HomeGy.I.K.KeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Online muglik
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (16 fő) Vas. Márc. 13, 2016 1:19 pm-kor volt itt.
Adminok
Levin Dolohov

PM
Karakterlap

Dominic Linwood

PM
Karakterlap
Testvéroldalunk
Legújabb válaszok
Zara & Chris
by Christopher Broadmoor
Csüt. Júl. 07, 2016 1:49 am

Makepeace & Broadmoor
by Christopher Broadmoor
Kedd Jún. 28, 2016 3:09 am

London Life
by Vendég
Vas. Jún. 26, 2016 1:15 pm

Amelia Houghton
by Amelia Houghton
Szomb. Jún. 25, 2016 8:17 pm

Hírek
by Admin
Szer. Jún. 22, 2016 12:17 am

Playby lista
by Zara Rae Hale
Kedd Jún. 21, 2016 11:03 pm

Zara Rae Hale
by Admin
Kedd Jún. 21, 2016 10:39 pm

Liam várja szeretettel
by Liam Weasley
Pént. Jún. 17, 2016 8:38 pm

Dominic & Dolohovék
by Alexander Dolohov
Csüt. Jún. 16, 2016 7:54 pm

Julia & Dominic
by Dominic Linwood
Vas. Jún. 12, 2016 3:59 pm

Nathan & Carol
by Caroline Dolohov
Vas. Jún. 12, 2016 2:44 pm

Levin & Carol
by Caroline Dolohov
Vas. Jún. 12, 2016 2:14 pm

Xanthe & Jack
by Jack Durward
Szomb. Jún. 04, 2016 11:01 pm

Hataway keressetje
by Katherine Hataway
Szomb. Jún. 04, 2016 1:28 pm

Katherine Hataway
by Admin
Szomb. Jún. 04, 2016 12:01 pm

Ms. Granger & Mr. Dolohov
by Levin Dolohov
Pént. Jún. 03, 2016 11:45 pm

Nathan & Carol
by Caroline Dolohov
Csüt. Jún. 02, 2016 7:55 pm

Octavia Wright
by Octavia Wright
Kedd Május 31, 2016 6:57 pm

Gloria Dashwood
by Admin
Hétf. Május 30, 2016 10:24 pm

Tessa & Eliot
by Eliot Makepeace
Hétf. Május 30, 2016 10:01 pm

Share | 

Victoire Weasley keresettjei...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Nem :
Kor : 20

TémanyitásTárgy: Victoire Weasley keresettjei...   Pént. Márc. 25, 2016 1:11 pm

Edward 'Teddy' Lupin

Nem:
férfi

Kor:
18 év

Vérminőség:
félvér

Csoport:
Akadémista

Kar:
Auror / Tanári / Művészet / Bölcsészet / Testnevelési / Magizoológia. Az adminok hirdetésében fotóművészet szakirány szerepelt. Ha megjöttél kitárgyaljuk.

Playby:
A filmben arra a pár pillanatra Luke Newberry volt. Viszont ha az adminok nem ragaszkodnak hozzá, én sem fogok. El tudom képzelni akár Ed Sheerant, Luke Hemmings-et, Christopher Egant, Hunter Parrish-t, Eddie Redmayne-t, bár igazából most lehet csak neveket sorolok, valójában megnyerhető vagyok, ha valaki olyat mondasz, akire ráillik a karakter

Státusz:
FOGLALT

Elképzelés

Teddy, te a borzasztóan nagy családom része vagy. A szüleid meghaltak a háborúban, te pedig annak idején született. Ezután Andromeda néni, anyai nagyanyád nevelt. Ehhez képest azonban rengeteget voltál velünk. Harry bácsi a keresztapád, talán emiatt, vagy mert valami módon a szüleink felelősséget éreztek irántad. Kétségtelen, hogy nem volt ellenedre a dolog, de az is, hogy nekem se. Sok turpisságban voltunk benne együtt, és mivel mi voltunk a legidősebbek, később mi lettünk a problémaelhárító osztag, akik rendbe tették a többieket, megkeresték, amit eldugtak, nyomára akadtak a kutyának, segítettek Molly nagyinak az Odúban valami finomság elkészítésében. Majd te egy évvel előbb mentél a Roxfortba, arra az egy évre a plüssmedvém emlékeztetett rád. Aztán én is követtelek, kicsit féltem is, de te elérted, hogy kihívásként gondoljak az egészre, így izgalmassá vált a suli. Ha gondom volt hozzád fordultam, még ha legtöbbször neked sem ment egy feladat, de legalább arra a pár órára jól szórakoztunk. Nagyon mókás, laza, vicces és jó kedélyű vagy, és előszeretettel használod anyukádtól örökölt metamorf képességeidet, tudod, hogy azzal mindig megnevettetsz. Csipkelődünk, szúrkálódunk egymással, ha éppen olyan a kedvünk, ha meg nem, értelmesen társalgunk, vagy egyik pillanatról a másikra felkerekedünk és valami őrültségbe kezdünk, szívesen vagyok a közeledben. Te vagy az egyetlen ember, aki képes volt elérni egy kviddicsmeccsen, hogy vele beszélgessek, és ne csak a mérkőzésre figyeljek, megharcoltál érte, de elérted, igaz, a játékosokat, illetve a családtagokat parodizáltad leginkább, de szórakoztató volt, azt meg kell hagyni - apa legnagyobb bánatára, akit ez zavart. Azt hiszem ezalatt a tizenakárhány év alatt kellőképpen összecsiszolódtunk, mindig úgy tekintettem rád, mintha a nemlétező bátyám lennél, akire felnézhetek és a legjobb barátom, mígnem felfordultak az érzések. Ott kuporogtunk a szekrényben, ahova a minket üldöző többiek elől bujtunk el, mindketten kuncogtunk az egészen, te igyekeztél csitítani, nehogy megtaláljanak minket. Kicsit belecsúsztunk a másik személyes zónájába azt hiszem. Magam sem értettem miért rándul össze a gyomrom, és dobol a fülemben a verőér. Mindez nem történt olyan nagyon régen. De azóta a levelek megváltoztak, egyre többet kaptam és küldtem, el sem hitte senki, hogy már megint hozzám jött a bagoly. Amikor pedig a tartalmuk is félreérthető lett a külső szemlélőknek, hogy le ne bukjunk idő előtt, és megvárhassuk békében mi alakul pontosan, és hol lyukadunk ki, álneveket kezdtünk használni. Azóta te Juliet-nek címzed a leveleid. S amikor a környezetem küldené vissza, hogy rossz cím, akkor halászom én elő.
A hajad legtöbbször kék (ez playby szempontjából szerintem mindegy).

Az sem árt, ha végigbogarászod még a lapomat, bár szerintem mindent leírtam. A karakter alakítható.
Illetve, itt megtalálod eredeti hirdetésed:
http://finite.hungarianforum.com/t3-canon-karakterek
Várlak!:D

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Victoire Weasley keresettjei...
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» [Event] Tükörkép