HomeGy.I.K.KeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Online muglik
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (16 fő) Vas. Márc. 13, 2016 1:19 pm-kor volt itt.
Adminok
Levin Dolohov

PM
Karakterlap

Dominic Linwood

PM
Karakterlap
Testvéroldalunk
Legújabb válaszok
Zara & Chris
by Christopher Broadmoor
Csüt. Júl. 07, 2016 1:49 am

Makepeace & Broadmoor
by Christopher Broadmoor
Kedd Jún. 28, 2016 3:09 am

London Life
by Vendég
Vas. Jún. 26, 2016 1:15 pm

Amelia Houghton
by Amelia Houghton
Szomb. Jún. 25, 2016 8:17 pm

Hírek
by Admin
Szer. Jún. 22, 2016 12:17 am

Playby lista
by Zara Rae Hale
Kedd Jún. 21, 2016 11:03 pm

Zara Rae Hale
by Admin
Kedd Jún. 21, 2016 10:39 pm

Liam várja szeretettel
by Liam Weasley
Pént. Jún. 17, 2016 8:38 pm

Dominic & Dolohovék
by Alexander Dolohov
Csüt. Jún. 16, 2016 7:54 pm

Julia & Dominic
by Dominic Linwood
Vas. Jún. 12, 2016 3:59 pm

Nathan & Carol
by Caroline Dolohov
Vas. Jún. 12, 2016 2:44 pm

Levin & Carol
by Caroline Dolohov
Vas. Jún. 12, 2016 2:14 pm

Xanthe & Jack
by Jack Durward
Szomb. Jún. 04, 2016 11:01 pm

Hataway keressetje
by Katherine Hataway
Szomb. Jún. 04, 2016 1:28 pm

Katherine Hataway
by Admin
Szomb. Jún. 04, 2016 12:01 pm

Ms. Granger & Mr. Dolohov
by Levin Dolohov
Pént. Jún. 03, 2016 11:45 pm

Nathan & Carol
by Caroline Dolohov
Csüt. Jún. 02, 2016 7:55 pm

Octavia Wright
by Octavia Wright
Kedd Május 31, 2016 6:57 pm

Gloria Dashwood
by Admin
Hétf. Május 30, 2016 10:24 pm

Tessa & Eliot
by Eliot Makepeace
Hétf. Május 30, 2016 10:01 pm

Share | 

Alexander Dolohov

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Nem : Férfi
Kor : 17

TémanyitásTárgy: Alexander Dolohov   Pént. Márc. 18, 2016 10:35 am

Alexander Dolohov

Becenevem:
Alexander

Nemem:
Férfi

Születési dátumom:
2001.május.02

Házam:
Hollóhát

Évfolyamom:
5. évfolyam

Patrónusom:
Saskeselyű

Pálcám:
Szilfa, sárkányszívizomhúr, 11 hüvelyk, kellemesen rugalmas.

Vérem:
Aranyvérű Arisztokrata

Otthon, édes otthon

Apám:

Levin Dolohov, orosz aranyvérű, a jelenlegi nagycsaládfő.
Tisztelem apámat, példaképemnek tekintem.
Az arckifejezése, ami szinte soha nem változik. Ugyanaz a komoly, érdektelen tekintet ül rajta télen és nyáron, teljesen hidegen hagyják őt a világ dolgai. Meg a gyerekei is, ha azt vesszük.

Anyám:
Olivia Greengrass----> Olivia Dolohov
A kapcsolatom vele mindig belsőséges volt, ő az egyetlen ember, akire mindig minden titkomat rá mertem bízni, attól kezdve, hogy mikor mit csinálok, azon át, hogy éppen mim fáj vagy mitől félek, egészen odáig, hogy mi történt az iskolában. De mióta eltűnt az életemből… nos nem bízom meg benne többé.

Nővérem:
Caroline Olivia Dolohov, 18 éves felnőtt(?) nő. Griffendél, hetedik évfolyamában tanul….A kapcsolatunk?
Nos, mondhatni, hogy megértjük egymást. Nem osztom meg velem a gondjaimat, de ő automatikusan tudja ha valami baj van. Próbál segíteni, de nem hagyom. Az én harcaimat nekem kell megvívnom. Szeretem őt.

Húgom:
Elena Dolohov, 11 éves Hugrabugos diák, első évfolyam.
Folyton beteg… mindig elkapja valami nyavalya, ilyenkor kerülöm, mert irtózom a betegségektől. Amikor minden oké van vele, akkor imádok a társaságában lenni, jókat nevetni és kalandozni...

