Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

So there is this boy. He kinda stole my heart. He calls me ‘Mom’.

Isabella Fleming
Szer. Dec. 01, 2021 11:50 am

Elias Gaunt




Nem: fiú

Kor: 7-9 év

Vér: félvér

Iskola/Munka: egy méreg drága, elit mugli iskola tanulója, a (távoli?) jövőben a Roxfort lesz

Kapcsolatunk: anyja-fia

Csoport: varázsló

Playby: Roman Griffin Davis? Amúgy bárki jó, aki szőke, szőkés-barna és korban megfelel, én csak őt ismertem, ezért ő szerepel itt.

Státusz: SZABAD

Részletek

10 tény, amit biztosan tudok rólad:
• Amíg Leonie, a nővéred apád lánya, addig te akár tetszik, akár nem - neked általában inkább nem, hogy őszinte legyek - anyád fia vagy. Kinézetre és a személyiséged alappilléreit tekintve mindenképpen. Határozott vagy, céltudatos és az esetek többségében hiába vagy nagyon fiatal, pontosan tudod, hogy mit szeretnél elérni - legyen az egy jó dolgozat vagy egy ajándék - és teszel is érte. Velem ellentétben, azonban meglepően érzékeny tudsz lenni, könnyen veszel a szívedre dolgokat és nehezen engeded el őket.
• Nagyon okos vagy, már-már ijesztően. Biztos vagyok benne, hogy ha egyszer megnéznénk az IQ-dat az magasan verné nem csak apádét, a nővéredét és az enyémet, de az egész családét, mindegy hány varázsdoktorit tudnak felmutatni összesen. (Megsúgom: sokat.) Ennek ellenére igyekszünk a lehető legnormálisabb életet biztosítani számodra, mert bár ha akarnánk osztályokat ugorhatnál át a mugli iskolában, édesapáddal fontosabbnak tartjuk, hogy ebben a korban barátaid, mint sem elismeréseid legyenek.
• Talán mert kiskorodtól az életed része, de rajongsz a mugli technológiai vívmányokért, a járművekért és a számokért. (A kedvenc órád a matek - rendszeresen el is kérik a házijaid -, cserébe unod a humán tárgyakat, csak azért nem alszol rajtuk, mert az illetlenség lenne.)
• Imádod a PokemonGo-t, apáddal mindig ezt játszotok, amikor vele töltöd a hétvégéket vagy az iskola utáni délutánokat. Imádod neki ecsetelni, hogy mi micsoda, hiába nem ért belőle egy mukkot sem. (És ha választanod kell, hogy a pokemonok vagy a lét értelméről való mély filozofálás a pokemonokat választod, mindig.)
• Nem vagy kvibli - bár minket, a szüleidet ez sem zavart volna -, 2-3 éves korod óta tudjuk, hogy van varázserőd, de szerencsére még így pálca nélkül is jól kordában tudod tartani, csak otthon történnek néha "balesetek".
• Párszaszájú vagy, bár nem különösebben érdekel. Néha beszélgetsz Buksival - a család kígyójával -, de uncsi társaságnak tartod - hogy téged idézzelek -, szerinted túl sok időt tölt apáddal és ez meg is látszik rajta (meg a beszédtémáin).
• Szereted beleütni az orrod a felnőttek - vagy a nővéred - dolgába, gyakran hallgatózol és élvezed, ha megtudhatsz valamit, hiába nem érted pontosan, hogy mi is történik körülötted.
• Téged sem viselt meg a válásunk, hiába érezted meg jobban, mint Leonie, hiszen vele ellentétben te mindig itthon vagy. Bár szoktunk veszekedni - főleg a fogmosás, a lefekvés és a számítógép korlátozások miatt - sokkal inkább anyás vagy, mint sem apás.
• Bár mindenről is van véleményed ritkán osztod meg azt másokkal, főleg idegenekkel - őket nem kedveled, bizalmatlan vagy irányukban az első találkozások alkalmával -, inkább megtartod magadnak-
Halak a csillagjegyed! Sok sikert az életben, kelleni fog.

// A fentebb leírt pontok egyike sem kőbevésett, mindegyik változtatható, alakítható, testre szabhatón igény és kedv szerint. Amihez ragaszkodnék az, hogy a kicsit érzékenyebb, jelleme maradjon meg érdekes kontrasztot alkotva a nővére karakán határozottságával.
Az avatar alanyhoz nem ragaszkodom, tényleg csak Roman volt az egyetlen paramétereiben megfelelő akit ismertem és tudtam, hogy vannak fiatalkori képei és gifjei is. Bár nagyon fiatal a kari, így nem sok esélyt látok, én nagyon örülnék, ha mégis elkelne  So there is this boy. He kinda stole my heart. He calls me ‘Mom’. 3217638854. Az apja @Cadmus E. Gaunt és én is nagyon várjuk. De nem csak mi lennénk a játszótársai, hiszen két Gaunt  unokatestvére is van/lesz. Az egyikük már aktív karakter, a másikuk még készül. Arról nem is beszélve, hogy Briggs fronton is akadnak aktív rokonok szép számmal - unokatestvérek és nagybácsi.



Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: