HomeGy.I.K.KeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Online muglik
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (16 fő) Vas. Márc. 13, 2016 1:19 pm-kor volt itt.
Adminok
Levin Dolohov

PM
Karakterlap

Dominic Linwood

PM
Karakterlap
Testvéroldalunk
Legújabb válaszok
Zara & Chris
by Christopher Broadmoor
Csüt. Júl. 07, 2016 1:49 am

Makepeace & Broadmoor
by Christopher Broadmoor
Kedd Jún. 28, 2016 3:09 am

London Life
by Vendég
Vas. Jún. 26, 2016 1:15 pm

Amelia Houghton
by Amelia Houghton
Szomb. Jún. 25, 2016 8:17 pm

Hírek
by Admin
Szer. Jún. 22, 2016 12:17 am

Playby lista
by Zara Rae Hale
Kedd Jún. 21, 2016 11:03 pm

Zara Rae Hale
by Admin
Kedd Jún. 21, 2016 10:39 pm

Liam várja szeretettel
by Liam Weasley
Pént. Jún. 17, 2016 8:38 pm

Dominic & Dolohovék
by Alexander Dolohov
Csüt. Jún. 16, 2016 7:54 pm

Julia & Dominic
by Dominic Linwood
Vas. Jún. 12, 2016 3:59 pm

Nathan & Carol
by Caroline Dolohov
Vas. Jún. 12, 2016 2:44 pm

Levin & Carol
by Caroline Dolohov
Vas. Jún. 12, 2016 2:14 pm

Xanthe & Jack
by Jack Durward
Szomb. Jún. 04, 2016 11:01 pm

Hataway keressetje
by Katherine Hataway
Szomb. Jún. 04, 2016 1:28 pm

Katherine Hataway
by Admin
Szomb. Jún. 04, 2016 12:01 pm

Ms. Granger & Mr. Dolohov
by Levin Dolohov
Pént. Jún. 03, 2016 11:45 pm

Nathan & Carol
by Caroline Dolohov
Csüt. Jún. 02, 2016 7:55 pm

Octavia Wright
by Octavia Wright
Kedd Május 31, 2016 6:57 pm

Gloria Dashwood
by Admin
Hétf. Május 30, 2016 10:24 pm

Tessa & Eliot
by Eliot Makepeace
Hétf. Május 30, 2016 10:01 pm

Share | 

Caleb & Levin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Nem : Férfi
Kor : 37

TémanyitásTárgy: Caleb & Levin   Vas. Május 22, 2016 10:14 pm

Caleb & Levin

Már jó ideje nem látogattam meg Caleb Hayest. A mi viszonyunk már csak ilyen volt, hol hónapokig nem tettem tiszteletemet nála, hol pedig hetente vagy még sűrűbben beállítottam hozzá. Nem voltam lejelentve, mint a páciense, ez az én személyes kérésem volt, ő pedig zokszó nélkül teljesítette. Így lényegében bele is fért, hogy mindenféle előzetes bejelentkezés nélkül rontsak rá, akár rendelési időn kívül. Eddig egyszer sem küldött el, nem mondta azt, hogy neki erre nincs ideje. Talán megszánt, talán csak egy érdekes esettanulmányt látott bennem, nem tudom. Nem is érdekelt, amíg tudott segíteni.
Ő volt az egyetlen ember, aki tudta, mivel lehet rám hatni. Ha azt mondta, hogy "nem fogsz megölni senkit", akkor nem tettem meg. Ha azt mondta, hogy "nem fogsz összeomlani", akkor valóban sikerült összekaparnom magam a padlóról. És ez nagyon nagy szó volt, mert előtte senki sem tudott hatást gyakorolni rám. Amikor rám tört a gyilkolási kényszer vagy hogy bántsak valamit, muszáj volt levezetnem valamin a dühömet. Természetesen most is eljártam szórakozni Linwooddal és a Libro Clava révén is kioltottam nem egy ember életét, de mégis tudtam szabályozni. Ha éreztem, hogy el fogom veszíteni a fejem, egyszerűen eljöttem hozzá és ő segített. Nem kifejezetten magam miatt jártam Calebhez, inkább azok miatt, akik közel álltak hozzám. A gyerekeim miatt elsősorban.
A napokban próbáltam meggyőzni magamat arról, hogy Fiona eljegyzése jó ötlet volt. Persze, remekül kijöttünk egymással - egyelőre - , de egyszer már felsültem egy házassággal, és mivel arról is én tehettem, így kissé aggasztott a dolog. Nem változtam meg röpke négy év alatt, ezen a téren semmiképp. Továbbra is alkalmatlannak tartottam magam egytartós kapcsolatra, és valahol mélyen rettegtem az újabb kudarctól. És attól is, hogy Fiona majd meggyűlöl. Egészen megkedveltem őt. Nem voltam szerelmes, még nem is kötődtem hozzá annyira, mint annak idején Oliviához. De már így is túl közel került hozzám, és féltem, hogy ez idővel csak bajt fog maga után hozni. Azok után, hogy napokig őrlődtem ezen, nem is csoda, hogy kiborultam. Erre csak rásegített Lena levele. Egy teljes napra bezárták egy üres terembe, természetesen meg is fázott, és tönkretették a tanszerei felét. Egy tizenegy éves kislánynak, aki nem ártott az égvilágon senkinek. Ez már csak hab volt a tortán a Fiona miatti önmarcangolás és az általános stressz mellett. Bár nem adtam jelét, de valójában engem is megviselt, ahogy az aranyvérűekkel bántak. Ritkán merték a szemembe mondani, de attól még frusztrált, ahogy néhányan kezeltek a munkahelyemen.
Hajnali kettő körül állítottam be Caleb Hayes-hez, miután egy harmadik pohár vodka felett újra elolvastam a lányom levelét. Tudtam, hogy ez volt az utolsó lökés, ez már végleg a peremre taszított. Annak a peremére, hogy valami megbocsáthatatlant és embertelent tegyek... ismételten.
Négyszer kopogtam az ajtón. Sosem figyeltem volna meg, hogy mindig így tettem, ha Caleb egyszer nem említi meg. Utána próbáltam változtatni ezen a berögzült szokáson, de nem ment. Nagyon reméltem, hogy otthon van és kinyitja az ajtót. Muszáj volt beengednie.

but hold a rock in your left.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Nem : Férfi
Kor : 37

TémanyitásTárgy: Re: Caleb & Levin   Kedd Május 24, 2016 9:38 pm

Levin & Caleb
Nem vettem nagy problémának, ha Levin hetekig vagy hónapokig nem jelent meg nálam. A szerződésünk - mondjuk így - erről szólt: ha szüksége volt rám, akkor megkeresett, máskor pedig nem jött. Nem kapott konkrét időpontokat, nem volt hivatalosan a betegem, semmi kötöttség nem tartotta hozzám. Ami azt illeti, ő volt a legszabadabb mozgásterű a pácienseim közül, még akkor is, ha gyakoratilag nem nevezhettem a páciensemnek. Azonban minden hosszabb-rövidebb kihagyását megjegyeztem és felírtam magamnak, amikor eljött. Ez lehetett jó és rossz jel is, ami persze csak akkor derült ki, amikor Levin ismételten megjelent nálam.
Otthon voltam - természetesen, elvégre hajnali kettőkor még én sem szoktam az irodámban ülni, aludni azonban nem aludtam. Ez már nem volt meglepő, sem szokatlan vagy egészségtelen. Utóbbi még talán, de a szervezetem könnyedén megszokta az évek során, hogy így vegetáljon, minimális mennyiségű alváson. Ha egy nap három órára le tudtam hunyni a szemem, már egészen sokat mondok. Hacsak a gyógyszerek nem ütöttek ki, ahhoz viszont többet kellett beszednem az adagnál, amit előírtam magamnak. Ez pedig kockázatos volt, gyakran többet rontott mint segített.
Néhány beteg jegyzete felett ültem, holnapra voltak előjegyezve nálam, szerettem volna kicsit felfrissíteni az emlékeimet róluk. Ekkor hallottam meg a kopogást. Az első meglepett, de a negyedik után már tudtam, ki lesz az. A sarokban alvó öreg labrador csak a fülét mozdította meg, már nem nagyon foglalkoztatták a vendégek. Pont úgy vegetált mint én. Nagyon a végét járta, de nem volt szívem elaltatni.
Kimentem ajtót nyitni, szerencsére még nem zuhanyoztam, így nem is alvóruhában fogadtam Dolohovot.
- Levin -biccentettem, amikor megláttam, majd arrébb álltam, hogy be tudjon jönni. Már ismerte a járást, nem egyszer jelent meg itt az irodám helyett. Sosem szóltam egy szót sem.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Caleb & Levin
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Caleb Odessin