HomeGy.I.K.KeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Online muglik
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (16 fő) Vas. Márc. 13, 2016 1:19 pm-kor volt itt.
Adminok
Levin Dolohov

PM
Karakterlap

Dominic Linwood

PM
Karakterlap
Testvéroldalunk
Legújabb válaszok
Zara & Chris
by Christopher Broadmoor
Csüt. Júl. 07, 2016 1:49 am

Makepeace & Broadmoor
by Christopher Broadmoor
Kedd Jún. 28, 2016 3:09 am

London Life
by Vendég
Vas. Jún. 26, 2016 1:15 pm

Amelia Houghton
by Amelia Houghton
Szomb. Jún. 25, 2016 8:17 pm

Hírek
by Admin
Szer. Jún. 22, 2016 12:17 am

Playby lista
by Zara Rae Hale
Kedd Jún. 21, 2016 11:03 pm

Zara Rae Hale
by Admin
Kedd Jún. 21, 2016 10:39 pm

Liam várja szeretettel
by Liam Weasley
Pént. Jún. 17, 2016 8:38 pm

Dominic & Dolohovék
by Alexander Dolohov
Csüt. Jún. 16, 2016 7:54 pm

Julia & Dominic
by Dominic Linwood
Vas. Jún. 12, 2016 3:59 pm

Nathan & Carol
by Caroline Dolohov
Vas. Jún. 12, 2016 2:44 pm

Levin & Carol
by Caroline Dolohov
Vas. Jún. 12, 2016 2:14 pm

Xanthe & Jack
by Jack Durward
Szomb. Jún. 04, 2016 11:01 pm

Hataway keressetje
by Katherine Hataway
Szomb. Jún. 04, 2016 1:28 pm

Katherine Hataway
by Admin
Szomb. Jún. 04, 2016 12:01 pm

Ms. Granger & Mr. Dolohov
by Levin Dolohov
Pént. Jún. 03, 2016 11:45 pm

Nathan & Carol
by Caroline Dolohov
Csüt. Jún. 02, 2016 7:55 pm

Octavia Wright
by Octavia Wright
Kedd Május 31, 2016 6:57 pm

Gloria Dashwood
by Admin
Hétf. Május 30, 2016 10:24 pm

Tessa & Eliot
by Eliot Makepeace
Hétf. Május 30, 2016 10:01 pm

Share | 

Gloria & Hector

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Nem : Férfi
Kor : 30

TémanyitásTárgy: Gloria & Hector   Pént. Márc. 18, 2016 10:00 pm

Gloria & Hector

Sokáig azt gondoltam, hogy tanárként kevesebb időm lesz majd találkozni Lorival, de tévedtem. Amíg élsportolóként levegőt sem volt időm venni a sok edzés és meccs mellett, úgy itt egészen nyugisan teltek a napjaim. Tényleges órát csak az elsősöknek tartottam, a kviddicscsapatok edzései pedig nem vettek igénybe többet néhány óránál. Persze emellett voltak azért más dolgaim is, de annyi biztos, hogy eddig egyszer sem kellett lemondanom a találkozómat a barátnőmmel. Bármelyik nap kiengedtek Roxmortsba, úgyhogy kedvünkre találkozhattunk ott és akkor, amikor akartunk. Senki sem vette rossz néven, ha csak a másnapi óráimra mentem vissza, McGalagony ha mást nem is, ezt legalább lazán kezelte. Ha nem lett volna olyan megrögzött "éljen Potter meg Dumbledore meg tudom is én még ki" fanatikus, akkor még kedveltem is volna az öreglányt. Így viszont nem álltunk egy oldalon, habár ez benne nyilván nem tudatosult olyan erőteljesen, mint bennem. Neki fogalma sem lehetett róla, hogy mi készülődik a felszín alatt. Ha szerencséje van, még azelőtt nyugdíjba megy, akkor a haja szála sem fog görbülni. Gondolom.
Általában hétközben találkoztunk Gloriával, hogy ne kelljen elviselnünk a hétvégi nyüzsgést a faluban, most viszont csak egy szombati találka jött össze. Ez alatt meg azt kell érteni, hogy egész Roxmorts tömve volt diákokkal, egy tapodtat sem lehetett mozdulni anélkül, hogy bele ne botlottam volna valamelyik kis taknyosba. Rohadt idegesítőek tudtak lenni.
A Mézesfalásban vártam Lorira, legtöbbször ide jöttünk, mert én személy szerint rajongtam a süteményekért. Sütivel és más édességgel bármire rá lehetett venni, a lelkemet is eladtam volna egy tortáért. Na jó, azt mégsem. De kettőért már biztosan.
Leültem az egyik sarokasztalhoz, ahol kénytelen-kelletlen türelmesen végighallgattam két kiscsaj áradozását a legutóbbi kviddicsmeccsről. Azért sietve hozzátették, hogy micsoda kár, hogy én már nem játszom. Az arcomra erőltettem egy hatalmas és kedves mosolyt, majd amikor megláttam, hogy Gloria belépett az üzletbe, egyszerűen közöltem a tényállást a két tinilánnyal: itt a barátnőm, ideje lépniük, sajnos most nem érek rá. Csúnya dolog másokon kárörvendeni, de engem határozottan jó érzéssel töltött el az elkámpicsorodott képük. Mégis mi mást vártak?

Hector Raphael Black
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Nem :
Kor : 23

TémanyitásTárgy: Re: Gloria & Hector   Szomb. Márc. 19, 2016 8:44 pm

Hector és Lori

Végre szombat van. Egész héten erre a napra vártam. Végre találkozhatom a barátommal, Hectorral. Szükségem is van rá, egy ilyen húzós hét után. Bár tegnap este már voltunk Tinával a faluban. Ránk fért már egy csajos este, viszont az a rengeteg vajsör amit megittunk, nem hiányzott volna. Nem vagyok egy nagyon piás csaj, de néha velem is elszalad a ló. Ez történt tegnap is. Persze reggel fejfájásra és émelygésre ébredtem. Sajnos nem tartozom azon kivételes emberek közé akiknek semmiféle tünettel nem jár, amikor másnaposok.
A reggelem felét azzal töltöttem, hogy próbáltam megtalálni a megfelelő orvosságot a bajomra és előállítani valami bájitalt, hogy Hectornak ne tűnjön fel, milyen durvára sikeredett a tegnapi napom. Nem mintha bármi okom lett volna a titkolózásra, mert nem szoktam a barátom előtt titkolózni. Sőt, ő az egyik olyan ember az életemben akivel tényleg mindenről nyíltan merek beszélni. Amúgy sem szokott ez miatt aggódni. Teljesen megbízunk egymásban, legalábbis én bízom benne. Még akkor is ha rengeteg lány fut a nyomában és bármit megtennének, ha a helyemben lehetnének.
Bevallom kezdetben csak egy beképzelt, csajozógépnek gondoltam. Hiszen csak annyit láttam belőle, hogy élvezi a népszerűségét. Azt hittem sosem lennék képes egy ilyen pasassal tervezni. De a sors közbeszólt és egy igazán fantasztikus este keretében megismerkedtünk. Azóta odáig vagyok érte. Ő a legvarázslatosabb pasi akit valaha is ismertem. Már nem tudnám elképzelni nélküle az életemet. Remélem hamarosan megkéri a kezem, hiszen már két éve alkotunk egy párt. Ideje lenne komolyabbra fordítani a dolgokat. Szeretnék egyszer Mrs. Gloria Black lenni. Bízom benne, hogy Hector is hasonlóképpen gondolkozik és elszánja magát a dologra.
Lassan lépdelek az utcán, kezemben egy szivárvány színekben pompázó esernyővel. Bár jó időt jósoltak mára, reggel óta szakad az eső. Belépek az üzletbe és tekintetemmel a pasim után kutatok. Két tinilány veszi körül, de mire odaérek, már elzavarja őket.
- Szia szívem!- köszöntöm egy csók kíséretében.

Nem : Férfi
Kor : 30

TémanyitásTárgy: Re: Gloria & Hector   Szomb. Márc. 26, 2016 2:40 pm

Gloria & Hector

Szerintem minden ilyen alkalommal megállt az ütő néhány tinilány rózsaszín kis szívében. Valahol nagyon élveztem a kitüntető figyelmüket, hiszen egyrészt simogatta az egómat, másrészt pedig legszebb öröm a káröröm. Ez Levin Dolohov szavajárása volt, úgyhogy igyekeztem szóban mellőzni, mielőtt még plágiummal vádol meg. Ő a főnök, nem szeretném nála kihúzni a gyufát...
Szokás szerint csókkal üdvözöltük egymást Gloriával, mert bár nem voltunk az a nyilvánosan nyáladzó páros, ennyi azért simán belefért. Mindig is úgy gondoltam, hogy akik nyilvános helyen nyalják-falják egymást, azok nem biztosak a kapcsolatukban. Meg huszonhét évesen nem is akartam úgy viselkedni, mint egy kanos kamaszfiú...
- Helló - villantottam rá egy széles, tipikus hectoros mosolyt. Sokan ezt tenyérbemászónak neveznék, de szerintem Gloria odáig volt érte. Sőt, a legtöbb nő odáig volt érte. - Mit rendelhetek az én egyetlen vörösömnek?
Rendszeresen ugrattam a hajszínével, de sosem gondoltam komolyan. Hiszen valójában imádtam a vörös haját - is - , de azért valljuk be, nem volt épp mindennapi. Meg szokásom is volt mindenkit idegelni valamivel, így lett Lori Vöröske, Carol Szőke Ciklon, Eliot Makepeace Frodó és még sorolhatnám. Valaki vagy megszokta a stílusomat vagy... mondanám, hogy megszökött, de erre a diákoknak nem sok lehetősége nyílt.
- Mi jót csináltál a héten? Remélem, végre megfestetted a Mona Lisát... - Miatta próbáltam naprakész lenni a képzőművészet terén, de az az igazság, hogy nem nagyon értettem hozzá. Úgyhogy az alapműveltségen túl nem sok festményt és festőt ismertem, a kortárs alkotókról már nem is beszélve...

Hector Raphael Black

Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Gloria & Hector   

Gloria & Hector
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal