HomeGy.I.K.KeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Online muglik
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (16 fő) Vas. Márc. 13, 2016 1:19 pm-kor volt itt.
Adminok
Levin Dolohov

PM
Karakterlap

Dominic Linwood

PM
Karakterlap
Testvéroldalunk
Legújabb válaszok
Zara & Chris
by Christopher Broadmoor
Csüt. Júl. 07, 2016 1:49 am

Makepeace & Broadmoor
by Christopher Broadmoor
Kedd Jún. 28, 2016 3:09 am

London Life
by Vendég
Vas. Jún. 26, 2016 1:15 pm

Amelia Houghton
by Amelia Houghton
Szomb. Jún. 25, 2016 8:17 pm

Hírek
by Admin
Szer. Jún. 22, 2016 12:17 am

Playby lista
by Zara Rae Hale
Kedd Jún. 21, 2016 11:03 pm

Zara Rae Hale
by Admin
Kedd Jún. 21, 2016 10:39 pm

Liam várja szeretettel
by Liam Weasley
Pént. Jún. 17, 2016 8:38 pm

Dominic & Dolohovék
by Alexander Dolohov
Csüt. Jún. 16, 2016 7:54 pm

Julia & Dominic
by Dominic Linwood
Vas. Jún. 12, 2016 3:59 pm

Nathan & Carol
by Caroline Dolohov
Vas. Jún. 12, 2016 2:44 pm

Levin & Carol
by Caroline Dolohov
Vas. Jún. 12, 2016 2:14 pm

Xanthe & Jack
by Jack Durward
Szomb. Jún. 04, 2016 11:01 pm

Hataway keressetje
by Katherine Hataway
Szomb. Jún. 04, 2016 1:28 pm

Katherine Hataway
by Admin
Szomb. Jún. 04, 2016 12:01 pm

Ms. Granger & Mr. Dolohov
by Levin Dolohov
Pént. Jún. 03, 2016 11:45 pm

Nathan & Carol
by Caroline Dolohov
Csüt. Jún. 02, 2016 7:55 pm

Octavia Wright
by Octavia Wright
Kedd Május 31, 2016 6:57 pm

Gloria Dashwood
by Admin
Hétf. Május 30, 2016 10:24 pm

Tessa & Eliot
by Eliot Makepeace
Hétf. Május 30, 2016 10:01 pm

Share | 

Natalie Stanford

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Nem :
Kor : 28

TémanyitásTárgy: Natalie Stanford   Hétf. Ápr. 11, 2016 8:56 pm

Natalie Stanford

Becenevem:
Nana, Natalie

Nemem:

Születési dátumom:
1990. január 22.

Volt házam:
Griffendél

Munkám:
auror

Végzettségem:
Roxfort, Docendo Discimus, aurorképző

Patrónusom:
jégmadár

Pálcám:
szőlő, egyszarvúszőr, 12 hüvelyk

Vérem:
félvér

Otthon, édes otthon

Apám:
Ashton Stanford nyugalmazott auror, munkájában még hatalmas köztiszteletnek örvendett, de azt hiszem, ez továbbra sem múlt el. Engem is miatta kedveltek eleinte annyian az aurorosztag tagjai közül, természetesen azóta már sikerült bizonyítanom nekem is. Apa parancsnokhelyettesi rangig vitte, ki is nevezték volna még eggyel feljebb, de ő már az elején megmondta, hogy ezt a pozíciót nem szeretné. Fontosabb volt neki, hogy a családjával legyen. Én voltam a kislánya, a kedvence, én pedig a magam részéről szintén rajongva szerettem és szeretem apát a mai napig. Csak néha túlzásba viszi a védelmemet.

Anyám:
Hannah Stanford, egyszerű titkárnőként dolgozott a Mágiaügyi Minisztériumban, ennél stresszesebb munkát nem is nagyon tudott volna elismerni. Mindig is egy végtelenül nyugodt, szerető és melegszívű nő volt, az a tipikus tyúkanyó fajta. Sosem hallottam még, hogy felemelte volna a hangját. Nagyon szeretem anyát, mindig összetartja a családot, nem mellesleg a legfinomabb sütiket süti.

Bátyám:
Finley kilenc évvel idősebb nálam, szintén az aurorosztagnál dolgozik, csak ő kriminálpszichomágusi pozícióban. Jó kapcsolatunk volt kiskorunkban, imádtam a bátyámat, ő pedig mindig megvédett, ha bajban voltam, de olyan különösen szoros kapcsolat nem alakult ki köztünk, felnőtt fejjel pedig még inkább látszik, hogy sok téren eltérő nézeteket vallunk. Ennek ellenére imádom a bátyámat és a három gyerekéért is odáig vagyok.

