HomeGy.I.K.KeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Online muglik
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (16 fő) Vas. Márc. 13, 2016 1:19 pm-kor volt itt.
Adminok
Levin Dolohov

PM
Karakterlap

Dominic Linwood

PM
Karakterlap
Testvéroldalunk
Legújabb válaszok
Zara & Chris
by Christopher Broadmoor
Csüt. Júl. 07, 2016 1:49 am

Makepeace & Broadmoor
by Christopher Broadmoor
Kedd Jún. 28, 2016 3:09 am

London Life
by Vendég
Vas. Jún. 26, 2016 1:15 pm

Amelia Houghton
by Amelia Houghton
Szomb. Jún. 25, 2016 8:17 pm

Hírek
by Admin
Szer. Jún. 22, 2016 12:17 am

Playby lista
by Zara Rae Hale
Kedd Jún. 21, 2016 11:03 pm

Zara Rae Hale
by Admin
Kedd Jún. 21, 2016 10:39 pm

Liam várja szeretettel
by Liam Weasley
Pént. Jún. 17, 2016 8:38 pm

Dominic & Dolohovék
by Alexander Dolohov
Csüt. Jún. 16, 2016 7:54 pm

Julia & Dominic
by Dominic Linwood
Vas. Jún. 12, 2016 3:59 pm

Nathan & Carol
by Caroline Dolohov
Vas. Jún. 12, 2016 2:44 pm

Levin & Carol
by Caroline Dolohov
Vas. Jún. 12, 2016 2:14 pm

Xanthe & Jack
by Jack Durward
Szomb. Jún. 04, 2016 11:01 pm

Hataway keressetje
by Katherine Hataway
Szomb. Jún. 04, 2016 1:28 pm

Katherine Hataway
by Admin
Szomb. Jún. 04, 2016 12:01 pm

Ms. Granger & Mr. Dolohov
by Levin Dolohov
Pént. Jún. 03, 2016 11:45 pm

Nathan & Carol
by Caroline Dolohov
Csüt. Jún. 02, 2016 7:55 pm

Octavia Wright
by Octavia Wright
Kedd Május 31, 2016 6:57 pm

Gloria Dashwood
by Admin
Hétf. Május 30, 2016 10:24 pm

Tessa & Eliot
by Eliot Makepeace
Hétf. Május 30, 2016 10:01 pm

Share | 

Karakterkereső

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

TémanyitásTárgy: Karakterkereső   Vas. Márc. 06, 2016 1:39 pm

Karakterkereső

A karakterkeresőbe nem konkrét, eltervezett karaktereket kell meghirdetni, hanem szabadon behozhatóakat. Például ha barátot/barátnőt keresel a karakterednek, de nincsen róla pontos elképzelésed, annak itt a helye. A doboz kódja lejjebb megtalálható, szabadon átalakítható.

Keresem a...

Ide írd le, milyen karaktert vársz, mik a szándékaid vele, plusz a kikötéseket... Ide írd le, milyen karaktert vársz, mik a szándékaid vele, plusz a kikötéseket... Ide írd le, milyen karaktert vársz, mik a szándékaid vele, plusz a kikötéseket... Ide írd le, milyen karaktert vársz, mik a szándékaid vele, plusz a kikötéseket... Ide írd le, milyen karaktert vársz, mik a szándékaid vele, plusz a kikötéseket... Ide írd le, milyen karaktert vársz, mik a szándékaid vele, plusz a kikötéseket...

Kód:
<center><link href='https://fonts.googleapis.com/css?family=Bigelow+Rules' rel='stylesheet' type='text/css'><div style="width: 400px; border: 3px solid #6D7B8D; border-radius: 30px; padding-left: 5px; padding-right: 5px; padding-bottom: 30px; box-shadow: 0px 0px 20px #6D7B8D inset;"><br ><br>
<div style="font-family: 'Bigelow Rules', cursive; font-size: 47px; color: #483C32; line-height: 100%; margin-top: -20px; margin-bottom: -15px; font-weight: bold; text-align: left;">Keresem a...</div>
Ide írd le, milyen karaktert vársz, mik a szándékaid vele, plusz a kikötéseket... Ide írd le, milyen karaktert vársz, mik a szándékaid vele, plusz a kikötéseket... Ide írd le, milyen karaktert vársz, mik a szándékaid vele, plusz a kikötéseket... Ide írd le, milyen karaktert vársz, mik a szándékaid vele, plusz a kikötéseket... Ide írd le, milyen karaktert vársz, mik a szándékaid vele, plusz a kikötéseket... Ide írd le, milyen karaktert vársz, mik a szándékaid vele, plusz a kikötéseket... </div></center>
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Nem : Férfi
Kor : 19

TémanyitásTárgy: Re: Karakterkereső   Szomb. Márc. 26, 2016 2:01 pm

Keresem a leendő barátnőmet

Nem egy konkrét karaktert keresek, igazából már lehetsz meglévő kari is, lehetsz teljesen új is, készülhetsz külön erre a célra, nekem teljesen mindegy. A jellemeddel kapcsolatban sincs igazából kikötésem, de örülnék egy minél érdekesebb lánynak, akivel valami tényleg különleges sztorit alakíthatunk ki. Ha megérkeztél/megtetszett ez a hirdetés, akkor nyugodtan írj nekem és kitalálunk majd valamit. Tényleg bármiben benne vagyok, csak a fantáziánk szab határt az egésznek:). Annyi kikötésem lenne egyedül, hogy nálam ne legyél idősebb, fiatalabb lehetsz nyugodtan:D.

Dominique Weasley személyében megérkezett^^.

The cool guys
wear green...

Kor : 19

TémanyitásTárgy: Re: Karakterkereső   Szomb. Márc. 26, 2016 2:04 pm

Keresem a barátaimat

Mardekáros, lehetőleg aranyvérű srácokat keresek, akikkel egy baráti körbe tartozunk. Én amolyan bandavezérféleség vagyok a csapatban, de ez nem zárja ki annak a lehetőségét, hogy te is ilyen babérokra törj. Jellemmel kapcsolatban nincs megkötés, lehetsz felőlem akármilyen. Írj, ha szeretnél egy társasághoz tartozni, a többit majd pm-ben megbeszéljük:)!

The cool guys
wear green...

Nem :

TémanyitásTárgy: Nancy Lukey   Hétf. Márc. 28, 2016 11:30 pm

Keresem a leendő barátomat

Mióta a szomszédba költöztél régen, azóta jóba lettünk egymással, azután egy váratlan pillantással másnap meg elköltöztetek a városunkból, de tartottuk a kapcsolatot. Azt hittem, hogy soha sem fogjuk látni egymást, de szerencsémre ez nem tartott sokáig. Megjelentél a Roxfortoban és sajnálatomra Mardekáros lettél. Elég lekezelően bánsz velem nem így ismertelek meg téged, mintha tüzet gyújtottam volna feléd, olyan dühös és ingerültél lettél mostanában. Régebben sokat hülyéskedtünk, nevetgéltünk, mókáztunk, de mára ez már nem vol így. Lehet, hogy történt valami körülötted, amiről nekem nem írtál a bagolyban ettől függetlenül én még is nagyon szeretlek.

Üi: A pb minden esetre Jake T. Austin legyen nagyon várom :3

Kor : 29

TémanyitásTárgy: Re: Karakterkereső   Pént. Ápr. 01, 2016 4:40 pm

Keresem a leendő barátnőmet

Nem sok kikötésem lenne a karakterrel kapcsolatban. Elsősorban olyan hölgyre lenne szükségem, akit nem zavarja, hogy már van egy kislányom, még jobb, ha ő is szereti a gyerekeket. Inkább nyugodtabb, kevésbé heves vérmérsékletű legyen, aki jól tolerálja a dolgaimat, hogy örökmozgó vagyok, semmit sem fejezek be, stb. A többi nem is annyira fontos, de persze egy izgalmas kerettörténet hozzájuk bármikor szóba jöhet, bármiben benne vagyok ^^ A karakter lehet már meglévő is

A hirdetés már nem aktív/érvényes, a karakter a keresettjeim közé került.

Always be yourself. Unless you can be a plane. Then always be a plane.

Kor : 18

TémanyitásTárgy: Re: Karakterkereső   Vas. Május 15, 2016 2:20 pm

Keresem a barátnőmet

Nincsen semmi különleges kikötésem a karakterrel kapcsolatban, leginkább egy hugrabugos/griffendéles lánynak örülnék, de nekem igazából még ez is teljesen mindegy. Nem fontos, hogy milyen a karakter, de persze egy egészen izgalmas keretnek nagyon tudnék örülni, például egy aranyvérűnek, aki valamelyik halálfaló családjából származik, már a családi előélet miatt is. De ezeket majd együtt megtárgyaljuk, várlak szeretettel:D

Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Karakterkereső   

Karakterkereső
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal