Finite Incantatem



 
Finite Incantatem
◇◈ We've all got both light and dark inside us ◈◇
Canon
és
keresett
karakterek

House of Cards

Levin Dolohov


Jegelt karakter

House of Cards Tenor

Lakhely :

Nagy-Britannia, Northumberland


Multik :

Gilbert Ollivander, Richard Avery, Hunter Tuttle, Briony Rutledge

Playby :

Neil Patrick Harris


92


House of Cards Empty
Levin Dolohov
Csüt. Okt. 10, 2019 11:26 pm

Alexander Dolohov




Nem: férfi

Kor: 15-16 év

Vér: aranyvérű

Iskola: Roxfort

Kapcsolatunk: apa-fia

Csoport: Hugrabug/Hollóhát

Playby: Tarjei Sandvik Moe

Státusz: SZABAD


Részletek

A fiam vagy, bár gyakran úgy érezheted, hogy a kapcsolatunk meglehetősen üres. Kiskorodban borzasztóan kevés időt töltöttem veled és a nővéreddel, a karrierem építése minden energiámat elvitte. Nagyon kötődtél anyádhoz, sok-sok éven át el sem engedted a kezét, ha kitettétek a lábatokat a Dolohov kúria falai közül. Ő azonban öt éve elhagyott minket, sosem vallanám be, de teljes mértékben az én hibám volt. Mármint a tény, hogy a házasságunk véget ért - az alól semmi sem menti fel, hogy téged és Carolt is kitörölt az életéből. Tudom, hogy hatalmas fájó seb ez számodra, de bármennyire igyekszem, nem vagy hajlandó velem beszélni a problémáidról. Carollal sokkal közelebb kerültünk egymáshoz a válóper óta, de te ledönthetetlen falakat húztál magad köré. Azt hiszem, úgy gondolod, hogy nem érthetlek meg, hiszen látszólag annyira különbözőek vagyunk. Mindig is csendes, félénk fiú voltál, kerülted a konfliktust és a veszélyeket. Talán el kellett volna mondanom neked vagy a jövőben egyszer el kéne mondanom, hogy a rendíthetetlen politikus képe nem feltétlenül tükrözi a valóságot: én is jobban szeretem a magányt, a csendet és a békességet. Pusztán annyi a különbség, hogy téged sosem kényszerítettelek bele valamiféle alfahím szerepbe, amit tőlem elvárt a saját apám. Nem kell érte hálásnak lenned, valószínűleg úgysem hinnéd el. Remélem, végre sikerül elmélyíteni a viszonyunkat, nem akarok olyan rideg apa lenni, amilyen nekem is jutott. Bárcsak tudnám, miért vagy mostanában a szokásosnál is távolságtartóbb. Talán Fiona az oka vagy valami más?

A karakterrel kapcsolatban tulajdonképpen minden szabadon alakítható a családtörténeten és a fentebb leírt néhány apró információmorzsán kívül. Az egyetlen kikötésem a karaktert illetően: Alex meleg, ezt pedig nehéz feldolgoznia az aranyvérűek konzervatív közegében és azt sem tudja biztosan, apja hogyan viszonyulna a tényhez. A nővére, Carol mindenképp tudja Alexander legnagyobb titkát, hogy más is tudomást szerzett-e róla valamilyen módon, ezt rád bízom. Én alapvetően hugrabugosnak vagy hollóhátasnak képzeltem el a karaktert, de meg tudsz róla győzni, hogy másik házba illik. Szerintem kviddicsezik, de ez nem kikötés, akár el is vetheted az ötletet. Nyugodtan alakítsd őt kedvedre, mert szerintem rengeteg lehetőség rejlik Alexanderben. A pb-hez nem ragaszkodom, de korban passzoló, lehetőleg világos hajú srác legyen, ha megváltoztatod Very Happy . Írj, ha megérkeztél, már nagyon nagyon nagyon nagyon várlak  ❤  !







History will be kind to me
for I intend to write it.

Vissza az elejére Go down
Levin Dolohov


Jegelt karakter

House of Cards Tenor

Lakhely :

Nagy-Britannia, Northumberland


Multik :

Gilbert Ollivander, Richard Avery, Hunter Tuttle, Briony Rutledge

Playby :

Neil Patrick Harris


92


House of Cards Empty
Levin Dolohov
Pént. Okt. 11, 2019 12:05 am

Hermione Granger




Nem:

Kor: 39 év

Vér: mugliszületésű

Munka: a Varázsbűn-üldözési Főosztály vezetője, politikus

Kapcsolatunk: összetett munkakapcsolat

Csoport: Boszorkány

Playby: rád bízom

Státusz: SZABAD


Részletek

Azt mondják, korunk legkiemelkedőbb boszorkánya vagy. Aki ezt cáfolja, az hazudik vagy ostoba. Kevés embert tartok intellektuálisan egyenrangúnak, te közéjük tartozol, Granger. Hiszem és tudom, hogy nagy tettekre vagy hivatott és a varázsvilágnak egy olyan vezetőre van szüksége, mint amilyen te vagy. Nem szokásom bizalmat fektetni másokba, veled mégis kivételt tettem. A mágiaügyi miniszter irodájában akarlak látni a következő választás után, mert ott van a helyed. Támogatlak minden tudásommal, mert a Voldemort elleni harcokban betöltött szereped már korántsem elég. Sokan kedvelnek, de még rengeteget kell tanulnod a politika mocskos világáról - és én segítek neked.
Igazából regénybe illő kettőnk közös munkája. A nagybátyám majdnem megölt, egyszer megemlítetted, hogy az átoknak, amivel eltalált, még mindig viseled a nyomait. Mondanám, hogy sajnálom, de attól még a hegek nem tűnnek el. És különben sem én tettem, éppen annyi közöm volt a halálfalók ténykedéséhez, mint neked vagy Potternek. Nem érdekel a származásod, kizárólag a képességeid, tulajdonképpen egészen drámai, ahogy mindketten felülemelkedtünk a neveltetésünkön. Te sárvérű vagy, nekem az egész családom azt a hatalmat szolgálta, ami a hozzád hasonlókat rabigába akarta hajtani. A sors iróniája, hogy a különbségek ellenére most egyszerre váltunk az aktuális rendszer bűnbakjaivá. Ugyanaz a célunk, ugyanabban hiszünk és ezek csak kettőnk összefogásával valósulhatnak meg. Amíg te hallgatsz a politikai tanácsaimra, én pedig a te morális iránytűdre, addig van esélyünk Briggs ellen.

Hermionét ismerjük, így a jelleméről és történetéről nem is szeretnék szót ejteni. Nagyvonalakban a könyvek utáni életét is megtalálhatod az oldal kronológiájában. Én csupán annyit fűznék hozzá, ami a Levinnel való kapcsolatát érinti, ami közel sem zökkenőmentes. Levin vérbeli politikus, ért a hatalmi játszmákhoz, a média felhasználásához, ahhoz, hogyan lehet hatni az emberekre. Hermione Briggs kitartó munkája ellenére is sokak szemében még mindig háborús hős, ez pedig remek jelöltté teszi. Levin maximálisan támogatja, kitart mellette és minden képességét felhasználva próbálja segíteni Hermione előrejutását. Ő maga nem vágyik ebbe a hatalmi pozícióba, csupán a külügyi tárcát szeretné magának, a külkapcsolatok jobban érdeklik az ország vezetésénél.
A kapcsolatuk valószínűleg döcögősen indult a különböző családi hátterük és Antonin Dolohov miatt, de ezen sikerült túllépniük (a részleteket majd együtt kitaláljuk). Szeretném, ha tényleg igazi bajtársak lennének, maguk számára is felfoghatatlan lojalitással a másik irányában, hatalmas vitákkal. Talán barátok is, bár ők ezt biztos nagyon hevesen tagadnák, hiába értik meg egymást félszavakból is Very Happy . A jövőben rengeteg politikai intrikát, izgalmas tervek szövögetését, kampányolást és a Briggs-féle lejáratás elleni küzdelmet tervezgetek számukra, már sok ötletem van és a leendő usertől is hihetetlenül örülök bármilyen elképzelésnek. Nagyon várom Hermionét, a könyvekben is a kedvencem volt és biztos vagyok benne, hogy a játéktéren is az lesz.
Pb teljesen szabadon választható, akit te tökéletes Hermionénak érzel, az nekem is tökéletes lesz. Siess, várlak nagyon  ❤  !







History will be kind to me
for I intend to write it.

Vissza az elejére Go down
 Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:

Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-
Ugrás: