HomeGy.I.K.KeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Online muglik
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (16 fő) Vas. Márc. 13, 2016 1:19 pm-kor volt itt.
Adminok
Levin Dolohov

PM
Karakterlap

Dominic Linwood

PM
Karakterlap
Testvéroldalunk
Legújabb válaszok
Zara & Chris
by Christopher Broadmoor
Csüt. Júl. 07, 2016 1:49 am

Makepeace & Broadmoor
by Christopher Broadmoor
Kedd Jún. 28, 2016 3:09 am

London Life
by Vendég
Vas. Jún. 26, 2016 1:15 pm

Amelia Houghton
by Amelia Houghton
Szomb. Jún. 25, 2016 8:17 pm

Hírek
by Admin
Szer. Jún. 22, 2016 12:17 am

Playby lista
by Zara Rae Hale
Kedd Jún. 21, 2016 11:03 pm

Zara Rae Hale
by Admin
Kedd Jún. 21, 2016 10:39 pm

Liam várja szeretettel
by Liam Weasley
Pént. Jún. 17, 2016 8:38 pm

Dominic & Dolohovék
by Alexander Dolohov
Csüt. Jún. 16, 2016 7:54 pm

Julia & Dominic
by Dominic Linwood
Vas. Jún. 12, 2016 3:59 pm

Nathan & Carol
by Caroline Dolohov
Vas. Jún. 12, 2016 2:44 pm

Levin & Carol
by Caroline Dolohov
Vas. Jún. 12, 2016 2:14 pm

Xanthe & Jack
by Jack Durward
Szomb. Jún. 04, 2016 11:01 pm

Hataway keressetje
by Katherine Hataway
Szomb. Jún. 04, 2016 1:28 pm

Katherine Hataway
by Admin
Szomb. Jún. 04, 2016 12:01 pm

Ms. Granger & Mr. Dolohov
by Levin Dolohov
Pént. Jún. 03, 2016 11:45 pm

Nathan & Carol
by Caroline Dolohov
Csüt. Jún. 02, 2016 7:55 pm

Octavia Wright
by Octavia Wright
Kedd Május 31, 2016 6:57 pm

Gloria Dashwood
by Admin
Hétf. Május 30, 2016 10:24 pm

Tessa & Eliot
by Eliot Makepeace
Hétf. Május 30, 2016 10:01 pm

Share | 

Tessa & Eliot

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Nem : Férfi
Kor : 20

TémanyitásTárgy: Tessa & Eliot   Vas. Május 15, 2016 2:10 pm

Tessa & Eliot
Hosszú napnak néztünk elébe a srácokkal. Előre lefoglaltam a kviddicspályát egész napra a csapatnak, ami rajtam kívül senki másnak nem tetszett. De közelgett a meccsünk a Hollóhát csapatával, akiknek idén meglehetősen erős volt a felállása, nem kockáztathattam meg, hogy veszítsünk. Ez az utolsó évem itt, szeretném, ha a csúcson érne véget a csapatkapitányi pályafutásom a Roxfortban. A csapatom valószínűleg el fog engem átkozni ez után a nap után.
Délelőttre erőnléti edzést terveztem be. Szegényeknek a belüket is kifuttattam, és ez csak a kezdet volt. Utána még jött rengeteg izomgyakorlat is, a végén pedig nagy kegyesen megengedtem nekik, hogy nyújtsanak. Az előbbiekhez és a következőkhöz képest ez egy jutalomfalat volt. Ugyanis még bőven volt időnk egy kis seprű nélküli technikai edzéshez. Ha rajtuk múlna, én valószínűleg már a pokolban égnék a tűzben.
Megváltásként jöhetett nekik az ebédidő, ahol kaptak egy háromórás szünetet. Ezt csak így foghatták fel, szinte láttam rajtuk a megkönnyebbülést. Amikor elmentek, én még maradtam rendet rakni, még arra a három órára is. Aztán a seprűmet a vállamra kapva elindultam kifelé. Az ajtóban szó szerint belebotlottam egy hugrabugos lányba, szinte szó szerint felborítottam a nagy lendülettel, ahogy kivágtam az ajtót.
- Hoppá, bocsánat -szabadkoztam azonnal. -Nem akartam. De egyébként mit keresel most itt? -Kaptam hirtelen észbe. Nem szerettem, ha más házak diákjai itt voltak az edzéseink alatt. Nem tartottam fairnek, hogy bárki is előre tudja mások stratégiáját. Nem volt sportszerű. Mégsem beszéltem vele csúnyán, inkább csak érdeklődve kérdeztem. Amúgy sem voltam egy agresszív fajta, ő pedig nem volt játékos. Akkor felismertem volna és tudtam volna a nevét.

TémanyitásTárgy: Re: Tessa & Eliot   Vas. Május 29, 2016 9:27 pm

Már alig vártam, hogy vége legyen az utolsó órámnak, nagyon lassan ment el ez a nap is. Nem tudom, hogy mi olyan jó ebben a házban, de lassan kezdek begolyózni itt, utálok itt lenni, nekem nem megy ez az állandó kedveskedés és barátkozás, ha valaki velem kezd.. hát a jó Isten segítse meg. Nem vagyok könyörületes az ellenségeimmel, sose voltam és nem is leszek. Rossz döntés volt, hogy a kalap ide rakott be, de hát apát eléggé bosszantja a tény, hogy én Hugrás vagyok, ez valamennyire kárpótol. De a többi dolog.. nem is tudom, hogy mi lesz velem. Amint Nancy valahogy tudatja az apámmal, hogy én okoztam minden galibát, akkor nekem végem lesz.. és senkivel sem oszthatom meg ezt, mindenki előtt titkolom az egészet és remélem, hogy nem derül ki..
Az órák után siettem vissza a szobámba pihenni és készülődni a kviddics edzésre, mert én szeretem a sportot (a sportos és szexi pasikat meg annál inkább). Ahogy tudtam csak siettem, de az igazat megvallva a feléről le is maradtam szerintem, pár Mardis kis beképzelt csajszi megállított, hogy elkérjék a leckémet (mintha valaha is csináltam volna, én is úgy kérem el néha..), de akadékosak voltak. Sok időbe került, mire végre sikerült megszabadulnom tőlük.
Azonban végre amikor odaérek valaki nekem jön és fellök, hát legszívesebben azonnal megpofoznám, de próbálok nyugodt lenni, de mikor.. mikor bocsánatot kér csak egy egyszerű pfff a reakcióm. De eleget vártam, hogy felsegítsen a földről.. nem tette meg, így tehát magamtól kászálódtam fel. - Illik felsegíteni egy hölgyet, ha olyan béna valaki, hogy fellökte.. Látom a Griffendélesek nem tudják ezt. - mormogom hangosan neki, de kezet nyújtok neki és egy bájos mosolyt varázsolok az arcomra. - Theressa Woodstock vagyok, egy lány aki azt hitte, hogy nézheti majd a szexi pasikat edzeni, de.. téged elnézve rossz helyes járok. - tisztában vagyok azzal, hogy egyáltalán nem vagyok kedves, de nem érdemel mást, hisz mondjuk úgy, hogy nem viselkedett férfiként, mint ahogyan viselkednie kellett volna.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Nem : Férfi
Kor : 20

TémanyitásTárgy: Re: Tessa & Eliot   Hétf. Május 30, 2016 10:01 pm

Tessa & Eliot
Mindenre számítottam, csak erre nem. Még csak nem is viselkedtem vele ellenségesen. Jó, elismerem, talán bunkónak tűnhettem azokkal a mondatokkal, amik elhagyták a számat, pedig tényleg nem ez volt a célom vele. Nem akartam csak úgy nekiesni, nem követett el semmi rosszat. Az pedig, hogy nem segítettem fel... néha én is hibázhatok. Általában mindig egy igazi úriember voltam minden lánnyal - még azokkal is, akikkel senki más nem lenne az -, most egyszerűen csak figyelmetlenségből felejtettem el lenyújtani neki a kezem. Gyenge magyarázat, de ez az igazság.
- Bocs, nem akartam. Ha legközelebb ilyen lesz, esküszöm, felsegítelek, de még a hátamon is szívesen lecipellek a gyengélkedőre. -Komolyan nem vagyok egy tahó. De az ilyen stílusra így lehet csak reagálni. Igazam van vagy nem hazudok? -De igen, a griffendélesek tudják ezt. Is. Viszont ahogy elnézem, a hugrabugosok nem egészen vannak tisztában a kedvességgel és az elnézőkészséggel. Ami azért egy kicsit ironikus, nem gondolod?
A kezére pillantottam, egy másodpercre nem tudtam, mit tegyek. Nem azért, mert ennyire tanulatlan és neveletlen voltam, hanem mert többnyire inkább a férfiaknak szokása kezet fogni egymással. Legalábbis így, ahogy ő nyújtotta a kezét. Mellesleg pedig a férfinek kell először kezet nyújtania. Apám megtanította.
- Nem kérdeztem a neved, de azért kösz -fogtam meg a kezét úgy, mintha egy férfi lenne. Ha már ő így kezdte, akkor én is így fogom befejezni. -Én Eliot vagyok, de ezt minden bizonnyal tudod. -Engem mindenki ismert.
Nem tudtam nem röhögni, amikor burkoltan leoltott.
- Bogaram, ha a szexi pasikat keresed, akkor ennél jobb helyen nem is járhatnál. Milyen kár, hogy már éppen elmenőfélben vagyok, nagyon szívesen pózolnék is neked. -Még viccnek is rossz volt, erre sosem lettem volna képes.

Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Tessa & Eliot   

Vissza az elejére Go down

Tessa & Eliot
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Tessa & Jamie - Save me from myself