HomeGy.I.K.KeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Online muglik
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (16 fő) Vas. Márc. 13, 2016 1:19 pm-kor volt itt.
Adminok
Levin Dolohov

PM
Karakterlap

Dominic Linwood

PM
Karakterlap
Testvéroldalunk
Legújabb válaszok
Zara & Chris
by Christopher Broadmoor
Csüt. Júl. 07, 2016 1:49 am

Makepeace & Broadmoor
by Christopher Broadmoor
Kedd Jún. 28, 2016 3:09 am

London Life
by Vendég
Vas. Jún. 26, 2016 1:15 pm

Amelia Houghton
by Amelia Houghton
Szomb. Jún. 25, 2016 8:17 pm

Hírek
by Admin
Szer. Jún. 22, 2016 12:17 am

Playby lista
by Zara Rae Hale
Kedd Jún. 21, 2016 11:03 pm

Zara Rae Hale
by Admin
Kedd Jún. 21, 2016 10:39 pm

Liam várja szeretettel
by Liam Weasley
Pént. Jún. 17, 2016 8:38 pm

Dominic & Dolohovék
by Alexander Dolohov
Csüt. Jún. 16, 2016 7:54 pm

Julia & Dominic
by Dominic Linwood
Vas. Jún. 12, 2016 3:59 pm

Nathan & Carol
by Caroline Dolohov
Vas. Jún. 12, 2016 2:44 pm

Levin & Carol
by Caroline Dolohov
Vas. Jún. 12, 2016 2:14 pm

Xanthe & Jack
by Jack Durward
Szomb. Jún. 04, 2016 11:01 pm

Hataway keressetje
by Katherine Hataway
Szomb. Jún. 04, 2016 1:28 pm

Katherine Hataway
by Admin
Szomb. Jún. 04, 2016 12:01 pm

Ms. Granger & Mr. Dolohov
by Levin Dolohov
Pént. Jún. 03, 2016 11:45 pm

Nathan & Carol
by Caroline Dolohov
Csüt. Jún. 02, 2016 7:55 pm

Octavia Wright
by Octavia Wright
Kedd Május 31, 2016 6:57 pm

Gloria Dashwood
by Admin
Hétf. Május 30, 2016 10:24 pm

Tessa & Eliot
by Eliot Makepeace
Hétf. Május 30, 2016 10:01 pm

Share | 

Katherine Hataway

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

TémanyitásTárgy: Katherine Hataway   Kedd Május 31, 2016 5:26 pm

Katherine Victory Hataway

Becenevem:
Kath, Tory, Mrs. Hataway

Nemem:

Születési dátumom:
1992. Július 17

Házam / Iskolám:
Griffendél volt

Évfolyamom / Foglalkozásom:
Bájitaltan tanár

Patrónusom:
sas

Pálcám:
11 hüvelyk rózsafa sárkányszívizom húrral kellemesen rugalmas

Vérem:
Félvér

Otthon, édes otthon

Apám:
Damian Hataway. Gazdag családból származó apuka. Igaz, hogy a mágiaügyi minisztériumban dolgozik, de amióta ideköltöztünk minden megváltozott. Alig foglalkozik velünk legfőképpen velem, holott méga saját gyermeke vagyok én is ugyan úgy várom a megfelelő törődést mint Anya. Sajnos a pénz nem boldogít, de emlékszem, hogy egyszer az Azkabanban volt, valami bűncselekményt elkövetett, de ez számomra örök rejtély, hogy miért vagy, hogy mit tett. Bár nekem az nem lényeg a fő, hogy én ugyan úgy szeretem az édesapámat. Anyát nem bántalmazza és ez jó dolog viszont sokat veszekednek egymássalésattól félek, hogy ez egyszer elfogja őket választani.

Anyám:
Chrissy Victory Hataway. 37 éves. Ügyvéd nagyon jól tartja magát. Itt a Roxfortban volt tanár, de eltanácsolták vagy is leglább is ő ezt mondta szerintem felmondott. Apával nagyon sokat veszekednek és remélem, hogy ez nem vezet  vállásra nekem a életemben csak ők maradtak.Sokat tapasztalhattam az évek során anyától és ezért igazán hálás vagyok neki. Apának is hogy felneveltek és életetek adtak. Én még az apró olgoknak is örülni tudok. A középső nevemet tőle kaptam Katherine Victory Hataway. Örülök, hogy ők  a szüleim és büszke vagyok rájuk.

Bonyolult Párkapcsolatom:
Jess Bloodworth az egyik diákomba vagyok titokban szerelmes. Nem merem magamnak bevallani, de hát mire számítsak? Nem túl sok tanár szerelmes a diákjaiba szégyen vagy nem egyser úgy is megtudja majd ha felnő. Edig nem szeretném, bár nem tudom ezt meddig fogom még titkolni. Nagyon belszerettem, amióta a külön órámra jár és hogy egy ilyen diákot taníthatok. Szerintem ő is ugyan az érzi mint én ez egy picit nehéz nekem. Kíváncsi leszek, hogy mi fog köztünk kialakulni lessz több is vagy csak pusztán barátok maradunk?

A lélek tükre

Pozitív tulajdonságaim:
Mindig is nagyra tudtam értékelni azt, hogy milyen tehetségekkel áldott meg engem az ég. Lehet, hogy ez pusztán a véletlen, de se baj majd megerősödöm valahogy legalább is mindenképpen megpróbálok. Sokan mondják, hogy gyönyörű cuki mosolyom van. Sosem voltam az a hiszékeny típús, de azért nem árt vigyázzni nyitva tartom a szemem és ami a legfontosabb az elmémet is. Na mindegy, ez  nem idetartozik. Próbálok a lehető legmegfelelelőbb módon viselkedni és pozítivan állni az egész dologhoz. Nem hiába lettem tanár szeretem csinálni.

Negatív tulajdonságaim:
Haragtartó tudok lenni tanári szemmel nézve! Szigorú is mert muszály valamivel őket fegyelmezni, de ha kedves hangulatomba vagyok akkor sem szoktam rájuk kiabálni, de ha valami olyat csinálnakamit nem kellene, akkor természetsen büntető mnkáa küldöm őket. Azt utálom a legjobban, hogy ha visszaszólnak vagy éppen nem figyelnek az órán. Néha van úgy, hogy elfeledkzem magamról és csak magammal foglalkozom senki mással.  

Múltam:
1992. Július 17- én láttam meg a napvilágot.  Damian és Chrissy Hataway egyetlen lánya vagyok. Az első mozdulatom az volt, hogy az apró kis kezemmel fogtam meg az édesanyámnak a kezét, mert tudtam, hogy nála biztonságban lehetek, persze Apánál is ugyan ez volt, nála még is csak más a helyzet. Most itt nem fogom elrizsázni, hogyan cserepedtem fel ilyen nagyra. Egyedül vagyok, sajnos nincs testvérem, de még is nagyon szerettem volna. A szüleim folyton veszekszenek és szoktam hallani őket, olyankor bezárkózom a szobába és tanulok, vagy pedig kint az erdőben szoktam játszani, de hát ez lényegtelen. Mindig azon gondolkoztam, hogy ha egyszer felnövök én sosem a szüleim hibáját fogom magam előtt látni hanem a saját életemet, hogy mit hoz majd a soros nagyon szerettem volna tanár lenni, ami most meg is valósult. Mikor befejeztem a Roxforti éveimet én itt szerettem volna maradni tanítani, mert az egyik kedvenc tantárgyam az a Bájitaltan volt és én értek az ilyen hókuszpókuszokhoz, ami tetszik is. Otthon kipróbáltam csak úgy magamtól, egy bájitalt és konkrétan felrobbantottam majd nem vele a szobát csak egy kis híja volt jót nevettem, de még sem volt olyan vicces. No, de essünk csak bele a legmélyebbre. Mikor először jöttem ide tanárnak hírtelen azt sem tudtam, hogyan kezdjek hozzá de aztán rájöttem, hogyan kell kezelni ezt az egész szitut, mivel már nem vagyok gyerek. Rendesen és érthetően elmagyaráztam nekik a Bájitaltant mi és hogyan működik, de ahho hogy ez megvalósuljon könyv is kell hozzá. A 7.-es tanulók közül egyedül az egyik diákomnak Jessnek nem ment ez az egész Bájitaltan, így hát magamra vállaltam, hogy vállalhat nyugodtan külön órákat.  Mindig óra után megszoktam várni,, hogy mikor végez és rendszeresen jön. Ahhoz képest a különórákon jól megismertük egymást és még a Bájital is jól szokott sikerülni, beleszámítva az órai munkája is most már egyre jobb kezd lenni. De amikor új nap keződik én mindig megnyílok neki ő is nyit felém és ez egy nagyon különös érzés. Igaz, hogy nincs se férjem se gyerekem, de még egyetlen egy diákom iránt se éreztem még ilyet. Mintha ezernyi pillangók repkednének a hasamba, de egyszerűen nem bírom magamnak bevallni, hogy szerelmes vagyok belé és szerintem tutira ő is ugyan ezt érzi irántam, mert érzem. Amikor tanítok akkor persze Tanárként muszály szigorúnak lennem és amikor külön órát tartok neki, akkor hát, hogy is mondjam megint fellobban bennem valami érzés azt hiszem, hogy belezúgtam az egyik diákomba, de ez ostobaság. Nem szeretném, hogy ez kiderüljön ,de hát egyszer úgy is kifog egyik titok sem marad örökké rejtve a másik elől. Egyszer úgy is el kell neki mondanom, hogy Jess én szerelmes vagyok beléd. De még 7.-es és nem szeretném, hogy tönkre menejen miattam az éete és hogy az iskola társai csúfolják, ezt nem engedhetem meg magamnak. Inkább tisztességess felnőttként kezdek majd gondolkozni, sose fogom tudni kiverni Jesst a fejemből. A szüleim ennek nagyon nem örülnének, nem tehetek mást ez van ez az élet rendje, mindenki követhet el hibákat. Majd úgy is meglátom, hogy ebből az egészből mi lesz, addig maradok az a jó és szigorú Tanár, aki megkeseríti a gyerekek életét büntetőmunkával, vagy is a legtöbbett. Milyen igazából a Katherne énem, amikor nem vagyok Tanár? Sokan megkérdezték és én erre azt feleltem, hogy vicces, vidám, jó lelkű és szeretek társaságba járni. Keresem a megfelelő korosztályom, amiről így egész nap és este is eltudnék cseverészni. Belegondolva még most is milyen jó lenne diáknak lenni. De egyszer a magam útját is járni kell. Apukámat azért engedték ki az Azakabanból mert megtudta, hogy családja van, de ez nem mentség. Ott volt pl. Lucius Malfoy neki is van családja és szerintem ismerte is az édesapámat  mivel ő is Tudjuk kinek a seregeibe volt. Féltett, hogy Tudjuk ki egyszer majd eljut hozzám és azt akarta, hogy álljak be mellé, hogy legyek az ő pártján, de feláldozta magát értem inkább ő menjen mint én ez..azért ez igazán nagy tett volt érte, holott én nem szerettem volna. Azért is tanácsolták el édesanyám régen a Roxfortból mert megtudták, hogy a férje Halálfaló. Kirekesztettek a suliból nem is nagyon voltak barátaim egyedül éreztem magam és most is annak érzem még most is. Hiába vége lett ennek az egésznek még sem érzem magam teljesnek. Szeretnék családotalapítani és boldog lenni egész életem végéig ez az életem célja. Ha lesz gyerekem tisztességgben és boldogságban fogjuk majd egyszer felnevelni a gyermekünket a szerelmünk gyümölcsét. Én ezt a célomat szeretném megvalósítani és tovább adni neki az örökös képességemet a Bájitaltan felé, hogy neki is ilyen jól menjen mint ahogy nekem. Igen én ebben vagyok tehetséges a Bájitaltan készítésben azért is választottam ez a tanári szakot, hogy minnél ügyesebbek legyenek a diákok minnél többett érjenek el, hogy ha ezeket megtudják csinálni és büszke is legyek a tanitványaimra.

Külsőm:
Milyennek mondanátok? Az én stílusom igazán egyedinek tűnik, mint a többieké. Tanár ellenére imádom a csuklószorítókat, ezt az egyik legkedvesebb barátomtól kaptam aki mugli származású. Hosszú gyönyörű szőke hajam van, ami a vállamig ér szépen leomolva. Ha úgy van kedvem még be is göndörítem, vagy befonom, hogy ne zavarjon. Zöldeskék szemem van ami ragyogó és csillog mint a tenger, csak majd nem. Sminkelni egyáltalán nem szokam magam, mert szeretem a természetes arcomat, olyan mint egy babáé. Ékszereket viszont hordok de azt is kicsit, mert nem szeretem a túl feltünőt. Mikor van, egy kis szabadidőm, akkor olyan holmikat veszek fel amiket tanárként nem nagyon szoktam és há minden bizonnyal etartom az iskola szabályait.

A madarak csiripelték

Amortentiám:
folyó illata, virág illat és az a jó meleg vajsörnek az illata amit nagyon szeretek

Mumusom:
Hogy egyszer minden tönkre megy körülöttem

Edevis tükre:
Magamat látom, ahogy tervezgetem a jövőmet

Hobbim:
Olvasás, írás, fantáziálás stb.

Elveim:
Tanár ellenemre mindig szeretek tílosban járni

Amit sosem tennék meg:
Hát sok minden van, amit nem tennék meg!

Ami zavar:
Hogy tetszik nekem az egyik diákom. Nem szeretném ezt elmondani, de még magamnak is nehéz bevallani

Ami a legfontosabb az életemben:
Jesse! Ezt még titkolom előtte, de szerintem ő is ugyan azt érzi mint én

Ami a legkevésbé fontos számomra:
Magányomban lenni egy magam

Amire büszke vagyok:
Saját magamra, hogy ilyen erős és bátor nő lett belőlem, ez nagyon sokat jelent.

Ha valamit megváltoztathatnék az életemben:
Vissza mennék az időben és inkább diák lennék mint, hogy tanár.

Így képzelem a jövőmet:
Jessel szeretnék majd közös jövőt, de elméletileg csak barátok vagyunk semmi több.

Egyéb:
Nem tárom fel senkinek sem a titkomat

Playby:
AnnaSophia Robb

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTárgy: Re: Katherine Hataway   Szomb. Jún. 04, 2016 12:01 pm

Elfogadva

Katherine még fiatal, de biztos vagyok benne, hogy idővel még remek tanár válhat belőle. Jó úton halad efelé, hiszen kedves természetével és a tanítás iránti szeretetével biztosan megkedvelteti majd magát a diákokkal. Bár úgy tűnik, egyikükkel már különösen jó kapcsolatba került... Jobb, ha vigyáz, hiszen egy tanár-diák viszonyt nem biztos, hogy megtűrnek a Roxfort falain belül...
Nincs is más dolgod, mint playby-t foglalni, meghirdetni a keresettjeidet és minél több játékot kezdeni!

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Katherine Hataway
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal