HomeGy.I.K.KeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Online muglik
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (16 fő) Vas. Márc. 13, 2016 1:19 pm-kor volt itt.
Adminok
Levin Dolohov

PM
Karakterlap

Dominic Linwood

PM
Karakterlap
Testvéroldalunk
Legújabb válaszok
Zara & Chris
by Christopher Broadmoor
Csüt. Júl. 07, 2016 1:49 am

Makepeace & Broadmoor
by Christopher Broadmoor
Kedd Jún. 28, 2016 3:09 am

London Life
by Vendég
Vas. Jún. 26, 2016 1:15 pm

Amelia Houghton
by Amelia Houghton
Szomb. Jún. 25, 2016 8:17 pm

Hírek
by Admin
Szer. Jún. 22, 2016 12:17 am

Playby lista
by Zara Rae Hale
Kedd Jún. 21, 2016 11:03 pm

Zara Rae Hale
by Admin
Kedd Jún. 21, 2016 10:39 pm

Liam várja szeretettel
by Liam Weasley
Pént. Jún. 17, 2016 8:38 pm

Dominic & Dolohovék
by Alexander Dolohov
Csüt. Jún. 16, 2016 7:54 pm

Julia & Dominic
by Dominic Linwood
Vas. Jún. 12, 2016 3:59 pm

Nathan & Carol
by Caroline Dolohov
Vas. Jún. 12, 2016 2:44 pm

Levin & Carol
by Caroline Dolohov
Vas. Jún. 12, 2016 2:14 pm

Xanthe & Jack
by Jack Durward
Szomb. Jún. 04, 2016 11:01 pm

Hataway keressetje
by Katherine Hataway
Szomb. Jún. 04, 2016 1:28 pm

Katherine Hataway
by Admin
Szomb. Jún. 04, 2016 12:01 pm

Ms. Granger & Mr. Dolohov
by Levin Dolohov
Pént. Jún. 03, 2016 11:45 pm

Nathan & Carol
by Caroline Dolohov
Csüt. Jún. 02, 2016 7:55 pm

Octavia Wright
by Octavia Wright
Kedd Május 31, 2016 6:57 pm

Gloria Dashwood
by Admin
Hétf. Május 30, 2016 10:24 pm

Tessa & Eliot
by Eliot Makepeace
Hétf. Május 30, 2016 10:01 pm

Share | 

Előnyben a tehetség - chantal&adam

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Nem :
Kor : 45

TémanyitásTárgy: Előnyben a tehetség - chantal&adam   Kedd Márc. 15, 2016 12:59 pm

Adam & Chantal

A mai reggelem sem telt máshogyan, mint a többi. Egy kis időt beszélgettünk Jared-el reggeli közben, majd elbúcsúzkodtunk és mindenki indult az útjára. Még benéztem anyához, hogy minden rendben van e. Olyan magányos, mióta Nat-ék elutaztak egy kicsit kikapcsolódni.
Mikor beértem a szerkesztőségbe lehuppantam a székembe és a fiammal közös képeket nézegettem. Néha belegondolok, hogy teljesen úgy néz ki, mint az apja. Viszont ez ne akadályoz meg abban, hogy szeressem őt.
Gondolkozásomból egy halk kopogtatás zökkentett ki. Az ablak felé fordultam székemmel és egy rövid „Tessék!” szócskával beinvitáltam az illetőt. A hölgyemény emlékeztetett, hogy ma a Szárnyas vadkanban lesz valami tehetségkutató.
Remek! Már megint valami olyasmi, ami lehetséges nem lesz nagy durranás, de az ellenkezője is igaz lehet. Felkaptam a táskám és a kabátom, majd csapot, papot ott hagyva elindultam Roxmortsba. Hamarosan rá kellett jönnöm, hogy a kis falu semmit sem változott.
A szórakozóhelyre belépve halkan jegyeztem meg, hogy szánalmasan unalmas az egész hely. A diákok tömkelege szinte egymást lökdöste csak, hogy hallja és lássa a barátaik fellépés. Fintorogva léptem a bárpulthoz, abban a reményben, hogy talán lesz valami érdekes is.

Chantal Runcorn

Mindennek eljön az ideje. Csak haladjunk tovább a magunk által kijelölt úton, és mindent el fogunk érni.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Nem : Férfi
Kor : 20

TémanyitásTárgy: Re: Előnyben a tehetség - chantal&adam   Csüt. Márc. 17, 2016 4:28 pm

Ms Runcorn & Adam

Roxmortsban minden évben amolyan Ki mit tud?-félét rendeztek tavasz elején, ahova mindenki elment, csak hogy bebizonyítsa, milyen hiperszuper tehetséges. Nyilván a nagy többség szarhoz sem értett, de többet gondolt magáról, mint amennyi volt. Ha nem járt volna a dobogósoknak minden évben busás pénznyeremény, akkor biztosan nem jelentkeztem volna erre a mindennek, csak épp színvonalasnak nem nevezhető rendezvényre. Tavaly a zenekarral közösen indultunk, de nem értünk el semmilyen eredményt, utólag a zsűri közölte is velünk az okát: túlságosan lázító hangnemű, trágár zenét játszottunk. Úgyhogy a srácoknak idén már el is ment a kedvük a dologtól, kénytelen voltam egyedül lejönni ide, ugyanis elég nagy szükségem volt a pénzre. Magammal hoztam az akusztikus gitáromat, amely most a bárszék lábának döntve pihent mellettem. A pultnál ültem egy korsó sörrel és már a sokadik cigit szívtam el, amióta bejöttem ide. Még legalább fél-egy órát kellett várnom, hogy sorra kerüljek, addig meg mást nem igen tudtam csinálni. Kevés olyan produkció volt, ami lekötötte a figyelmemet. Most éppen valami ötödikes kis nyomorult próbált verset szavalni, de mindannyiszor felsült. Minek jött ez ide?
Ekkor megállt mellettem egy nő, azonnal nyilvánvalóvá vált, hogy nem versenyezni jött - kilógott a korhatárból, mily meglepő. Biztos valamielyik szerencsétlennek az anyja, jött szurkolni a fiának. Egyem meg őket, de kis aranyosak... Az én szüleim sosem jöttek volna el megnézni, ahogy játszom. Nem érdekelte őket, és az az igazság, hogy én sem akartam itt látni őket. Otthon is mindig megkaptam, hogy hagyjam abba a kornyikálást, így valószínűleg most sem értékelték volna túl nagyra a Billy Idol feldolgozásomat.

Nem :
Kor : 45

TémanyitásTárgy: Re: Előnyben a tehetség - chantal&adam   Hétf. Márc. 28, 2016 1:48 pm

Adam & Chantal

Beérve az újsághoz szembesülnöm kellett vele, hogy megint a Roxmorts-ba kell mennem. Nem valami nagy újság ez a tehetségkutatós dolog, de az anyukák némelyike csak így értesülhet arról, hogy a gyermeke éppen mit csinál.
Hamarosan meg is érkeztem a Roxfort melletti kis faluba. Minden nyüzsgött a kölyköktől. Öt perc után meg is fájdult a fejem. Pedig nem vagyok olyan, aki fejfájós és a szerkesztőségnél is mindig nagy a nyüzsgés, de ez most valahogy nem volt jó.
Belépve a Szárnyas vadkanba odasétáltam a bárpulthoz és rendeltem magamnak egy alkoholmentes italt. Nem szoktam inni, vagy ha igen az nagyon ritka. Végigpillantottam a társaságon, miközben belekortyoltam a pohár tartalmába. Szemeim a mellettem ülő srácon akadtak meg, aki éppen engem figyelt.
- Mit bámulsz? – kérdezem gúnyosan, miközben végigmértem.
Szeretem, ha én vagyok a középpontban, de most valahogy nem bírom elviselni. Talán megint bal lábbal keltem fel, talán már unom ezeket az apró cseprő ügyeket. Sokkal jobban örülnék egy nagyobb hírrel bíró helyzetnek, mint ennek a helynek a légkörét.

Chantal Runcorn

Mindennek eljön az ideje. Csak haladjunk tovább a magunk által kijelölt úton, és mindent el fogunk érni.

Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Előnyben a tehetség - chantal&adam   

Előnyben a tehetség - chantal&adam
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Karakter kereső
» Part 14 / 12