HomeGy.I.K.KeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Online muglik
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (16 fő) Vas. Márc. 13, 2016 1:19 pm-kor volt itt.
Adminok
Levin Dolohov

PM
Karakterlap

Dominic Linwood

PM
Karakterlap
Testvéroldalunk
Legújabb válaszok
Zara & Chris
by Christopher Broadmoor
Csüt. Júl. 07, 2016 1:49 am

Makepeace & Broadmoor
by Christopher Broadmoor
Kedd Jún. 28, 2016 3:09 am

London Life
by Vendég
Vas. Jún. 26, 2016 1:15 pm

Amelia Houghton
by Amelia Houghton
Szomb. Jún. 25, 2016 8:17 pm

Hírek
by Admin
Szer. Jún. 22, 2016 12:17 am

Playby lista
by Zara Rae Hale
Kedd Jún. 21, 2016 11:03 pm

Zara Rae Hale
by Admin
Kedd Jún. 21, 2016 10:39 pm

Liam várja szeretettel
by Liam Weasley
Pént. Jún. 17, 2016 8:38 pm

Dominic & Dolohovék
by Alexander Dolohov
Csüt. Jún. 16, 2016 7:54 pm

Julia & Dominic
by Dominic Linwood
Vas. Jún. 12, 2016 3:59 pm

Nathan & Carol
by Caroline Dolohov
Vas. Jún. 12, 2016 2:44 pm

Levin & Carol
by Caroline Dolohov
Vas. Jún. 12, 2016 2:14 pm

Xanthe & Jack
by Jack Durward
Szomb. Jún. 04, 2016 11:01 pm

Hataway keressetje
by Katherine Hataway
Szomb. Jún. 04, 2016 1:28 pm

Katherine Hataway
by Admin
Szomb. Jún. 04, 2016 12:01 pm

Ms. Granger & Mr. Dolohov
by Levin Dolohov
Pént. Jún. 03, 2016 11:45 pm

Nathan & Carol
by Caroline Dolohov
Csüt. Jún. 02, 2016 7:55 pm

Octavia Wright
by Octavia Wright
Kedd Május 31, 2016 6:57 pm

Gloria Dashwood
by Admin
Hétf. Május 30, 2016 10:24 pm

Tessa & Eliot
by Eliot Makepeace
Hétf. Május 30, 2016 10:01 pm

Share | 

Levin Dolohov keresettjei

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Nem : Férfi
Kor : 37

TémanyitásTárgy: Levin Dolohov keresettjei   Hétf. Márc. 14, 2016 6:32 pm

Alexander Dolohov

Nem:
férfi

Kor:
15 év

Vérminőség:
aranyvérű

Csoport:
Hollóhát

Évfolyam:
5. évfolyam

Playby:
Dakota Goyo (megbeszélés alapján változtatható)

Státusz:
FOGLALT

Elképzelés

"A Dolohov család jelenlegi örököse, édesapja, Levin Dolohov elsőszülött és egyetlen fia. Moszkvában él apjával, tizenhét éves nővérével, Caroline-al és tizenegy éves húgával, Elenával. Édesanyja három éve elhagyta őket, azóta csak alkalmanként találkoznak. A koránál sokkal érettebb és intelligensebb fiú, messze kitűnik a hollóhátasok közül is értelmével. De ez nem jelenti azt, hogy a társai elismerik őt, rengeteg atrocitás éri az iskolában. Csendes, inkább a háttérbe húzódó gyerek, de ez nem azt jelenti, hogy ne tudna kiállni magáért. Szerencsére még egyszer sem került komoly bajba, és minden bizonnyal a tanárok szemében is felé billenne a mérleg, ha fel kéne menteni a rendbontók közül az egyik felet.
Az apja sötét ügyeiről semmit sem tud, és habár Mr. Dolohov közel sem egy mintaapa, a gyerekeinek még csak meg sem fordulna a fejében, hogy ilyen szörnyűségekre lenne képes. Alex az aranyvérű arisztokraták zárt és szigorú világába született bele és annak elvei szerint is nevelték fel, ez pedig meg is látszik rajta. Egy igazi úriember, emellett viszont nagyon sok minden ismeretlen számára, amiket a félvér és mugli születésű gyerekek természetesnek tartanak." - Canon leírás

"Az egyetlen fiam, ezzel együtt a Dolohov család örököse. Kivételesen jó eszű, intelligens fiú, messze kiemelkedik a korosztályából. De ez nem azt jelenti, hogy elismerik őt, sajnos a kelleténél többször kell hallanom, hogy magányos az iskolában és sokan bántják. Örülnék, ha segíthetnék neki vagy legalább lelki támaszt nyújthatnék a fiamnak, de én erre alkalmatlan vagyok." - Részlet a karakterlapomból

A karakter jelleme szabadon alakítható, csak a megadott néhány információhoz és a családtörténethez ragaszkodom. Nagyon várom őt:)!

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTárgy: Re: Levin Dolohov keresettjei   Hétf. Márc. 14, 2016 6:33 pm

Elena Dolohov

Nem:

Kor:
11 év

Vérminőség:
aranyvérű

Csoport:
Hugrabug

Foglalkozás/évfolyam:
1. évfolyam

Playby:
Kristina Pimenova (megbeszélés alapján változtatható)

Státusz:
SZABAD

Elképzelés

"Lena a legkisebb a három Dolohov gyerek közül, bátyja, Alexander 15 éves, nővére, Caroline pedig tizenhét. Édesapja Levin Dolohov, volt külügyminiszter, jelenlegi főosztályvezető a minisztériumban. Édesanyja négy éve elhagyta őket, azóta csak ritkán találkozik vele, és ez megviseli a kislányt, hiába maradtak vele az apja és a testvérei. Régen is beteges, ügyetlen gyerek volt, de azóta még gyakrabban sérül meg és betegszik le, a lehető legváltozatosabb módon. Nem is csoda, hogy folyton miatta aggódik az egész család, pedig ezt leszámítva Lena nagyon jó gyerek. Ügyesen tanul - ha éppen ott van az órákon és nem a gyengélkedőn lábadozik - , könnyen barátkozik és igazán tisztelettudó. Csak éppen nagyon suta, ő az egyetlen, aki az aranyvérűeknél kötelező táncokat sem tudta elsajátítani, aki képes a saját lábában is orra esni. Ennek ellenére nagy vágya, hogy egyszer ő is kviddicsezhessen, mint a nővére.
Boldog tudatlanságban él, fogalma sincs arról, milyen ügyekben van benne az apja." - Canon leírás

"A legkisebb gyerekem, idén kezdte a Roxfortot. Bájos, még tényleg gyermekien ártatlan, de olyan suta, hogy arra szavak sincsenek. Minden másnap megsérül, és talán nem telik el anélkül egy hónap sem, hogy ő meg nem betegedne. Legalább két hetente virrasztania kell mellette valakinek az aktuális betegsége miatt, ez többnyire a nővérére és a manókra hárul, ha nem tartózkodom otthon. Az iskolában ingadozó a teljesítménye, hiszen rengeteg óráról hiányzik. Sokan mondták már, hogy sosem lesz belőle igazi arisztokrata lány, ugyanis minimális érzékkel sem rendelkezik a táncra és effélékre." - Részlet a karakterlapomból

A jellem szabadon alakítható, csak az itt leírtakhoz és a családtörténethez kell ragaszkodnia a leendő usernek. Nagyon várom a lányomat:)!

TémanyitásTárgy: Re: Levin Dolohov keresettjei   Hétf. Márc. 14, 2016 6:33 pm

Irina Dolohov

Nem:

Kor:
23 év

Vérminőség:
aranyvérű

Csoport:
Akadémista

Szak:
szabadon választható

Playby:
szabadon választható (a képen Ashley Benson látható)

Státusz:
FOGLALT

Elképzelés

"Az egyetlen ember a családomban, akivel még tartom a kapcsolatot. Jelenleg az akadémián tanul, habár én jobb néven venném, ha jó aranyvérű nő módjára inkább férjhez ment volna korán, de úgy gondolom, nincs jogom megfosztani ettől a lehetőségtől. Nem állítom, hogy különösen szoros a viszony kettőnk között, bár ő kétségkívül ragaszkodik hozzám. A munkám és a tanulmányai miatt csak ritkán találkozunk, azt is többnyire az ő kezdeményezéséből, folyton a fejébe veszi, hogy néha nekem is lazítanom kéne, méghozzá vele." - Részlet a karakterlapomból

A karakter teljes mértékben szabadon alakítható, egyedül a családtörténet adott. Persze előtte mindenképp egyeztessünk, de nagyrészt mindenben szabad kezet adnék a megalkotónak. Playby, egyetemi kar és szak a leendő userre bízva, engedd szabadjára a fantáziádat nyugodtan. Nagyon várlak^^!

TémanyitásTárgy: Re: Levin Dolohov keresettjei   Szer. Ápr. 13, 2016 12:59 pm

Olivia Greengrass

Nem:

Kor:
35 év

Vérminőség:
aranyvérű

Csoport:
Aranyvérű

Foglalkozás:
?

Playby:
Eva Green (változtatható)

Státusz:
SZABAD

Elképzelés

Közel tizennégy évig házasok voltunk, négy évvel ezelőtt váltunk el. Az eljegyzésünk aranyvérű szokások szerint már gyerekkorunkban megköttetett, nem mi döntöttünk így. Fél évvel az esküvőnk előtt már egy párt alkottunk, azt hiszem, te fülig szerelmes voltál belém akkoriban, és ez hosszú évekig nem is változott. Időközben született három gyerekünk: Carol, Alexander és Lena. Az évek minket is egyre jobban összecsiszoltak, mindent tudtunk egymásról. A szó legszorosabb értelmében mindent: te voltál az egyetlen ember, aki tudott róla, hogy miken kellett keresztülmennem gyerekként és miféle örökséget hagyott rám az apám a Libro Clava képében. Sokáig megbékéltél ennek a gondolatával, legalábbis nekem úgy tűnt. Támogattál mindenben, ahogy én is téged. Időközben a pártom hatalomra került, engem pedig kineveztek külügyminiszterré. A karrierem felfelé ívelt, a házasságunk pedig egyre inkább lefelé. Alig töltöttem otthon egy kis időt, és emellett az évek alatt összegyűlt sérelmeid is egyre inkább nyomták a válladat. Folyamatosan vitatkoztunk, ennek leginkább a gyerekek látták kárát, különösen akkor, amikor egyre inkább eltávolodtál tőlük. Az igazi törés akkor jelentkezett, amikor egy vitánk során olyan dolgokat vágtál a fejemhez, amelyekről egyedül te tudtál és azzal is tisztában voltál, hogy milyen fájdalmat okozol ezzel nekem. Nem gondolkodtam, megütöttelek. Innentől kezdve pedig azt hiszem, menthetetlenné vált a házasságunk. Fél év múlva, pontosan aznap, amikor elvesztettük a következő választásokat, te eltűntél otthonról és csak egy levelet hagytál nekem, illetve a válóperes papírokat. Valaki máshoz menekültél és hajthatatlan voltál. A válási huzavona után a gyerekek nálam maradtak, egy percig sem küzdöttél értük.
Utána négy éven keresztül csak a kötelező aranyvérű eseményeken futottunk össze, ahol néhány dühödt pillantáson kívül semmilyen jelét nem adtuk annak, hogy tudomást vennénk a másikról. A gyerekeket nagyon megviselte a távozásod, sosem kaptak valódi magyarázatot arra, miért nem akarod már látni őket.
Azonban nem olyan rég megkerestél engem. Nem tudom, mik a szándékaid és mit szeretnél tőlem, de nehéz bizalommal fordulnom hozzád. Van egy olyan sejtésem, hogy nem boldogulsz egyedül és más kiutat nem látsz, csak engem, de persze az is megeshet, hogy teljesen mások a szándékaid...

A karakter jelleme szabadon alakítható, ahogy a tényleges megismerkedésünk előtti előtörténete is, illetve az is, hogy a válásunk után mi történt Oliviával. A karakterlapomban minden fontos információt megtalálhat a leendő user a családról, illetve Olivia húga, Astoria Malfoy is aktív karakter az oldalon, az ő lapját is érdemes áttanulmányozni, és a közös gyerekeinkét is. Természetesen mindegyik szubjektíven mutatja be Oliviát, de adhat valamiféle képet arról, hogy milyen hatással is volt mások életére.
Playby-hoz nem ragaszkodom, nekem igazából teljesen mindegy, ki lesz az avatarja, amíg neked is tetszik^^. Foglalkozás szintén választható, a házasságunk idején nem dolgozott Olivia, de utána akár el is helyezkedhetett valahol, ezt rád bízom:). Nagyon várlak (és még sokan mások is), írj, ha megérkeztél és utána majd mindent egyeztetünk^^!

Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Levin Dolohov keresettjei   

Levin Dolohov keresettjei
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal