HomeGy.I.K.KeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Online muglik
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (16 fő) Vas. Márc. 13, 2016 1:19 pm-kor volt itt.
Adminok
Levin Dolohov

PM
Karakterlap

Dominic Linwood

PM
Karakterlap
Testvéroldalunk
Legújabb válaszok
Zara & Chris
by Christopher Broadmoor
Csüt. Júl. 07, 2016 1:49 am

Makepeace & Broadmoor
by Christopher Broadmoor
Kedd Jún. 28, 2016 3:09 am

London Life
by Vendég
Vas. Jún. 26, 2016 1:15 pm

Amelia Houghton
by Amelia Houghton
Szomb. Jún. 25, 2016 8:17 pm

Hírek
by Admin
Szer. Jún. 22, 2016 12:17 am

Playby lista
by Zara Rae Hale
Kedd Jún. 21, 2016 11:03 pm

Zara Rae Hale
by Admin
Kedd Jún. 21, 2016 10:39 pm

Liam várja szeretettel
by Liam Weasley
Pént. Jún. 17, 2016 8:38 pm

Dominic & Dolohovék
by Alexander Dolohov
Csüt. Jún. 16, 2016 7:54 pm

Julia & Dominic
by Dominic Linwood
Vas. Jún. 12, 2016 3:59 pm

Nathan & Carol
by Caroline Dolohov
Vas. Jún. 12, 2016 2:44 pm

Levin & Carol
by Caroline Dolohov
Vas. Jún. 12, 2016 2:14 pm

Xanthe & Jack
by Jack Durward
Szomb. Jún. 04, 2016 11:01 pm

Hataway keressetje
by Katherine Hataway
Szomb. Jún. 04, 2016 1:28 pm

Katherine Hataway
by Admin
Szomb. Jún. 04, 2016 12:01 pm

Ms. Granger & Mr. Dolohov
by Levin Dolohov
Pént. Jún. 03, 2016 11:45 pm

Nathan & Carol
by Caroline Dolohov
Csüt. Jún. 02, 2016 7:55 pm

Octavia Wright
by Octavia Wright
Kedd Május 31, 2016 6:57 pm

Gloria Dashwood
by Admin
Hétf. Május 30, 2016 10:24 pm

Tessa & Eliot
by Eliot Makepeace
Hétf. Május 30, 2016 10:01 pm

Share | 

Zack Bradley

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Nem : Férfi
Kor : 20

TémanyitásTárgy: Zack Bradley   Vas. Márc. 20, 2016 7:06 pm

Zack Bradley

Becenevem:
Zack, más nevet találsz ki nekem, meghalsz

Nemem:
Férfi

Születési dátumom:
1998.május 9

Házam / Iskolám:
Hugrabug

Évfolyamom / Foglalkozásom:
6. évfolyam

Patrónusom:
Farkas

Pálcám:
Somfa, sárkányszívizomhúr, 10 és fél hüvelyk

Vérem:
Félvér

Otthon, édes otthon

Apám:
Neil Bradley. Viszonyunk jónak mondható, de persze vannak kisebb-nagyobb összezördüléseink. Próbál nevelni, én meg a kamaszkorom miatt lázadó korszakot élem. Szerintem az a sok szabály, amit apám felállított, hogy a helyes úton tartson, felesleges.

Anyám:
Rose Bradley. Kicsit jobban kötődök anyámhoz, mint apámhoz, ami szerintem érthető is. Ezáltal jobb a kapcsolatunk, és általában mellettem áll, apámmal szemben. De persze nem mindig.

Nővérem:
Emily Bradley. A szokványos testvéri kapcsolat van köztünk. Ő apám pártját fogja, hogy engem vissza kell fogni, hogy ne csináljak hülyeséget. Ez miatt rengeteget veszekszünk, de sosem tudok rá haragudni. A nővérem, ez szerintem elég indok. És titkon tudom, hogy én vagyok a mindene, csak ezt nem mondjuk ki egymásnak.

Nővérem:
Monica Bradley. Megáldott a sors két nővérrel. Monica a fiatalabbik nővérem, de ugyanazt fújja, amit Emily. Vele azért bizalmasabb a kapcsolatom, mert ő vele több mindent meg tudok beszélni, mint idősebbik nővéremmel. De néha azért mi is öljük egymást, viszont egy valami jó benne, ő nem mondja vissza a „titkaimat” apámnak, de azt nem mondom, hogy nem akar ő is a helyes útra terelni. Néha fárasztó két nővérrel hadakozni.

Párkapcsolatom:
Párkapcsolatom az rengeteg van, mindegyik egy-két nap után kifúj. Talán ezért fújnak rám a nővéreim, mert túl hamar beleugrok egy kapcsolatba és nem veszem őket komolyan.

A lélek tükre

Pozitív tulajdonságaim:
Humoros vagyok és a szívem legeslegmélyén rendes, főleg a nővéreimmel.

Negatív tulajdonságaim:
Túl hamar ugrok mindenbe fejest és ha bal lábbal kelek fel, akkor nyűgös.

Múltam:
1998-ban születtem meg a Bradley család harmadik gyermekeként. Legidősebb nővérem 5 évvel idősebb, fiatalabbik pedig 3 évvel. Már kiskoromban is mindig a bajt kerestem, vagy leginkább a kihívásokat.

~ Visszaemlékezés: 4 éves lehettem, amikor kakaóport kerestem a konyhában. Természetesen a szüleim a felsőpolcra tették, hogy még véletlenül se érjem el és ne tudjak "nassolni", akár egy kakaóstejjel. Már akkor is kreatív kisgyereknek számítottam, ami a kakaópor megszerzését illeti. Felálltam egy székre, majd fel a pultra, de még így sem értem el, ezért visszaállva a székre kerestem egy almát, amivel ledobtam a kakaóporos dobozt. Ami pechemre úgy dőlt el a felső polcon, hogy lerepült a kupak róla és nemhogy fejbe talált a leeső alma, de az egész kakaópor a fejemen landolt piramist öltve a fejem búbján. Csak sűrűn pislogni tudtam a meglepettségtől és még akkor sem tudtam szólni, mikor a nővéreim nevető hangját hallottam a konyha ajtajából.

A szomszédok véleménye szerint nagyon eleven gyerek voltam a koromhoz képest. Mondhatni hiperaktív és bármi ami eszembe jutott azt véghez vittem. Azt nem mondom, hogy minden a megfelelő ütemben ment.

~ Visszaemlékezés: Talán 8 éves lehettem, mikor apám vadiúj autóját koszosnak találtam ezért gondoltam lemosom. Csak, hogy fogalmam sem volt arról, hogy mivel kell, ezért amit találtam azt ráöntöttem. Ami csak azért volt rossz, mert annyira lemarta a festéket az autóról, hogy foltos lett és rendkívül csúnya. Kaptam is érte rendesen.

Barátaim szerint veszélyes vagyok és az Istenért sem lehet lebeszélni semmiről. Ezt csak azután ismertem be, hogy 3 nap után felébredtem a kórházban.

~ Visszaemlékezés: Suliról van szó, leginkább ahol elkezdtem az ilyen alap dolgokat megtanulni, mint írni, olvasni, mert a szüleim máshova szántak. És kellett a szocializálódás. Próbálkoztunk ott is mindenfélével, aminek az lett a következménye, hogy kiestem az ablakon. Még szerencse, hogy csak az elsőn voltunk, de így is úgy beütöttem a fejem, hogy elájultam. Arról nem is beszélve, hogy eltörtem a karomat is ezzel a mutatványommal. Kigondoltam volna, hogyha kiülsz a párkányra az egyszer megadja magát a súlyod alatt.

Összefoglalva, elég mozgalmas gyerekkorom volt és ez akkor is így folytatódott, mikor bekerültem a varázsiskolába. A pálca használatkor én sem úsztam meg a kezdők ügyetlenségét. Csak tudnám hányszor robbantottam fel magam, vagy épp az előttem lévő könyvet. Ha jól emlékszem még egy váza is bánta, de azóta ezt már biztosabban kezelem. Viszont vannak nagyobb terveim, és azt hiszem a tanárok már ismerik a nevemet a sok bajkeveréseim miatt. Ahogy idősödök úgy hülyülük, de sokan azért ezért is szeretnek. Vicces, laza és nyitott vagyok.

Külsőm:
Külsőmet tekintve átlagos vagyok. Sötét barna hajam van, ami már majdnem fekete. Barna szemeimmel tekintek a nagy világba, hogy mindig valami újat találjak ki. Ruhatáramat nézve elég szegényes az öltözékem, a kedvenc cuccaimat szoktam viselni, ami általában egy sötét kék farmer, kockás ing, és/vagy egy fekete dzseki. A cipőkből sem csinálok ügyet, de azt azért nem szeretem, ha lyukas vagy már teljesen leharcolt, ami beázik.
Különös ismertetőjelem talán egy fekete-fehér karkötő, amit fiatalabbik nővéremtől kaptam szülinapomra. Nem szeretem az ilyet, de ez annyira megtetszett, hogy azóta is hordom.

A madarak csiripelték

Amortentiám:
?

Mumusom:
Elveszítem a családomat.

Edevis tükre:
Legnagyobb csínytevésként megtöltöm a sulit zselével

Hobbim:
Mások bosszantása kisebb-nagyobb sikerekkel

Elveim:
Nincs lehetetlen csak tehetetlen

Amit sosem tennék meg:
Sosem ölnék meg senkit

Ami zavar:
Nővéreim fontoskodása

Ami a legfontosabb az életemben:
A családom

Ami a legkevésbé fontos számomra:
Mások véleménye, kivéve természetesen a családomét

Amire büszke vagyok:
Laza stílusomra

Ha valamit megváltoztathatnék az életemben:
Nincs olyan

Így képzelem a jövőmet:
Még a holnapi napomat sem tudom. Mindig ahogy alakul. Carpe diem!

Egyéb:
Szeretem a pudingot

Playby:
Dylan O'Brien

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTárgy: Re: Zack Bradley   Hétf. Márc. 21, 2016 8:14 pm

Elfogadva

Zack nem lehet egy egyszerű eset, de annyi biztos, hogy a diákok jól szórakozhatnak a folyamatos rendbontásain - kivéve, ha épp az ő kárukra teszi azt. Nem egy átlag hugrabugos, az egyszer biztos, ő nem bújik meg az árnyékban sok háztársával ellentétben. Reméljük, azért benő majd egyszer a feje lágya és megtalálja az igazi célját az életben, hiszen egyszer a Roxfortot is el kell hagynia és ki kell lépnie a nagybetűs életbe.
Foglalj playby-t, hirdesd meg a keresettjeidet és már mehetsz is játszani!

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Zack Bradley
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Zack Finnigan