Az a tahó:
William gyakorlatilag a főnököm. Már rosszul kezdődik, mi? Pedig nagyon nem az. Furcsa események követtek még furcsább eseményeket, aminek a vége az lett, hogy egymás oldalán kötöttünk ki. A kezdetektől fogva megvolt köztünk a harmónia, és bármennyire nyálasan is hangzik, mintha tényleg egymásnak teremtettek volna minket. Erre elég hamar fény derült. Néhány hónapja kérte meg a kezem, amire persze azonnal igennel válaszoltam. Végtelenül szerelmes vagyok...

A lélek tükre

Pozitív tulajdonságaim:
Nagyon gondoskodó vagyok, az a fajta, aki bárkit képes megölelni és megvigasztalni, ha arra lenne szüksége, azokat pedig még inkább, akiket szeretek. Amikor valaki rám néz, nem ezt látja, mert annyira nyilvánosan nem mutatkozik meg, de ha olyan a helyzet, akkor mindenképpen látszik rajtam, hogy mennyire odaadó és szerető vagyok.
Könnyedén kifejezem az érzéseimet, ami ugyan sok esetben inkább rossz tulajdonság, főleg másoknak, én mégis a pozitív vonásaim közé tudom csak elkönyvelni. Sosem kedveltem az olyan embereket, akik jópofiztak másokkal, akkor mosolyogtak, amikor nem kellett volna és egyszerűen minden mű volt velük kapcsolatban. Számomra fontos volt az őszinteség és hogy kimondjam nyíltan, amit gondolok. Szerencsére nem is okozott ez nehézséget.
Mindig sok energiám van, nehezen lehet ténylegesen lefárasztani, akkor viszont napokig nem tudok megmozdulni. Ez szerencsére ritkán fordul elő és a munkámnak köszönhetően elég jó formában vagyok ahhoz, hogy jól bírjam a terhelést és a hosszas, nehéz munkát.

Negatív tulajdonságaim:
Csökönyös és önfejű vagyok. Könnyedén fejjel megyek a falnak, pláne akkor, amikor nem kéne, ebből már rengeteg problémám volt (Willy tudna mit mesélni), de nincs mit tennem ellene. Ha éppen kitalálok valamit, azt egész biztosan meg is csinálom, még akkor is, ha mások a hajukat tépik miattam.
Zavaróak a hangulatingadozásaim. Hát azt elhiszem. Nem lehet kellemes, hogy nem tudják, hogyan álljanak hozzám. Kiszámíthatatlan vagyok, még saját magamnak is, de nem tehetek róla. Én ilyen vagyok és kész. Képes vagyok egyik pillanatról a másikra egy nyitott, barátságos és szeretnivaló emberből egy morgós, elviselhetetlen fúriává változni. Ha valakinek nehéz ezt feldolgoznia, az keressen más társaságot, vagy hallgasson mindörökre.

Múltam:
Második és egyben utolsó gyerekként születtem, van egy bátyám, aki már majdnem három gyerek apja, egy apám, aki minden pasimat ki akarja filézni és egy anyám, aki a legfinomabb sütiket süti. Milyen regénybe illő egy család, nem igaz? Hát igen, mondhatjuk így is.
Gondtalan gyerekkorom volt, otthon játszottam, megtanultam járni, beszélni, hisztizni, összetörni magam, legurulni a lépcsőn és mindenféle életveszélyes helyzetbe keverni magam. De hát minden gyerek ilyen. Hogy mondod, vannak jó gyerekek is? Én ilyenről még nem hallottam. Tizenegy évesen elkezdtem a Roxfortot, ahol a szüleim jóslatával megegyezően a Griffendélbe kerültem, ahol a legrosszabb lány, de az egyik legjobb kviddicses voltam. Már másodikban bekerültem terelőként, még az idősebbek is rettegtek tőlem. De hát így volt ez helyes, mert én tényleg öltem őket a pályán, a megengedett játékkeretek között, persze. Bármennyire is rossz voltam, a sportszerűtlenség nem az én műfajom.
Nagyon szép eredményekkel végeztem, a magatartásommal voltak csak a problémák, a jegyeim mindig nagyon jók voltak. Nagy küzdelem árán felvételt nyertem a Docendo Discimus aurorképzőjére, amit néha ugyan vért izzadva, de mégis elvégeztem. Eddig még minden egész sima, nem? Aha, eddig.
Nem is tudom már, pontosan mikor kerültünk egymás mellé Williammel, a hogyanját pedig jobb lesz, ha nem firtatom a dolognak. Elég kalandos eset volt, maradjunk ennyiben, amiről jobb, ha sokan nem szereznek tudomást. A gyerekeimnek biztosan nem fogom ezt vidáman elregélni, majd inkább kitalálok valami hihető mesét. Rajtuk kívül senki sem tudja az igazat, de jobb is, ha homály fedi. Évek óta rendíthetetlen a kapcsolatunk, néhány kisebb-nagyobb és meglehetősen rövid időtartamú vitát leszámítva minden zökkenőmentesen ment. De azért az életem elég kalandos fordulatot vett, amikor összekerültem Willyvel, még inkább, mint addig volt. De ezt egyáltalán nem bánom, engem ez éltet és motivál.
Néhány hónapja jegyzett el, természetesen igent mondtam rá, néhány hete pedig már azt is tudom, hogy a családunk egy újabb taggal fog bővülni. A kérdés csak az, hogy hogyan adjam ezt be neki. Biztos vagyok benne, hogy nagyon fog örülni, de azt szeretném, ha mindenkinek különleges lenne a pillanat.

Külsőm:
Átlagos magasságú vagyok, talán kissé alacsonyabb a legtöbbeknél, a testalkatom is normális, de a munkának köszönhetően nem vagyok olyan erőtlen, mint a legtöbb nő, azért a befőttes üveget még én magam is ki tudom nyitni. Szőke hajam van, zöldeskék szemekkel és nagyjából ennyi az egész. Otthon nagyon szeretek Willy ruháiban flangálni, nincs is annál kényelmesebb, ha viszont elmegyek valahová - nem munkaügyben - aránylag adok az öltözködésemre. Nem báli ruhában mutatkozom persze, de azért nem is nézek ki úgy mint egy utcagyerek.

A madarak csiripelték

Amortentiám:
fenyő, málnajoghurt

Mumusom:
Bármi, aminek négynél több lába van, kicsi és mozog.
Ami pedig nem kézzel fogható, az William elvesztése. Nem hiszem, hogy sokáig bírnám nélküle.

Edevis tükre:
Én, a férjemmel és a gyerekeimmel körülvéve. Talán ez annyira már nem is álom.

Hobbim:
Willy kiidegelésén kívül? Nem is tudom. Amihez éppen kedvem szottyan, legyen az olvasás, sütés, futás, bármi igazából. Az utóbbi időben nagyon rászoktam a piláteszre.

Elveim:
Mindig őszinte vagyok, még akkor is, ha ez fáj, mert úgy érzem, hogy minden kapcsolat alapja az őszinteség. Most ebbe ne vegyük bele azokat a mindennapi apró kis hazugságokat, ami csak az emberek életét könnyíti meg, az teljesen máshová tartozik.

Amit sosem tennék meg:
Gyakorlatilag semmit, amit erkölcstelennek vélek. Amúgy elég bevállalósnak tartanak.

Ami zavar:
Ha hülyének néznek, pláne ha a hülye emberek néznek hülyének. Jó, eleve a hülye emberek zavarnak.

Ami a legfontosabb az életemben:
Willy

Ami a legkevésbé fontos számomra:
Nekem minden fontos. A legkisebb dolgokban is akad valami, amit meg kell tartanom.

Amire büszke vagyok:
Hogy egyike vagyok a kevés női aurornak. Azt hiszem, ez igazán nagy teljesítmény.

Ha valamit megváltoztathatnék az életemben:
Jelenleg nincsen, remélem, később sem lesz.

Így képzelem a jövőmet:
Családot alapítok, lesz egy fészekalja gyerekem és a férjemmel örökké együtt leszünk. Mint egy kislány, nem igaz?

Egyéb:
Gyereket várok, de erről egyelőre még senki sem tud rajtam kívül.

Playby:
Candice Accola

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

TémanyitásTárgy: Re: Natalie Stanford   Hétf. Május 16, 2016 8:11 pm

Elfogadva

Natalie egy igazán szimpatikus és szerethető karakter, ő az, akinek semmilyen családi tragédiát, semmi extra csavart nem kellett beletenni a történetébe ahhoz, hogy érdekes személyiség legyen. Minden rossz tulajdonságával együtt megszerettem őt, és vele egyetemben a körülötte élő embereket is. Alig várom, hogy megismerhessem Williamet is, azt pedig még inkább, hogy megszülessen a közös gyerekük. Biztos vagyok benne, hogy remek szülőkké válnak majd.
Nincs is más dolgod, mint playby-t foglalni, meghirdetni a keresettjeidet, és minél több játékba kezdeni!

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Natalie Stanford
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Natalie Pezzini