A lélek tükre

Pozitív tulajdonságaim:
A legtöbb esetben inkább csendes megfigyelő vagyok, szeretem alaposan szemügyre venni a történéseket, minden aprócska információt megszerezve magamnak, hiszen a tudás hatalom, csakhogy egy ilyen sokat ismételt klisét is eldurrantsak. Kedves vagyok az emberekkel, udvarias és figyelmes, Ritkán szólok, nem a nagy szavak embere vagyok, hiába oktattak erre (is). Pontosan tudom, hogy ki vagyok és mennyit érek, ahogyan azt is, hogy hol vannak a tudásom és a teljesítőképességem határai. Nem konfrontálódok, minden vitás helyzetből próbálok kihátrálni. Így hát szócsatákra sem nagyon lehet számítani tőlem, bár annyira intelligens bőven vagyok, hogy felismerjem, ha valaki esetleg a nyelvét köszörüli rajtam, esetleg évődni vágyik, de nagyon ritka, hogy belemennék a játékba. Ha mégis, annak oka van…
Ellenségeket én nem keresek, megtalálnak ők maguktól is. Mert ugyebár én vagyok a folyton a visszahúzódó, antiszoc kölyök, aki nem csajozik, nem pasizik, nem csinál semmit és ha mégis megkérdeznek valamiről, akkor meg nagy a pofám és sokat beszélek zavaromban, ne adj Isten egyenesen vissza találok pofázni, ergo azért vannak olyanok, akik előszeretettel gáncsolnak el engem a folyosókon….

Negatív tulajdonságaim:
Hiába adok használati utasítást, szart sem ér, ha rossz napom van. Akkor kerüljön el mindenki. Mindezt félretéve ilyenkor csuklóból elküldök bárkit a picsába. Nem válogatom meg a szavaim, ha valakit el kell küldeni, akkor ez van. Ilyenkor átmegyek pofátlan állatba.
Ha felemelem a hangomat, annak súlya van - egyszerre ijesztően szokatlan tőlem és fegyelmet parancsoló.

Múltam:

Még sosem gondoltam rá, hogy megírnám életem történetét.  Igen, még ez a 15 év is elégé gyatra, ide nem való történetek kusza halmaza. Az életem első szakasza nem mondhatni, hogy nagyon érdekes lett volna, va Ha egyedül voltam mindig olyan meséket szőttem, amikben boldogságra és nyugodt életre lelhettem. A kölyök fantáziám minden színét és árnyalatát használtam ki, hogy minél érdekesebbé változtassam az elképzelt jövőmet. Arra vágytam, hogy az egyik történetem valóra váljon. Hiszékeny és álmodozó voltam, ugyan úgy, mint a többi gyerek. Pontosan!  A saját világomba menekültem, hogy elrejtőzzek a kegyetlen és rideg valóságtól, attól, amit a legkevésbé akartam felfogni, talán még elfogadni is.
A legjobban azt szerettem, hogy senki sem tudta elvenni tőlem, lehetetlen volt elpusztítani, mert a fantáziám szüleménye volt. Csak az enyém!
Így izgalmas. Nőttem, mint a gomba, meg, mint a többi gyerek.

Lassan emelem fel szempilláim, mert mintha ólmos súly nehezedne rájuk, ahogy tudatom ébred, s vele együtt testem is próbálkozik. De elsőre csak a hangokat érzékelem: tompán és nagyon-nagyon távolinak. Aztán a fényeket: haloványokat és pislákolókat. Majd a levegőt, mely, mint apró pihe simít végig bőrömön, nyomában apró libabőröket hagyva.
Aztán összerezzen a testem, s szempilláim úgy csapódnak fel, ahogy ajtót csap ki a legváratlanabb huzat. Fejem hirtelen, önkéntelenül vágódik oldalra…
Valahonnan a külvilágból tompa morajt hallottam beszűrődni. Nem értettem az okát. Anyát és apát hallottam. Veszekednének? Biztos hogy nem… Lassan kezdett rendesen visszatérni a hallásom is. Mégsem értettem a szavakat, amiket szüleim száját hagyták el. Aztán Caroline hangját halottam. Sírt. Megrémültem az egész helyzettől.
Fogalmam nem volt mi történik oda kint a családdal… nem akartam többé hallani.

Anyu egyikünket sem akarta ezek után. Lelépett, elvált aputól. Nem kérdezett többé semmit. Nem tudom mi lesz a továbbiakban. Menyek utána?
Hagyjak itt mindent és csatlakozzak hozzá. Mert a szeretetem hozzá fűz jobban? Bár, ha ő szeretett volna, akkor szó nélkül magával vitt….

A bizalommal együtt járhat az árulás is.

Nem bírom elviselni, ha rést ütnek a falon, amelyet gondosan magam köré vontam... Már a gondolat is megrémiszt.
Ezt a csatát önmagammal kell megvívnom.
Nem a legeseménydúsabb dolog várakozni senkire sem. Sokkal inkább csak álldogálsz, miközben végigfuttatod az elmédben, még is mi mindenre tehetnél szert ahelyett, hogy várakozol, és csak bámulsz magad elé. Aztán befutott a társam is és lehuppant a lépcsőre.
- Nem voltál edzésen. - ebben a kijelentésbe öltöztettem fel kérdéseim, kételyeim a hangulatával, állapotával kapcsolatban. Rám pillantott, szürke hideg szeme érzéketlenül vájt belém, lehuppantam mellé a lépcsőre, majd őt lestem. Mondja csak, mi nyomja a lelkét ennyire.
Apa múltkor eljött az egyik edzésre, bár nem csak én voltam ott, hanem a nővérem is. Egy békés edzés, mérkőzés volt. De csak állt ott, mint egy szobor. Mereven figyelte az eseményeket.

A végén csak annyit mondott: „Szép volt.” A tesómmal összepacsiztunk ezt halván és széles mosoly terült arcunkra.

Külsőm:

Tipikus kölyökképem van. Szőkésbarna hajam általában úgy áll, ahogyan szeretne, olykor rövidebbre nyíratom, máskor pedig hagyom kicsit hosszabbra nőni, mikor éppen milyen hangulatom van. Kék szemeim éberen fürkésznek, mégsem célom, hogy úgy érezd, átlátok rajtad. Sőt, inkább észre se vegyél…  Az öltözékem is ennek megfelelő, kerülöm a kirívóbb darabokat, inkább a laza, kényelmes göncöket részesítem előnyben, mégis adok a kinézetemre. Legalábbis otthon a családi légkörben. Nagyobb társaságban díszpinty vagyok….
Ha a bűvös 180 cm-es magasság csak örök álom marad, legalább a 160-en sikerült túlnőni. Igaz, nem sokkal, olyan 3-4 cm-rel…

A madarak csiripelték

Amortentiám:

Körte, gránátalma, kávé

Mumusom:
A félelemtől félek

Edevis tükre:
Apa büszke legyen rám

Hobbim:
kviddics, olvasás, regény írás  

Elveim:
Egy arisztokrata viselkedjék is arisztokrata módjára…Apám szavai igazak, olykor hajlok felé, de van amikor lejjebb is kell adni, nem? Vagy az nem lenne elfogadott tőlünk.  
Aki lent marad, az ott is fog megrohadni, de mi fent vagyunk.
Sokan mondták, hogy nem tudok semmit, mégis az a helyzet, hogy én vagyok itt! Én vagyok itt fent és ők vannak ott lent, leszarni lehet, de felszarni nem!
Mit se ér a nyers erő, ha körmönfont az ellenség.

Amit sosem tennék meg:
Nem árulnám el a családom, a szeretteim.

Ami zavar:

Kosz, alsóbbrendű életformák (sárvérűek, házi manók stb.) megtört gerincű könyvek, betegség bármilyen formában

Ami a legfontosabb az életemben:
Család. Önmagam maradni.

Ami a legkevésbé fontos számomra:
Nem érdekel ha lenéznek, megvetnek, egy nap majd fordul a kocka. Meglakol mind, aki így cselekedett.

Amire büszke vagyok:
Apa

Ha valamit megváltoztathatnék az életemben:
Temperamentumosabb lennék. Megszakítottam volna apa és anya veszekedését akkor nap.

Így képzelem a jövőmet:

Méltó vagyok az örökségemre.(Apa nyomdokaiba lépve)
Két csodás fiú gyermek… egy nő akit szerethetek…  

Egyéb:

Baglyom: Alba Drága kis postásbaglyom
Macskám: Mike Kopasz macska. Mielőtt anya elhagyott volna miket, tőle kaptam és szeretem is.
Kviddicsezek. A Hollóhát Hajtója vagyok!

Playby:
Dakota Goyo

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTárgy: Re: Alexander Dolohov   Pént. Márc. 18, 2016 3:04 pm

Elfogadva

Alexander bár még csak tizenöt éves, mégis egy nagyon kerek, tartalmas lapot kaptunk tőled. Sikerült érzékletesen megjelenítened egy ennyi idős fiú lelki vívódásait a jelenlegi helyzetben, a szülei válása okozta fájdalmát és azt a magányosságot, amelyet a kortársai között érez. Emellett egy nagyon érdekes személyiség, aki egyszerre adja önmagát és mégis követi az aranyvérű tradíciókat. Alig várom, hogy még többet olvashassak tőled és még jobban megismerhessem Alexandert.
Ezek után nem is kérdéses, hogy elfogadlak, futás meghirdetni a keresettjeidet és minél több játékot kezdeni!

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Alexander Dolohov
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Sera & Alexander ~ Egy eltitkolt szerelem.