk.

Magamhoz szorítom az ölemben zavarodottan ücsörgő húgomat. A gyászbeszéd alatt ő az, akibe mohón belekarolva támasztom lelkemet, most ő az a személy számomra a maga alig 9 évével, aki erőt ad, hogy ne sírjak. Merthogy nem sírhatok, nem sírhatok! Most nem törhetek meg!

A szertartás végére már üresnek érzem magam, érzelmileg kimerültem és kész csoda, hogy még tudom tartani magamat és egyúttal húgomat is. A koporsó nyugalomra helyezése során nyelve egyet apára pillantok. Ő hogyan bírja? Annyira hirtelen veszítettük el mindannyian anyát, én még nem is értem, ez hogyan történhetett meg, de erőm sem volt belegondolni a miértekbe, mert egyszerűen mindegy volt az ok. Már nem érezhetem többé ölelését, pedig ha egyet kívánhatnék, csak egyetlenlen egyet, akkor az lenne, hogy most mögénk lépve szorosan magához húzzon minket, mind az ötünket. Minden egyes földdel megrakott ásó látványakor azt kívánom, jelenjen meg itt mellettünk most! Most! Vagy épp most! De nem sírhatok, nem sírhatok! Nem törhetek meg!
Anya miatt nem törhetek meg! Anya miatt erős nő leszek mindvégig a jövőben!


2020. // 15 évesen

Szapora léptekkel koslatok fel a hálónk irányába, fel sem fogom, hogy mennyire hevesen tárom ki magam előtt a szobánk ajtaját, csak az ablakban békésen olvasgató barátnőm felriadása érzékelteti velem, hogy kicsit elveszítettem talán a fejemet.
- Atya világ, Weasley! Minden rendben? - húzza össze magát az ablaknál és gyorsan megjelöli az aktuális oldalt egy régi, még apjától kapott rivalló borítékkal  mielőtt elveszítené, hol tartott, én pedig eközben kibújok taláromból, amit székemre helyezek.
- Nem hiszem el, komolyan! - ülök le az ágyamra. - Azok az istentelen mardekárosok már megint ellopták az egyik könyvemet! - Dühöm szinte kitör mellkasomból, néha még én is meglepődök magamtól.
- Ne már! Ez annyira gyerekes - mászik elő az ablakból.
- Élvezik, hogy bánthatják azt, aki nem méltó hozzájuk… aki nem olyan „tökéletes”, mint ők és azt hiszik, hogy ezt büntetlenül csinálhatják - mérgelődöm ujjaimmal idézőjelet formálva a tökéletes szó közben, majd összébb húzom lábaimat, hogy barátnőm is odaférjen az ágyamra.
- De az előző előkerült, nem? Ez is biztosan meglesz.  
- Igen, a bűbájtanár adta vissza, miután jól leszidott, hogy miért hagytam el. Ja! Ráadásul az egyik mardekáros találta meg nekem, hát nem rendes tőle, hogy leadta? - szarkasztikus szavaim közben kibújok a pulcsimból is, mert nekem ez a nap már túl sok volt ahhoz, hogy többet kimozduljak. Barátnőm persze épp ellenkezőleg gondolkodik, így hatalmas kérdő szemekkel pillantok rá, ahogy feláll és felém nyújtja kezét.
- Előzzük meg a bajt és szóljunk mi előbb a tanárnak.
- Kizárt! - rázom meg fejemet. - Nem fogok tanárokhoz futni, mint egy félős kisegér!
- Jó de akkor csak itt ülsz és hagyod, hogy mindenedtől megfosszanak?
- Nem, nem, megoldom!
- Megoldod? - kúsznak felfelé a lány szemöldökei, mintha ezt ő sem hinné el, pedig nagyon is határozottan mondtam.
- Igen! Kitalálok valamit, hogy ez ne tarthasson így egész időszak alatt, míg ide járok. Erősebb vagyok annál, minthogy árulkodjak. - Azzal karba teszem kezeimet és elmosolyodom.
- Aha!
- Nem hiszel nekem?
- Nem igazán. - Ezen a ponton pedig megérezheti a hasán landoló párnámat. Némi nevetésszünet után aztán én állok fel az ágyból, hogy visszavegyem kötött pulcsimat, aztán megragadjam tincseit igazgató barátnőm karját.
- Gyere velem! – vigyorodom el.
- Hova?
- Csak gyere! Visszakapják, amit velünk tettek! - Ennyit arról, hogy ma már többet nem hagyom el a szobánkat.


Manapság // 17 évesen

-  A helyzet az, hogy… - fülem mögé tűröm hajtincsemet és benedvesítem ajkait mielőtt egy mély és nehézkes levegővétellel folytatnám. - Szóval most minden komplikált! Teljesen normális, ha nem tudod, mit szeretnél, nehéz helyzetben vagyunk mi is, akárcsak te! - kezdek el határozottan beszélni a Három Seprű egyik távolabbi asztalánál két kikért vajsörrel a kettőnk közötti asztalon, de próbálok nem túl hangos lenni.  
- Hallottad, mit történt itt nem is olyan rég, igaz? - pillantok az előttem ülő fiúra, míg az emlékek máig megrémisztenek. Ujjbegyemmel birizgálni kezdem a söröspohár szélét, mintha ezzel próbálnám magamat a jelenben tartani. - Igen, jól tudod, tényleg félvérek haltak meg. Nem sokon múlt, hogy én is majdnem… - De nem, nem mondom végig, mivel elsősorban nem érzelmekkel szeretnék hatni a fiúra, hiába lenne az sokkal hatásosabb technika.
- Az iskolánkat fenyegetik, manapság sokat lehet olvasni a Magic is Might-ról. Ismered… - de már bólogat is, úgyhogy folytatom. - Szóval… néhányan úgy gondoltuk, hogy a tanórák mellett szükségessé vált egy közösség, amiben megtanulnánk jobban megvédeni magunkat, ezért egyik ismerősömmel újra megalapítottuk a Dumbledore Seregét. Ami miatt most itt ülünk. - Utalok vissza a faliújságra, amit ő meglátott és érdeklődni kezdett tőlem. Egy kis szünetet tartok, míg belekortyolok párat az italomba, de előbb elveszem ajkaimtól a poharat, mint eredetileg szerettem volna. Igazság szerint számítottam kényes kérdésre, ő sem bízik a markedárosokban, pontosabban bizonyos mardekárosokban, mint amilyen Denny is (volt).
- Megértem, hogy tartasz tőle! - Tényleg meg. Én is sokáig tartottam tőle. - De tudod, ő már megváltozott. Igazából az ő ötlete volt ez az egész - vallom be őszintén, mivel vagyok annyira korrekt, hogy ne tulajdonítsak magaménak olyasvalamit, amit nem én álmodtam meg. Ennek ellenére a fiú szemeiből sugárzik a  szkepticizmus.
- Nem kell most döntened! Ha bármikor meggondolnád magad, keress meg bátran - mosolygok rá a láthatóan nehéz helyzetben lévő diáktársamra. - Egyébként a jövőheti kviddicsmeccsen is megtalálsz, ott leszek, bizonyára fel fogod ismerni a hangomat. Utána is tudunk beszélni, ha most sietned kell, vagy megragadtál volna a kétségeid között. - És már újra iszom a vajsörömet. Valamiért úgy érzem, bennem bízik, csak Dennyben nem.
Pár perc múlva aztán minden jel arra utal, hogy itt végeztünk is, a poharak üresek, a kérdéseit megválaszoltam és egyelőre időre van szüksége, hogy átgondolja a dolgot. Megértem őt, fél, aggódik a történtek és a hírek miatt, ezzel sokan vagyunk így. Én még mindig szorongok a Roxmortsban történtektől. Ha Denny nem lett volna akkor mellettem, lehet már nem élnék.
- Köszönöm, hogy eljöttél - állok fel a székből vele egyidőben, de még mielőtt nagyon eltávolodna, eszembe jut egy jótanács.
- Oh, és izé… a durmstrangosokat próbáld meg kerülni. Tudod… furák. - Nem csak hogy furák, egyenesen ijesztőek, de nem lehetek nyíltan elutasító velük szemben sem, amíg nem adnak rá egyértelmű okot, márpedig nagyon remélem, hogy a rossz érzésem velük szemben puszta félelem és egyáltalán nem valós.


Ha tükörbe nézek

Egy Weasley. Ezt látod rajtam, idegenként, barátként, rokonként, ellenfélként és egy idegesíthető lányként is, s bizony én is így látom magam, ha tükörbe nézek.
És tudod mit? Büszke is vagyok rá!! Felveszem mások levetett talárját, kölcsönadom húgomnak a kinőtt nadrágomat, néha lehet kopottas a táskám, vagy már jegyzetekkel összefirkált a könyvem. A cipőimet néha eldugják a mardekárosok.
Nem hordok kirívó, vakítóan élénk ruhákat, nem töltök órákat cicomázással, csinos szeretnék lenni, de nem kényelmetlenül.

És akkor most szerinted szürke vagyok?
Haha, soha!

Gúnyolhatsz, csak mert nekem is vörös a hajam, nekem is ugyanaz a talárom, mint valamelyik rokonomnak, de nem érdekel, mert szeretem a családomat, szeretem a weasleységemet és nem fogok senki kedvéért változtatni az öltözködésemen, a frizurámon, illetve a külsőmön!
- Nem, még érted sem Denarius Lestrange!


Családom

Édesapám

Lionel Weasley | aranyvérű | 40 év

Mindent teljesen normálisnak vettem, míg be nem kerültem a Roxfortba és nem tapasztaltam meg, hogy mások bizony nem ápolnak olyan kapcsolatot, mint mi (gyerekek) és te. Minden egyes év végén összetettem a két kezemet, hogy nekünk ilyen szuper apukánk van és bár nem szokásom mindig dicsérgetni és ölelgetni téged, de mióta anya meghalt, sokkal szorosabban fogom a kezed. Vagy te fogod az enyémet? Talán mindkettő, hiszen tudom, hogy hiába próbálod nem éreztetni a fájdalmadat, tudjuk, hogy benned is ott van és mindig is ott lesz.
Már felnőttem annyira, hogy tudjam (vagy csak érezzem), bizony a te kezedet is fogni kell valakinek, én pedig talán feleslegesen, de magaménak érzem, hogy legalább részben betöltsem anya helyét a családban, mint idősebb lánygyermek. Nem tudom, jól csinálom-e, azt sem mondhatnám, hogy tudatosan teszem.
De azért sokat nevetünk! Nem tudom, hogyan csinálod, de csodálatosnak tartom, hogy egy ekkora veszteség után is egyben tudod tartani a családot és nem lep el minket a gyász. Remélem a jövőben én is annyi szeretet és törődést tudok majd adni neked, mint amit mi kapunk tőled!


Édesanyám

Elaine Weasley | Mugli |†

Még mindig nehéz róla beszéltem.
Most se tudok anélkül, hogy...

Hiányzik! Minden nap szembesülök azzal, hogy mennyire erős volt, mennyire különleges. Nehéz nélküle, még ennyi év után is. Valószínűleg örökké az lesz. Hatalmas csodálatot érzek iránta, amiért megmutatta, hogy a karrier és a család között igenis létezik aranyközépút. Máig példakép számomra.

A halála óta más ember vagyok.
A halála óta máshogy nézem a világot.
A halála óta próbálok kicsit is olyan lenni, mint amilyen ő volt!


Testvéreim

Tristan Weasley | 21 év | Te tapasztaltad meg elsőként, hogy mennyire nem vagyok könnyű eset, mégha első ránézésre egy tüneményes lánynak is tűnök. Ohh fiatalabb gyerekként nagyon is ki akartam harcolni magamnak mindazt, amit te is megkaptál, gyakran még annál is többet. Össze tudtunk veszni egy nyamvadt zoknin, mikor apánk felénk nyújtott egy zöldet és egy pirosat és mindketten ugyanazt akartuk.
Talán volt, hogy régen kibírhatatlan voltam, de ahogy növünk fel, úgy egyre jobban kezdem azt érezni, hogy a testvéri cukkolások mellett igazi barátot és életreszóló társat kaptam személyedben a sorstól. Tudom, néha idegesítő is, hogy mindig hozzád futok, ha valamit nem értek, ha szükségem lenne bizonyos dolgokra, azonban te vagy nekem a biztos pont az életemben. És bár ritkán mondom, de köszönöm, hogy vagy nekem!
Najó, felejtsd el, ez túl nyálas lett...

Celia Weasley | 15 év | Az a helyzet, hogy én is csak a bátyánkról tudtam ellesni, hogy milyen nagytestvérnek lenni, így te is megkaptad a kistesóknak már-már kötlezően járó testvéri szeretetcsomagokat a szó minden kellemetlen és kellemes jelentésével együtt. Anya mindig azt mondta, hogy viselkedjek jól, mert te, mint a kishúgom hozzám fogod mérni magad. Nem tudom, hogy ez igaz, de próbáltam olyan nővéred lenni, akivel meg tudod osztani azokat a dolgokat, amiket lányok között érdemes tartani.
Anyánk halála után minden erőmmel azon voltam, hogy te és Brutus megkapjátok általam azt a női törődést, amit apától és Tristantól nem tudtatok volna megkapni. Kezdetekben anya helyett akartam anya lenni, ami sokáig kudarcokba fulladt és depresszióba estem amiatt, hogy én nem vagyok erre elég jó. Be kellett látnom, hogy sosem fogok tudni Ő lenni, de talán még lehetek remek testvér. És mondhatsz bármit, én akkor is veszekedni fogok veled, ha megint bajba keveredsz a Roxfortban!
Csak mert te vagy a kishúgom és én vagyok a nővéred!

Brutus Weasley | 9 év | Még szerintem nem érzékeled, de te vagy az a pici csöppség (aki már 9 éves, aztaaa!), akinél mindent elkövettünk, hogy minél kevesebb fájdalmas emléket örökölj anya halálakor, azonban ahogy mi igyekeztünk millió boldogsággal és törődéssel megajándékozni téged, úgy cserébe talán akaratod ellenére is viszonoztad ezeket nekünk. Nekem te vagy az a testvérem, akivel talán elfogult vagyok. Neked nehezen tudok nemet mondani. Ha fagyit szeretnél enni, ha te kéred, elmegyek veled az állatkertbe, míg ha Tristan kérné, valószínáleg annyit mondanék, hogy "most tanulnom kell". De ezt nem direkt csinálom és korántsem arról lenne szó, hogy jobban szeretnélek, egyszerűen csak hozzád menekültem anya halálakor, mert úgy éreztem, te kirántasz mindennapokból.


Párkapcsolat
- Dehát nekem nincs is kapcsolatom!
- Akkor kihagyod ezt a részt?
- Igazából...
...
- Fekete haja van.
- Ez nem túl sok információ.
- Mi amúgy nem is...
- Nem..., mi?
*sóhajt*
- Inkább hagyjuk. Túl bonyolult.
- Semmi sem bonyolult, csak túlkomplikálod!
...
- Szóval?
- Szerintem inkább húzzuk ki ezt a részt.



Apróságok

Amortentia
Ősszel a sárguló levelek illata


Mumus
Halállal való (újbóli) találkozás;
Hozzám közelálló személyek elvesztése;
Szűnni nem akaró fizikai és mentális fájdalmak átélése.


Edevis tükre
Anya! Ölelj meg!


Hobbim
# Olvasás; # Naplóírás; # Újságírás; # Séta a természetben


Elveim
# Béke  # Törődés; # Szorgalom;  # Összefogás  # A gyász örökké életünk része marad; #  Először gondolkodj, aztán cselekedj;


Amit sosem tennék meg
Nem tudnék ölni. Nem tudnék igazán fájdalmat okozni másokat, nem lelnék örököt sosem azzal, hogy másoknak rosszat okozok.


Ami zavar
Ha nem vesznek kellően komolyan, vagy azt mondják: ne kotyogjak bele mások dolgába.


Ami a legfontosabb az életemben
Család!
- És aki majd az lesz.


Ami a legkevésbé fontos számomra
Undok, makacs, öntelt, seggfej mardekárosok!
[Tisztelet a kivételnek.]


Amire büszke vagyok
# Családomra: apára, Tristanra, Celiara, Brutusra, Anyára!
# Arra, hogy annyi minden nehézség mellett is megtartottam az optimizmusomat és  lelkesedésemet.  
# Egyszer enyém lett a legjobb eredmény sötét varázslatok kivédése tárgyból. Igaz, csak egyetlen egyszer, de akkor nagyon menőnek éreztem magam és azt gondoltam:
"Na mi van mardekárosok???"


Ha valamit megváltoztathatnék
Hisz már pontosan tudod a válasz.
(Anya)


Így képzelem a jövõmet
Boldog családanyaként, három gyerekkel, köztük egy ikerpárral. Lehetőleg a testvéreimhez közeli városban, két kutyával és egy macskával. A kertben nagy gyümölcs- és diófákkal, amiken mókusok rohangálnak.
Egy neves lapnál fogok elhelyezkedni, hogy melyiknél, azt majd hozza az élet. Az évek során főszerkesztői pozícióba tornázom magam.  


Egyéb
# Kedvenc tantárgyam a Bájitaltan.
# Lumpsluck professzor szerint az évfolyam legtehetségesebb diákja vagyok bájitaltanból!
# Példaképem Minerva McGalagony.
# Időnként én vagyok a Roxforti kviddicsmeccsek kommentátora.


Abigail Cowen


Denarius Lestrange varázslatosnak találta

Vissza az elejére Go down
Holden Briggs


Auror

Lilibeth Weasley 5d7a8e7afc88458a09e930c67084fc15

Lakhely :

London

Elõtörténet :

Lilibeth Weasley Tumblr_pwo77t9US61qbar1do6_r1_400



Playby :

Cillian Murphy


420


Lilibeth Weasley Empty
Holden Briggs
Szer. Jan. 11, 2023 9:23 am
Kedves Betty!


Szörnyű tragédiát kellett átélned, túl korán kellett felnőnöd, olyan fájdalmat cipelsz magaddal, amelybe sok felnőtt is beleroppanna - és mégis sikerült talpra állnod. Helyt állsz nővérként, gyerekként, barátként, kiváló diákként, úgy gondolom, a korosztályodban bárkinek példaképe lehetnél. Erős vagy, érzékeny, motivált, kitartó, intelligens és képes vagy a megbocsátásra, ami ilyen fiatalon különösen nagy erény. Sokra fogod még vinni az életben, akkor is, ha ezt egy bizonyos mardekáros gang nem feltétlenül látja így. Legalábbis nem mindegyikük, azért mégis akad közöttük egy, aki nagyon kedvel téged Very Happy ...
Nagyon kíváncsi vagyok, hova fut ki a történeted. Manapság a Weasley nevet viselni nem a legegyszerűbb, mikor újból kezdik felütni a vértisztasággal kapcsolatos eszmék a fejüket még a Roxfort falai között is. Abban viszont biztos vagyok, hogy benned kemény ellenfélre akadnak majd és nem csak magadat fogod megvédeni. Sok sikert Dumbledore Seregének újraszervezéséhez, egészen biztos vagyok benne, hogy anyukád nagyon büszke lenne rád!
A Teszlek Süveg sokáig gondolkodott, hogy a Hollóhátban vagy a Hugrabugban találj otthonra, de végül a borzok mellett döntött. Kitartásod, jószívűséged, életigenlésed és páratlan érzelmi intelligenciád miatt méltó tagja leszel a Hugrabug háznak.
Futás foglalózni, vár a játéktér Very Happy

Denarius Lestrange varázslatosnak találta






Good heart.

Bad temper.

Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: