HomeGy.I.K.KeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Online muglik
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (16 fő) Vas. Márc. 13, 2016 1:19 pm-kor volt itt.
Adminok
Levin Dolohov

PM
Karakterlap

Dominic Linwood

PM
Karakterlap
Testvéroldalunk
Legújabb válaszok
Zara & Chris
by Christopher Broadmoor
Csüt. Júl. 07, 2016 1:49 am

Makepeace & Broadmoor
by Christopher Broadmoor
Kedd Jún. 28, 2016 3:09 am

London Life
by Vendég
Vas. Jún. 26, 2016 1:15 pm

Amelia Houghton
by Amelia Houghton
Szomb. Jún. 25, 2016 8:17 pm

Hírek
by Admin
Szer. Jún. 22, 2016 12:17 am

Playby lista
by Zara Rae Hale
Kedd Jún. 21, 2016 11:03 pm

Zara Rae Hale
by Admin
Kedd Jún. 21, 2016 10:39 pm

Liam várja szeretettel
by Liam Weasley
Pént. Jún. 17, 2016 8:38 pm

Dominic & Dolohovék
by Alexander Dolohov
Csüt. Jún. 16, 2016 7:54 pm

Julia & Dominic
by Dominic Linwood
Vas. Jún. 12, 2016 3:59 pm

Nathan & Carol
by Caroline Dolohov
Vas. Jún. 12, 2016 2:44 pm

Levin & Carol
by Caroline Dolohov
Vas. Jún. 12, 2016 2:14 pm

Xanthe & Jack
by Jack Durward
Szomb. Jún. 04, 2016 11:01 pm

Hataway keressetje
by Katherine Hataway
Szomb. Jún. 04, 2016 1:28 pm

Katherine Hataway
by Admin
Szomb. Jún. 04, 2016 12:01 pm

Ms. Granger & Mr. Dolohov
by Levin Dolohov
Pént. Jún. 03, 2016 11:45 pm

Nathan & Carol
by Caroline Dolohov
Csüt. Jún. 02, 2016 7:55 pm

Octavia Wright
by Octavia Wright
Kedd Május 31, 2016 6:57 pm

Gloria Dashwood
by Admin
Hétf. Május 30, 2016 10:24 pm

Tessa & Eliot
by Eliot Makepeace
Hétf. Május 30, 2016 10:01 pm

Share | 

Chantal Runcorn

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Nem :
Kor : 45

TémanyitásTárgy: Chantal Runcorn   Hétf. Márc. 14, 2016 4:32 pm

Chantal Runcorn

Becenevem:
nem nagyon becézgetnek

Nemem:

Születési dátumom:
1972. augusztus 02.

Iskolám:
Docendo Discimus Mágusakadémia, Bölcsészkar, Kommunikáció- és médiatudomány

Foglalkozásom:
a Szombati Boszorkány főszerkesztője vagyok

Patrónusom:
egy fehér tigris

Pálcám:
magyal fából készült, sárkányszívizomhúr maggal, amely 12 hüvelyk hosszú

Vérem:
félvér

Otthon, édes otthon

Apám:
Roger Runcorn. Mugli származású volt, de számomra a tökéletes apát jelentette, bár voltak idegesítő pillanatai. Miután kiderült, hogy én tudok varázsolni le sem vette rólam a szemét. Aggódott, rágta a körmét. Attól félt, hogy valami bajom esik. Sajnos a tüdőrák gyorsan elvitte. Mindössze néhány hónap kellett hozzá.

Anyám:
Eva Williams. Az édesanyám igazi aranyvérű boszorkánynak született. Sohasem tagadta meg kilétét. Az apámat a kapcsolatuk elején kész tények elé állította. Akaratos, erős természetű asszony, aki hű maradt az vérvonalához.

Bátyám:
Nathaniel Runcorn. Néha úgy érzem, hogy szó szerint egy nagy gyerek. Olykor le sem szakad anyánkról. Pláne akkor, ha a feleségével összevesznek, és az kidobja otthonról. Az hiszem, válságban lehet a kapcsolatuk. Ő nem örökölte anyánk aranyvérű vénáját. Egyébként átvette apa szerepét egy bizonyos részeiben. Próbál védeni, csak nem hagyom magam.

Az exszerető:
Peter McDaniel. Fiatal voltam és naiv. Szép szavakkal ígérgetett, hogy otthagyja az undok feleségét és velem fogja leélni az életét. Hát nem jött be a dolog. Néhány év elteltével, a feleségével Amerikába költöztek és azóta sem hallottam róla. Gyűlölnöm kellene és akarom is, de valahogy nem megy. Még mindig szeretem őt.

Fiam:
Jared Runcorn. Az én büszkeségem, a szemem fénye, akire úgy próbálok vigyázni, mint egykoron rám apám. Köztünk mindig is egy szoros anya-fia kapcsolat volt, amiről nem vagyok hajlandó lemondani senki és semmi kedvéért. Mindig, minden téren tőlem kér tanácsot, amiben is jól teljesíteni. Igaz, ha összeakad egy-egy lánnyal, mindig féltékeny vagyok az épp aktuális barátnőjére.

A lélek tükre

Pozitív tulajdonságaim:
kitartó és bátor vagyok. Imádom a kalandokat, mind érzékiség terén, mind pedig a világ olyan tájain, ami közel áll a misztériumhoz és a furcsa megmagyarázhatatlan dolgok körében. Jared szerint szerencsés vagyok. Hogy ezt mire érti, fogalmam sincs.

Negatív tulajdonságaim:
Azt kell, hogy mondjam, több negatív tulajdonságom van pozitív. Gátlástalanság és forrófejűség jellemez. Mindemellett túl nagy a szám és már-már idegesítően ráakaszkodok az emberekre, hogy elérjem a célom.

Múltam:
Így egyre közelebb haladva a fél évszázadhoz nem mondhatom, hogy unalmas volt az életem. Már egészen kisgyerekkorom óta furcsa, megmagyarázhatatlan dolgok történtek velem. Érdekes lényekkel hozott össze a sors. Mindig tudtam, hogy nem vagyok teljesen átlagos, de csak igazán akkor jöttem rá, hogy boszorkány vagyok, mikor a Roxfortból megkaptam a levelet. A szüleim beszámoltak róla.

Mondhatnám normális gyerekkorom volt, már amennyire annak lehet nevezni egy Mardekáros varázstudó lény mindennapjait. Voltaképpen az iskola lett a második otthonom és jól éreztem magam ott. Miután befejezte jelentkeztem az Akadémia Bölcsészkarának Kommunikáció- és médiatudomány szakára.

Első és egyben utolsó munkahelyem a Szombati boszorkány volt. Igaz az elején csupán az utolsó lapok jutottak nekem. Akkor még naiv és tapasztalatlan voltam. Szinte mindent bevettem, amit mondtak nekem.
Találkoztam egy jól kinéző férfivel. Az a tipikus gazdag, jól kigyúrt alak, akinek csak a szája nagy. Nős volt, de ennek ellenére belehabarodtam. Hosszú éveken keresztül voltunk szeretők. Folyamatosan csak ígérgetett, hogy elhagyja a feleségét és velem akarja leélni az életét. Azonban ez sohasem történt meg.

Ő és a neje elhagyták Angliát és Amerikába költöztek. Mint utólag megtudtam a felesége terhes volt és az újrakezdés reményében mentek el. Egy problémám volt ezzel, hogy engem is teherbe ejtett. Nem volt szívem elvetetni így ma már Jared-el éldegélünk kettecskén a londoni lakásban. Viszont egy dologtól tartok. Azt hallottam, hogy Peter visszatér Nagy-Britanniába.

Apámat hét éve veszítettem el. Semmi tünete nem volt csak elment egy szűrésre és kiderült tüdőrákja van, de a csontjában, a nyirokcsomóiban is áttét volt. Néhány hónap alatt meghalt. Anya teljesen magába zuhant. Nat akkor költözött hozzá a sógornőmmel és a gyerekekkel együtt. Én is mellette voltam, amikor csak tudtam.

Immáron öt éve én vagyok a Szombati boszorkány főszerkesztője. Büszke vagyok erre, hogy sikerült végigcsinálnom. Rengeteg ismerősöm van legfőképpen a szigetországban, de a föld bármely részére is érkezek, mindig találok egy két varázslényt, aki a segítségem van, hogy részt vehessek a fontosabb eseményeken.

Külsőm:
szőke haj, kék szemek. Tipikusan, ha rám néz, az ember azt mondaná valaha egy rosszéletű nő lehettem. Van benne valami, de nem teljesen igaz a dolog. Természetesen az idő rajtam is fogott. Arcomon néhol feltűnik egy-egy ránc. A muglik ezt a gyereknevelésre és rengeteg munkára fogják. Magasságom átlagos, kb. 164 centi. Nem vagyok kövér, de nem is túl vékony. Szerintem pont ideális a testalkatom.

A madarak csiripelték

Amortentiám:
fahéjas vanília, fahéjas alma

Mumusom:
a pókok, egyenesen rettegek a legapróbb póktól is, ami az utamba kerül.

Edevis tükre:
egy Peter-el és Jared-el teljes életet látok, tele boldogsággal.

Hobbim:
az írás. Nem tudok felhagyni és betelni vele.

Elveim:
édesanyám megtanította velem, hogy büszkén viseljem a származásomat. Erről soha nem vagyok képes lemondani. Nem alázkodom meg senkinek legfőképpen egy férfinek. Ez a Peterrel való rossz emlékek után alakult ki bennem.

Amit sosem tennék meg:
lehet, a rideg külsőm sokakat megriaszt, és úgy gondolják, hogy mindenre képes vagyok, egyetlen dolog van, amit nem. Nem tudnék megölni senkit.

Ami zavar:
a hibák, amiket elkövettem életemben.

Ami a legfontosabb az életemben:
a munkám és természetesen a fiam

Ami a legkevésbé fontos számomra:
más emberek érzelmei

Amire büszke vagyok:
arra, amit véghezvittem egyedülálló anyaként.

Ha valamit megváltoztathatnék az életemben:
nem lennék olyan naiv, hogy bedőljek be Peter szép szavainak

Így képzelem a jövőmet:
nem is tudom, voltaképpen mindenem megvan, ami nekem bőven elég.

Egyéb:
már így is túl sokat tudsz rólam. Ez nem elég?

Playby:
Gillian Anderson

Chantal Runcorn

Mindennek eljön az ideje. Csak haladjunk tovább a magunk által kijelölt úton, és mindent el fogunk érni.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTárgy: Re: Chantal Runcorn   Hétf. Márc. 14, 2016 5:28 pm

Elfogadva

Rendkívül érdekes karaktert hoztál nekünk Chantal személyében. Erős és kitartó nő, mind a munkájában, mind a magánéletében. Nem sokan lettek volna olyan bátrak a helyében, hogy megtartják a gyermeket. De mint az később kiderült, egyáltalán nem volt hiába, a remek kapcsolata a fiával teljesen megérte neki, és bizonyára okkal olyan büszke anyja. Remélem, hamarosan őt is megismerjük, Chantal pedig sikeres marad a Szombati Boszorkánynál.
Már csak a playby foglalás és a keresetteid meghirdetése vár rád, meg természetesen az, hogy játszótársakat találj magadnak!

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Chantal Runcorn
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal