HomeGy.I.K.KeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Online muglik
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (16 fő) Vas. Márc. 13, 2016 1:19 pm-kor volt itt.
Adminok
Levin Dolohov

PM
Karakterlap

Dominic Linwood

PM
Karakterlap
Testvéroldalunk
Legújabb válaszok
Zara & Chris
by Christopher Broadmoor
Csüt. Júl. 07, 2016 1:49 am

Makepeace & Broadmoor
by Christopher Broadmoor
Kedd Jún. 28, 2016 3:09 am

London Life
by Vendég
Vas. Jún. 26, 2016 1:15 pm

Amelia Houghton
by Amelia Houghton
Szomb. Jún. 25, 2016 8:17 pm

Hírek
by Admin
Szer. Jún. 22, 2016 12:17 am

Playby lista
by Zara Rae Hale
Kedd Jún. 21, 2016 11:03 pm

Zara Rae Hale
by Admin
Kedd Jún. 21, 2016 10:39 pm

Liam várja szeretettel
by Liam Weasley
Pént. Jún. 17, 2016 8:38 pm

Dominic & Dolohovék
by Alexander Dolohov
Csüt. Jún. 16, 2016 7:54 pm

Julia & Dominic
by Dominic Linwood
Vas. Jún. 12, 2016 3:59 pm

Nathan & Carol
by Caroline Dolohov
Vas. Jún. 12, 2016 2:44 pm

Levin & Carol
by Caroline Dolohov
Vas. Jún. 12, 2016 2:14 pm

Xanthe & Jack
by Jack Durward
Szomb. Jún. 04, 2016 11:01 pm

Hataway keressetje
by Katherine Hataway
Szomb. Jún. 04, 2016 1:28 pm

Katherine Hataway
by Admin
Szomb. Jún. 04, 2016 12:01 pm

Ms. Granger & Mr. Dolohov
by Levin Dolohov
Pént. Jún. 03, 2016 11:45 pm

Nathan & Carol
by Caroline Dolohov
Csüt. Jún. 02, 2016 7:55 pm

Octavia Wright
by Octavia Wright
Kedd Május 31, 2016 6:57 pm

Gloria Dashwood
by Admin
Hétf. Május 30, 2016 10:24 pm

Tessa & Eliot
by Eliot Makepeace
Hétf. Május 30, 2016 10:01 pm

Share | 

Gloria Beaumont

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Nem :
Kor : 23

TémanyitásTárgy: Gloria Beaumont   Pént. Márc. 18, 2016 4:44 pm

Gloria Beaumont

Becenevem:
Lori

Nemem:

Születési dátumom:
1995. Február 11.

Házam / Iskolám:
Hollóhát

Évfolyamom / Foglalkozásom:
Akadémista

Patrónusom:
Delfin

Pálcám:
diófa, egyszarvúszőr, 13 hüvelyk

Vérem:
félvér

Otthon, édes otthon

Apám:
Robin Beaumont, 56 éve lenne ha még élne. 10 évvel ezelőtt veszítettem el. Ami akkoriban nagyon megviselt nagyon közel álltunk egymáshoz közelebb mint ahogy anyuval vagyunk. Melegszívű volt és megértő. Kiskoromban sokat foglalkozott velem. Esténként a térdére ültetett és megannyi csodás kalandjáról mesélt. Nagyon hiányzik a mai napig. A legjobban az fáj, hogy nem  kísérhet az oltárhoz ha férjhez megyek.

Anyám:
Mary Beaumont, 54 éves. Attól a naptól kezdve, hogy Cyrus megérkezett az életünkbe teljesen eltávolodtunk egymástól. Nem tudtam elfogadni a tényt, hogy anyámnak sikerült továbblépnie és új életet kezdenie egy férfivel.

Bátyám:
Mattie Beaumont, 27 éves. Az én drága bátyám akit egyenesen imádok. Apa halála után kerültünk igazán közel egymáshoz. A testvéreim közül ő az akivel bármit megtudok beszélni. Nincsenek titkaink egymás előtt.

Nővérem:
Julie Beaumont, 25 éves. Róla nehéz bármit is mondanom, mert ahhoz képest, hogy a nővérem alig ismerem. Persze a legfontosabb dolgokat tudom róla, de ez ennyiben ki is merül. Amikor kicsik voltunk sokat játszottunk együtt, de ahogy felcseperedtünk ő egyre inkább elhanyagolt a barátai miatt. A családi házat is hamar elhagyta és már 5 éve boldog házasságban él. Bennel most tervezik az első kisbabájukat.

Húgom:
Sally Beaumont, 13 éves. Ő a családunk büszkesége. Gyönyörű kis hercegnő, akit mindenki nagyon szeret. 5 évesen kezdett zongorázni ami a mai napig meghatározó része az életének. Sorban nyeri a versenyeket, így nem csoda, hogy ő az aki a leginkább kitűnik közülünk. Sokat szoktunk beszélgetni és tudja, hogy rám és Mattre bármikor számíthat. Most a Roxfortban tanul és erősíti a Griffendél kviddicscsapatát..

Öcsém:
Thomas Smith, 8 éves. Ő csak féltesóm, de akkor is nagyon szeretem, bár egy igazi kis ördögfióka. Sosem tud megmaradni egy helyben és mindig felforgatja a házat. De ilyenek a gyerekek, nem? A gyermekkor még olyan gondtalan és sajnos olyan hamar tovaszáll.

Barátom:
Emlékszem amikor megismetem Hectort. Pocsék  nap volt, valahogy semmi se úgy alakult ahogy elterveztem. Ráadásul Mattel is összekaptunk valami apróságon. Valójában semmi kedvem nem volt elmenni abba buliba. De persze a barátnők unszolására muszáj volt összekapnom magam, főleg, hogy Crissynek akkor volt a születésnapja. Nem hagyhattam cserben az egyik legjobb barátnőmet és milyen jól tettem. Az este folyamán egyszer csak feltűnt Hector, a csajok persze azonnal körbezsongták én először csak a háttérből figyeltem. Nem vagyok az a nagy rajongó típus. Azt hittem ő is csak egy beképzelt, macsó aki élvezi ahogy a lányok körbeveszik. De ahogy elkezdtünk beszélgetni rá kellett jönnöm, hogy tévedtem. Azóta pedig ő a mindenem, nagyon szeretem és remélem egyszer majd lesz egy közös családunk.

A lélek tükre

Pozitív tulajdonságaim:
Szeretem a kihívásokat és az extrém dolgokat. Kitartó vagyok, ha valamit kitalálok akkor addig nem nyugszom amíg el nem érem a célom, még ha közben vért izzadok is. Néha túlságosan is spontán vagyok, nem szeretek semmit sem eltervezni. Ha valakinek szüksége van segítségre, szívesen állok a rendelkezésére, de azt nem hagom, hogy kihasználjon.

Negatív tulajdonságaim:
Nehezen lehet megbántani, de ha valakinek sikerül, akkor ő egy életre elvágta magát előttem. Nincs könnyű dolga annak aki ki akar engesztelni. Nálam mindenkinek csak 1 esélye van, ha azzal visszaél oda a bizalmamnak.Náha pedig igazi hisztis libává tudok változni, de ez tényleg ritkaság számba megy.

Múltam:
1995-ben születtem egy napos februári napon. Nem sokkal Valentin-nap előtt. A szüleim már teljesen fel voltak rám készülve, 3. babaként úgy gondolták, hogy nem érheti őket meglepetés. Ám én teljesen más voltam mint a bátyám és a nővérem, ők kisbabaként egész álló nap csak sírtak. Én viszont teljesen nyugodt voltam. Pont ettől váltam igazán ijesztővé. Ha anyukámon múlott volna egész nap a védőnőket hívja, de apának mindig sikerült őt megnyugtatnia.
Amilyen békés voltam kezdetben, olyannyira rosszcsonttá váltam ahogy cseperedtem. Mindig sikerült valami igazán mókás dolgot kitalálnom. Akkor alakult ki az egyik nagy szenvedélyem, a festés. Hol egy általam szépnek gondolt virágot festettem a konyhakőre, hol pedig hercegnőket dekoráltam a falamra. De senki sem értékelte a tehetségemet, mindig csak azt hallottam, hogy „nézd meg már megint mit csináltál” és „hányszor mondjam még el, hogy arravaló a pergamen, hogy arra rajzolj és ne a földre”. Nem tudom miért csináltak belőle ekkora ügyet, hiszen apa könnyedén eltávolította, hiszen varázsló volt. Csak éppen nem szeretett minden apróságot varázslattal megoldani.
Aztán eljött a pillanat amikor én is megkaptam a levelemet az iskolából. Felvételt kaptam a Roxfortba, az egyik legnevesebb mágusiskolába ahol megtanulhattam a varázslás minden csínját – és bínját. Itt újfent sikerült meglepnem a szüleimet, ugyanis a család eddigi tagjai mind – mind Griffendélesek voltak, én viszont a Hollóhátba kerültem. Először azt hittem ez biztos csak valami tévedés, hiszen nem voltam én olyan okos, sőt tanulni se nagyon szerettem. Otthon is mindig megszöktem ha apa valamit tanítani akart nekem. Jobban szerettem a kertben futkározni vagy játszani a testvéreimmel, mint azt hallgatni, hogyan kell fényt gyújtani a pálcával.
Idővel rájöttem, hogy mégis csak van keresnivalóm, a házamban. Ugyanis egyre inkább érdekelni kezdett minden ami a varázslással kapcsolatos. Sokat tanultam és még többet kutakodtam a könyvtárban, ha valami téma felkeltette az érdeklődésemet.  
De a festészet utáni szenvedély idővel sem lankadt, így amikor elérkezett az idő jelentkeztem az egyetemre képzőművészeti szakra. Ahova szerencsésen fel is vettek. Jelenleg itt tartok az életemben és kíváncsian várom, mit tartogat még nekem a jövő.

Külsőm:
Saját stílusom van, amit próbálok összehangolni a mindig aktuális divattal. De nem vagyok egy plázacica. Egyedi vagyok és nem tömegcikk. Nem szeretem a túl feltűnő darabokat, de azért lapul néhány igazi szexi ruhácska a gardróbomban. Viszont mindig megválogatom, mit és hova. A melegítő otthonra való, a magassarkú pedig bulikba. Szeretem a tornacipőket, a sálakat és a fülbevalókat. Ezek azok amikre akár többet is áldozok, mint az átlag. Egyszer eljutottam Afrikában, ahol az egyik üzletben találtam egy különleges fülcsit, bár nagyon drága volt, nem bírtam otthagyni.

A madarak csiripelték

Amortentiám:
menta és csoki

Mumusom:
Megszégyenülni a festményeimmel.

Edevis tükre:
Egy szép nagy család, Hectorral, a gyerekeinkkel és a háttérben apa is ott mosolyog.

Hobbim:
festés, sütés, utazás

Elveim:
Carpe diem

Amit sosem tennék meg:
Sosem adom fel az álmaimat.

Ami zavar:
Ha valaki negatív kritikával illeti a festményeimet.

Ami a legfontosabb az életemben:
A családom, Hector és a festés.

Ami a legkevésbé fontos számomra:
Hectort körülzsongó lányok. Megbízom benne és tudom, hogy engem szeret.

Amire büszke vagyok:
A fetményeimre

Ha valamit megváltoztathatnék az életemben:
Sajnos amit megváltoztatnék az felett nincs befolyásom. De bárcsak több időm jutott volna az apukámmal lenni.

Így képzelem a jövőmet:
Házasság Hectorral és  kicsit később jöhetnek a közös gyerekek.

Egyéb:

Playby:
Rose Leslie

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTárgy: Re: Gloria Beaumont   Pént. Márc. 18, 2016 4:59 pm

Elfogadva

Gloria egy igazán szimpatikus lány, az a fajta karakter, akivel az ember a valóságban is szívesen megismerkedne. Nem is csoda hát, hogy Hector Black azonnal szemet vetett rá és azóta is töretlenül együtt vannak. Nagyon tetszett a családod leírása, hiszen ennyi testvér mellett nem lehet egyszerű érvényesülni, de úgy tűnik, Gloriának sikerül. Szomorú, hogy meghalt az édesapja, de úgy tűnik, Gloriának nagyrészt már sikerült túllépnie ezen a veszteségen. Hiszen előre kell tekinteni, még rengeteg lehetőség vár rá az életben.
Nincs is más dolgod hátra, mint hogy playby-t foglalj, meghirdesd a keresettjeidet és játszótársakat keress magadnak!

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Gloria Beaumont
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal