HomeGy.I.K.KeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Online muglik
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (16 fő) Vas. Márc. 13, 2016 1:19 pm-kor volt itt.
Adminok
Levin Dolohov

PM
Karakterlap

Dominic Linwood

PM
Karakterlap
Testvéroldalunk
Legújabb válaszok
Zara & Chris
by Christopher Broadmoor
Csüt. Júl. 07, 2016 1:49 am

Makepeace & Broadmoor
by Christopher Broadmoor
Kedd Jún. 28, 2016 3:09 am

London Life
by Vendég
Vas. Jún. 26, 2016 1:15 pm

Amelia Houghton
by Amelia Houghton
Szomb. Jún. 25, 2016 8:17 pm

Hírek
by Admin
Szer. Jún. 22, 2016 12:17 am

Playby lista
by Zara Rae Hale
Kedd Jún. 21, 2016 11:03 pm

Zara Rae Hale
by Admin
Kedd Jún. 21, 2016 10:39 pm

Liam várja szeretettel
by Liam Weasley
Pént. Jún. 17, 2016 8:38 pm

Dominic & Dolohovék
by Alexander Dolohov
Csüt. Jún. 16, 2016 7:54 pm

Julia & Dominic
by Dominic Linwood
Vas. Jún. 12, 2016 3:59 pm

Nathan & Carol
by Caroline Dolohov
Vas. Jún. 12, 2016 2:44 pm

Levin & Carol
by Caroline Dolohov
Vas. Jún. 12, 2016 2:14 pm

Xanthe & Jack
by Jack Durward
Szomb. Jún. 04, 2016 11:01 pm

Hataway keressetje
by Katherine Hataway
Szomb. Jún. 04, 2016 1:28 pm

Katherine Hataway
by Admin
Szomb. Jún. 04, 2016 12:01 pm

Ms. Granger & Mr. Dolohov
by Levin Dolohov
Pént. Jún. 03, 2016 11:45 pm

Nathan & Carol
by Caroline Dolohov
Csüt. Jún. 02, 2016 7:55 pm

Octavia Wright
by Octavia Wright
Kedd Május 31, 2016 6:57 pm

Gloria Dashwood
by Admin
Hétf. Május 30, 2016 10:24 pm

Tessa & Eliot
by Eliot Makepeace
Hétf. Május 30, 2016 10:01 pm

Share | 

Nancy & Theo

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Nem : Férfi
Kor : 20

TémanyitásTárgy: Nancy & Theo   Vas. Márc. 27, 2016 8:31 pm

Nancy&Theo

Oké, adjanak házi feladatot, még abba is belemegyek, hogy páros munka legyen, ráadásul egy griffendéles csajjal... na, de mi az, hogy nekem a roxforti tóból kell ilyen nyálkás izéket gyűjtenem rozsdás vödrökbe és utána megvizsgálnom őket? Tudtam én, hogy le kellett volna adnom a Gyógynövénytant, ez a Longbottom meg van húzatva, biztos szipuzik valamit az üvegházakban...
Dohogva érkeztem meg a tóhoz, ahova már előzőleg megbeszéltük a találkozót Nancyvel. Ez a megbeszélés valahogy úgy nézett ki, hogy elkaptam a folyosón és odaugattam neki, hogy "holnap négykor a tónál", utána meg faképnél hagytam. Mondanom sem kell, jó szokásomhoz híven elkéstem vagy negyed órát, és csak akkor állapítottam meg, hogy az öltözékem nem épp a feladathoz illő, amikor megcsapott a tavak jellegzetes szaga. Ha a tornacipőm iszapos lesz, vagy a pulóveremet összekeni valami dög, ami itt él, én komolyan kinyírok valakit...
Ledobtam a táskámat az egyik fűzfa gyökeréhez, majd felkaptam a vödröt, amelyet Longbottom előzőleg adott nekünk.
- Helló - köszöntem kelletlenül Nancynek, vetve egy undorodó pillantást a körülöttünk szálldosó rovarokra. Csodás délutáni program...
Nem voltam különösen rosszban a csajjal, egyszerűen csak annyira utáltam, mint bármelyik másik griffendélest. Nagyszájú félvér, összesen ennyi volt a véleményem róla és az egész piros egyenruhás bagázsról.
- Gyorsan akarok végezni ezzel a vacakkal, úgyhogy találjunk ki valami stratégiát. - Nem tudtam, milyen stratégiát lehet kiötölni a hínárgyűjtésre, de valamit biztosan. És ez még a könnyebbik fele, utána kísérletezgetni is kellett rajtuk. Termeszteni ne termesszem őket? Hihetetlen...
Előszedtem a varázspálcámat és intettem vele néhányat, rámutatva a hegyével a víz sekély részére. Kis hullámokban felkavarodott a zavaros tóvíz, így láthatóvá váltak az alján leülepedett zöld növények. Rájuk nézni is kellemetlen volt, nemhogy kiszedegetni őket...
- Nem tudom, te hogy vagy vele, de én ezekhez nem fogok hozzányúlni...

The cool guys
wear green...

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Nem :

TémanyitásTárgy: Nancy & Theo   Hétf. Márc. 28, 2016 4:56 pm

Nancy & Theo

Légy bátor és erős

Házi?? Mi az a házi feladat?? Tudom, hogy mit jelent, de manapság lusta vagyok megcsinálni és utálok Mardekáros diákokkal együtt dolgozni. Éppen a legjobb barátnőmmel álltam a folyosón és beszélgettünk mikor Theo odajött hozzám és azt mondta, hogy holnap négykor a tónál találkozunk, szegény Liza nem értette, hogy miért mondta ezt nekem. Először az jutott az eszébe, hogy biztos randira hívna, de az ki van csukva. Nem szándékozok Mardekáros fiúkkal randizni mert, hogy mindegyik egy csökönyösen beképzelt, alávaló és ne sorolojam tovább. Jobban mondva felvilágosítottam a barátnőm szemét, hogy nem randira hívott hanem házi feladatot kel együtt csinálnunk és mondanom sem kell, hogy eléggé szépen a képembe nevetett, amit persze megérdemlek. No, de mindegy. Ez a Longbottom tényleg mg van húzatva. Aláírom, hogy ennyire odavan a gyógynövény tanért, de azért adhatott volna valami sokkal egyszerűbb munkát is nekem minthogy, egy Mardekárossal végezzem el a házi feladatot és egy undorító helyen, ami tele van mindenféle nyüzsgő rovarokkal. Különösen nem vagyok, oda a Gyógynövény tanért, de hát muszáj mert ez is hozzá tartozok sajnos. Miután vége lett a tanításnak felkaptam a táskám a válamra és egyenesen a Roxorti tóhoz vezetett az utam.
-Jézusom... ez pont az erdő kirándulásra jut eszembe mikor még kicsi voltam- Eszembe jutott e a gondolat. Amíg vártam Theot hozzá nem nyúltam semmihez. Alapjáraton véve nem vagyok, egy nyafogós kislány, de ezt ki nem állhatom. Leülte és vártam mikor jön. Felpattantam és én is köszöntem neki.
- Szia- Vetettem oda neki, egy kamu mosolyt. Szerintem felfogta hogy én is mi hamarabb szeretnék végezni.
- Egyet értek vele, de ha sokat dumálunk, akkor sosem fogunk ezzel végezni .- Mondtam neki és odatartottam neki a vödröt. Mihez képest én is segítettem neki. Közben beszélgettünk. Pontosabba én fagattam őt, mert egy árva szót sem szólt hozzám.
-Valami bajodvan velem? Vagy csak kimérhetetlenül undorodsz a házi feladatól amit kaptunk?- Félig a szememmel figyelte őt miközben én tartottam neki a vödröt és kíváncsian vártam a válaszát. Lehetne már este 8 óra mert nem szeretnék vele egy levegőt színi. Lehet, hogy a végén még barátok leszünk, de n azt hiszem, hogy erről a posztról lemondhatok mert úgy érzem eléggé kicsi ennek az esélye. div>

Nem : Férfi
Kor : 20

TémanyitásTárgy: Re: Nancy & Theo   Kedd Márc. 29, 2016 12:43 pm

Nancy&Theo

Tökéletesen hidegen hagyott, hogy a kis barátnője vagy bárki más mit szűrt le abból a néhány szóból, amit odavakkantottam neki. Soha nem hívtam volna el randizni, és még csak nem is kifejezetten azért, mert félvér volt és az egyenruháján oroszlán címer virított. Az eddigi barátnőim többsége sem aranyvérű volt, elvégre egyre kevesebben voltunk, és hát valljuk be őszintén, senki sem akar felszedni egy olyan csajt, akit csecsemőkora óta ismer a különféle arisztokrata rendezvényekről. De Nancy Lukey túl griffendéles volt. Állandóan járt a szája, túl sokat gondolt magáról és meg merem kockáztatni, hogy még rühellte is az összes aranyvérűt, csak mert az manapság a divat, hogy gyűlölni és baszogatni kell minket. Na, ezért nem hívtam volna el randira. Más oka nem volt, amúgy jól nézett ki.
Miután lefutottuk a szokásos udvarias köröket, azaz erőltetetten köszöntünk egymásnak, munkához is láttunk. Eszem ágában sem volt hozzáérni azokhoz a nyálkás szarokhoz, úgyhogy pálcával lebegtettem ki őket a zavaros vízből. Így leginkább úgy festettek, mint valami ezeréves kígyótetemek, amiket valami retardált behajigált a tóba.
- Nézd, rohadtul semmi kedvem itt lenni. Azt a kevés szabadidőmet szívesebben töltöm olyanokkal, akiket kedvelek és akik engem is kedvelnek, ráadásul nem hínárok között. És bárhogy is nézem, itt most egyik sem valósul meg. Itt vannak ezek a retkes vízizöldségek is, és nyilván te sem kívánsz engem a hátad közepére sem. De nyugi, nem foglak megtámadni, meg hívni a nem létező halálfaló haverjaimat, vagy tudom is én, mire gondolsz éppen. - Önvédelem. Nap mint nap megkaptam ezt az ő fajtájától, különösen amióta kivégezték az exhalálfalókat. Hogy biztosan én is olyan vagyok, csak mert a nagyapám egy volt Tudjukki csatlósai közül. És akkor mi van? Én nem akartam muglikat gyilkolászni halomra, és még csak Sötét Nagyúrnak sem hívtam azt az elmebeteg diktátort. De ez a sok sötét, aki ebbe az iskolába járt, ezt kénytelen volt felfogni a csökött agyával. És igen, határozottan sikerült megkeseríteniük az életemet.

The cool guys
wear green...

Nem :

TémanyitásTárgy: Nancy & Theo   Szer. Márc. 30, 2016 11:14 pm

Nancy & Theo

Légy bátor és erős

Jogosan kaptam tőle most, de sajnos egyet kell, hogy értsek vele. Tényleg a mai napig is gyűlölöm és megvetem a Aranyvérűeket, de tudom is én csak hamarabb szeretnék végezni. Megpróbálom alap állásba tenni a számat, de sehogy sem tudom. Egyszerűen muszáj magyarázkodnom kiadni magamból, ami nem tetszik vagy, ami igen. Lehet, hogy helyes fiú de ott van nekem Max és nem szeretnék vele kikezdeni, már mint Theoval, hogy félreértés a későbbiekben ne legyen. Nem gondolok semmi rosszra tényleg nem, de nem tudom neki sajnos azt a maximumot kihozni belőlem. Nem ismer tényleg, de ha egy kicsit jobban megismernék egymást.. nem nem az rossz ötlet lenne nagyon. Tönkre tettem az életét azért mert ki nem állhatom az Aranyvérűeket, de.. de... fírtattam tovább magamban a mondatokat nem találok rá szavakat. Miért? Ránéztem Theora ártatlan kislány tekintettel és kérdeztem tőle valamit.
-Miért nem látod, hogy milyen más vagyok mint a többi lány? Talán sokkal különlegesebb mint hinnéd, de hát ez van. Neked ott vannak a barátaid, akik szeretnek. Bocs, már megint sokat csacsogtam a kelleténél. Tény és való, hogy nem kívánlak a hátam közepére, de szerintem ezek a feladatok arra valóak, hogy megbarátkozzunk egymással nem hiába választottak minket, ugye ezt te is tudod. - Be kell látni, hogy ha még nincs is igazam, de akkor legalább érezze, hogy valaki törődik vele. Remélem ettől az ártatlan kis tekintettől lesz valami válasza. Nem szeretnék vele rosszban lenni és még lehet, hogy egyszer a közel jövőben ,még fogunk találkozni, de addig bérmi adóthat legalább is szerintem.  div>

Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Nancy & Theo   

Nancy & Theo
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal