HomeGy.I.K.KeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Online muglik
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (16 fő) Vas. Márc. 13, 2016 1:19 pm-kor volt itt.
Adminok
Levin Dolohov

PM
Karakterlap

Dominic Linwood

PM
Karakterlap
Testvéroldalunk
Legújabb válaszok
Zara & Chris
by Christopher Broadmoor
Csüt. Júl. 07, 2016 1:49 am

Makepeace & Broadmoor
by Christopher Broadmoor
Kedd Jún. 28, 2016 3:09 am

London Life
by Vendég
Vas. Jún. 26, 2016 1:15 pm

Amelia Houghton
by Amelia Houghton
Szomb. Jún. 25, 2016 8:17 pm

Hírek
by Admin
Szer. Jún. 22, 2016 12:17 am

Playby lista
by Zara Rae Hale
Kedd Jún. 21, 2016 11:03 pm

Zara Rae Hale
by Admin
Kedd Jún. 21, 2016 10:39 pm

Liam várja szeretettel
by Liam Weasley
Pént. Jún. 17, 2016 8:38 pm

Dominic & Dolohovék
by Alexander Dolohov
Csüt. Jún. 16, 2016 7:54 pm

Julia & Dominic
by Dominic Linwood
Vas. Jún. 12, 2016 3:59 pm

Nathan & Carol
by Caroline Dolohov
Vas. Jún. 12, 2016 2:44 pm

Levin & Carol
by Caroline Dolohov
Vas. Jún. 12, 2016 2:14 pm

Xanthe & Jack
by Jack Durward
Szomb. Jún. 04, 2016 11:01 pm

Hataway keressetje
by Katherine Hataway
Szomb. Jún. 04, 2016 1:28 pm

Katherine Hataway
by Admin
Szomb. Jún. 04, 2016 12:01 pm

Ms. Granger & Mr. Dolohov
by Levin Dolohov
Pént. Jún. 03, 2016 11:45 pm

Nathan & Carol
by Caroline Dolohov
Csüt. Jún. 02, 2016 7:55 pm

Octavia Wright
by Octavia Wright
Kedd Május 31, 2016 6:57 pm

Gloria Dashwood
by Admin
Hétf. Május 30, 2016 10:24 pm

Tessa & Eliot
by Eliot Makepeace
Hétf. Május 30, 2016 10:01 pm

Share | 

Zara Rae Hale

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Nem :
Kor : 20

TémanyitásTárgy: Zara Rae Hale   Kedd Jún. 21, 2016 9:54 pm

Zara Rae Hale

Becenevem:
Zee, Zazu

Nemem:

Születési dátumom:
1997. május 8.

Házam:
Hollóhát

Évfolyamom:
hetedik

Patrónusom:
kolibri

Pálcám:
hét és fél hüvelyk, fűzfa, sárkányszívhúr

Vérem:
félvér

Otthon, édes otthon

Apám:
TO: Adrian Hale
Dear Daddy,
Talán az egyik legkorábbi emlékem, ahogyan a szobám körül táncolunk. Én a lábaidon tipegek lábujjhegyen és te úgy pörgetsz-forgatsz mintha tollpihe lennék. Sajnos ez az egyik utolsó emlékem is rólad. Túl hamar hagytál magamra, ebben az ijesztő világban, ahol senkiben nem lehet megbízni. Túl korán vesztettelek el, pedig te lehettél volna a valódi támaszom. Hiányzol Apa, remélem odafentről egyszer büszke leszel rám!

Anyám:
TO: Viola Lester
You, who gave birth to me,
Nem ismerlek, nem is akarlak megismerni. Szörnyű ember lehetsz és megérdemled, ha az Azkabanban egy ablak nélküli, sötét cellában sorvadsz el. Az egyetlen jó dolog, amit velem tettél az volt, hogy megszülted a bátyám. De a gőgöd és a gonoszságod nem ismer határokat. Amikor a szemem láttára megölted Aput, azt hitted szívességet teszel vele. Azt hitted, hogy Voldemort uralmának még nincs vége, azt hitted, hogy egy halálfalók által vezetett jövő lesz az ideális számomra. Tévedtél. Nincs mit mondanom neked.

Bátyám:
Dear Thom,
Te vagy aki valójában felneveltél , és akármilyen csodabogár is vagy, hatalmas köszönettel tartozom érte. Tudom, hogy sosem volt szándékod bántani, tudom, hogy mennyire szégyelled magad a helyzetünk miatt. De hidd el, az, hogy a Roxfortban tanítasz csak segített rajtam. Ha egyedül kellett volna megküzdenem minden akadállyal belepusztultam volna. Nem érdekel, mások mit gondolnak. Nem érdekel, ha azt hiszik, hogy bármilyen különleges bánásmódban van részem miattad. Nem érdekel, hogy valójában épp miattad seokkal nehezebb a helyzetem. Szeretlek, és köszönök mindent.

Chris:
Egy borzasztó magazinból hallottam róla először, ahol egy felfuvalkodott nőcsábásznak mutatták be, aki mindent a vezetéknevének köszönhet. Azonnal eldobtam az újságot és nem foglalkoztam vele, egy ilyen rémes alak nem érdemli meg a figyelmem. Aztán egyszer elkezdett érdekelni a kviddics és találtam vele egy interút. Kiderült, hogy egy végtelenül alázatos ember, aki semmit nem vesz garantáltnak. Akkor rájöttem, hogy nem szabad mindent elinni az újságoknak. Attóla pillanattól fogva kísérem figyelemmel a karrierjét, mert egy apró reményt adott, hogy léteznek még kedves emberek. Thom szeret élcelődni a rajongásommal, de ő is tudja, hogy nem dobnám el az agyam tőle, ha egyszer találkoznék is Chris-szel. Lehet, hogy nem mernék beszélni vele, de az biztosan kizárt, hogy valaha sikítozó rajongólány lennék. Nem mintha bármi esélyem lenne valaha arra, hogy megismerjem.

A lélek tükre

Pozitív tulajdonságaim:
Mindenki azt mondaná, hogy a szorgalmam és az éles eszem a legjobb tulajdonságaim, de én szeretem azt hinni, hogy a tárgyi tudáson kívül is van bennem valami. Igyekszem segíteni másokon, akik rászorulnak. Ez talán onnan következik, hogy a varázsvilág rajtam sohasem segített. Néha talán túl naivan is állok a dolgokhoz, hiszen a jóhiszeműségem könnyen kijátszható. Thom szerint túl sok kedvesség van bennem, amit határozottan nem az édesanyámtól örököltem.

Negatív tulajdonságaim:
Képtelen vagyok nyitni az emberek felé. Nem tudok őszinte és felszabadult lenni idegenekkel, mert nem bízom bennük. Nem illeszkedem be, mert nem érzem, hogy illenék bárhova is. Néha talán azért, mert azt hiszem jobb ember vagyok másoknál, pedig ez nem igaz. Egyszerűen csak túlságokan félek a csalódástól.

Múltam:
Miután a bátyámmal ketten maradtunk az életünk hirtelen nagyon megváltozott. Eleinte ujjal mutogattak ránk: „nem ők azok a testvérek, akiknek az anyja megölte az apjukat?” Aztán egy idő után unalmassá váltunk. Amikor viszont egyszerre kerültünk a Roxfortba – én elsősként, Thom tanárként – hirtelen mindenki emlékezett ránk. Mindenki ujjal mutogatott és mindenki azt hitte, hogy nem vesszük észre. Észrevettük. Ahogy az évek teltek, nem sok minden változott. Thomot tisztelték és szerették, mert fiatal és vicces. Engem viszont... engem elkönyveltek mint a tanárok kedvencét, a lányt aki minden percét a könyvtárban tölti. Valamiért nem szerettek és a legbosszantóbb az volt, hogy nem is tudom, miért. Nem volt rá kifejezetten okuk soha. Kihasználták a naivitásom és a segítőkészségem ha tudták, és viszonylag civilen viselkedtek. De ennyi. Nem keresték a társaságom és én sem az övéket. Én és a Roxfort megtanultunk egymás mellett élni, de képtelenek voltunk együtt.

Külsőm:
Semmi különleges nincsen rajtam. Szőke haj, kék szemek, átlagos magasság, átlagos testalkat. Nem vagyok sem annyira szép, sem annyira csúnya, hogy kitűnjek. A ruháim nagy részét vagy magamnak készítem, vagy másodkézből jutok hozzá, de megtanultam eköré alakítani a stílusom. Ha nagyon süt a nap megjelenik néhány szeplő az orromon, de semmi különlegesebb nincs bennem. Még csak sminket sem igazán használok. Én vagyok a szomszéd lány, aki mellett bármikor elmész köszönés nélkül.

A madarak csiripelték

Amortentiám:
Frissen mosott ruha és eső

Mumusom:
anyám az Azkabanon kívül

Edevis tükre:
egy teljes család, Apa átölel, Thom mellettem áll és valaki egészen más az anyám

Hobbim:
mugli újságok, varrás

Elveim:
soha senkinek nem engedem meg, hogy olyan útra tereljen, ahol nem önmagam vagyok

Amit sosem tennék meg:
nem veszíteném el a szüzességem egy idegennel

Ami zavar:
az ítélkezés

Ami a legfontosabb az életemben:
a bátyám, és, hogy olyan életet éljek, amire Apa büszke lehet

Ami a legkevésbé fontos számomra:
a külsőségek

Amire büszke vagyok:
a jegyeimre

Ha valamit megváltoztathatnék az életemben:
az anyám

Így képzelem a jövőmet:
nem tudok magamnak pozitív jövőr elképzelni, ezért inkább nem is gondolkozom rajta

Egyéb:
sosem voltam szerelmes

Playby:
Gigi Hadid

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTárgy: Re: Zara Rae Hale   Kedd Jún. 21, 2016 10:39 pm

Elfogadva

Zara élete gyerekkorától fogva nem egyszerű, a szülők elvesztése, de legfőképpen az apjáé, nagy hatással voltak rá és mindent megnehezítettek a jövőjében. Nagy szerencséje, hogy ott van neki a bátyja, akire támaszkodhat és aki vigyáz rá, még ha mindketten tudják, hogy nem tarthat örökké. Biztos vagyok benne, hogy Zara könnyedén a saját lábára fog állni, ha eljön az ideje és sokkal szebb élet vár rá a jövőben, mint amilyennek most érzi azt. Ki tudja, talán a szerelem is bekopog az ajtaján...
Gond nélkül elfogadlak, már csak a playby foglalás és a keresetteid meghirdetése vár rád!

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Zara Rae Hale
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Karakter kereső
» Ariadne Hale