HomeGy.I.K.KeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Online muglik
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (16 fő) Vas. Márc. 13, 2016 1:19 pm-kor volt itt.
Adminok
Levin Dolohov

PM
Karakterlap

Dominic Linwood

PM
Karakterlap
Testvéroldalunk
Legújabb válaszok
Zara & Chris
by Christopher Broadmoor
Csüt. Júl. 07, 2016 1:49 am

Makepeace & Broadmoor
by Christopher Broadmoor
Kedd Jún. 28, 2016 3:09 am

London Life
by Vendég
Vas. Jún. 26, 2016 1:15 pm

Amelia Houghton
by Amelia Houghton
Szomb. Jún. 25, 2016 8:17 pm

Hírek
by Admin
Szer. Jún. 22, 2016 12:17 am

Playby lista
by Zara Rae Hale
Kedd Jún. 21, 2016 11:03 pm

Zara Rae Hale
by Admin
Kedd Jún. 21, 2016 10:39 pm

Liam várja szeretettel
by Liam Weasley
Pént. Jún. 17, 2016 8:38 pm

Dominic & Dolohovék
by Alexander Dolohov
Csüt. Jún. 16, 2016 7:54 pm

Julia & Dominic
by Dominic Linwood
Vas. Jún. 12, 2016 3:59 pm

Nathan & Carol
by Caroline Dolohov
Vas. Jún. 12, 2016 2:44 pm

Levin & Carol
by Caroline Dolohov
Vas. Jún. 12, 2016 2:14 pm

Xanthe & Jack
by Jack Durward
Szomb. Jún. 04, 2016 11:01 pm

Hataway keressetje
by Katherine Hataway
Szomb. Jún. 04, 2016 1:28 pm

Katherine Hataway
by Admin
Szomb. Jún. 04, 2016 12:01 pm

Ms. Granger & Mr. Dolohov
by Levin Dolohov
Pént. Jún. 03, 2016 11:45 pm

Nathan & Carol
by Caroline Dolohov
Csüt. Jún. 02, 2016 7:55 pm

Octavia Wright
by Octavia Wright
Kedd Május 31, 2016 6:57 pm

Gloria Dashwood
by Admin
Hétf. Május 30, 2016 10:24 pm

Tessa & Eliot
by Eliot Makepeace
Hétf. Május 30, 2016 10:01 pm

Share | 

Zack & Adam

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Nem : Férfi
Kor : 20

TémanyitásTárgy: Zack & Adam   Vas. Ápr. 10, 2016 6:00 pm

Zack & Adam

A nap tanulsága: nem, kicsit sem vicces szétbarmolni a folyosót Jóslástan óra helyett. Az még valóban jó ötletnek tűnt, hogy ne menjek be annak a kattant nőnek az órájára, de utólag belegondolva talán az mégsem volt olyan okos gondolat, hogy besegítettem Zack Bradley-nek.
Éppen a Szükség Szobájába igyekeztem, hogy elrejtőzhessek a kíváncsi szemek elől, amikor belerohantam a srácba, aki épp ügyködött valamin. Három vödörnyi zöld trutyi volt nála, az a fajta, amihez az ember háromméteres bottal sem szívesen nyúl hozzá, nemhogy kézzel. Első pillantásra még azt is megkockáztattam volna, hogy él is az a valami. Valószínűleg az lett volna a legbölcsebb, ha egyszerűen továbbsétálok, mint aki nem látott semmit, azonban ehelyett lendületesen belemarkoltam a zselés állagú kulimászba és röhögve a falnak vágtam. Lepattant róla, mint egy gumilabda, majd földet éréskor kétszeresére duzzadt és hozzáragadt a padlóhoz. Mégis ki ne lenne odáig ezért?
Tehát szó szót és tett tettet követett, és megtudtam, hogy a Bradley gyerek az egész folyosót el akarja lepni ezzel az undormánnyal. Én pedig gondolkodás nélkül rávágtam, hogy ki ne hagyjon a bulival. Szóval röpke fél óra alatt az egész emeletet ellepte a zöld trutymó, mi pedig elégedetten szemléltük, ahogy a csengetés után újabb és újabb ajtók nyílnak ki, majd a gyanútlanul sétálók beleragadnak csínyünk végtermékébe. Bárki bármit mond, más kárán nevetni igenis nagyon édes. Addig, amíg meg nem kapod érte méltó büntetésed...
Szóval mindezek után egy teljes órát töltöttünk McGalagonynál, aki a pontlevonás mellett arra kárhoztatott minket, hogy fel kellett takarítanunk magunk után. Máris nem volt annyira vicces a dolog.
És most itt álltam, pálca nélkül, egy rohadt felmosóronggyal és egy koszos vízzel teli vödörrel. Kezdtem magam egy nyomorult házimanónak érezni.
- Rohadt büntetőmunka - rúgtam bele dühömben a vödörbe. A víz kiborult a padlót beborító zöld anyagra, mire az csak magába szívta és még jobban megdagadt.

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Nem : Férfi
Kor : 20

TémanyitásTárgy: Re: Zack & Adam   Csüt. Ápr. 21, 2016 5:48 pm

Adam & Zack
Büntetőmunka

Egész jó ötlettel indultam neki ennek a mai napnak, az már más kérdés, hogy most milyen nagy pácban vagyok kedves delikvensemmel.
A kezdet nagyon is egyszerű volt, mert tudom, hogy mit honnan, hogyan lehet beszerezni olyankor, amikor nem látják. Mindenhol van ám kis járatom, mint a patkányoknak. De most ez mikor felkeltem, nagyszerű ötletként indult, aminek felejthetetlen a végkimenetele. Egészen addig sikerült is, amíg sétáltam a folyosón a vödrökkel tele trutyival. Az arcomon az a lemoshatatlan mosoly, amikor valaki valamiben sántikál és abból csak szórakozás lehet. Talán ezért is sikerült hozzám "ragadnia" egy griffendélesnek vagy csak unatkozok, ki tudja. A lényeg, hogy már ketten mentünk a kiszemelt folyosóra, ahol elkezdtük a mókánkat. Csak úgy repkedtek a zöld nyúlós valamik, amikor egy tanár tévedt arra. Egyből rohanni akartam, aminek a következménye, hogy jól pofára estem, mert figyelmetlenségemnek köszönhetően a lábam alá is folyt ebből az anyagból, így szépen oda is tapadtam.
A kioktatás után pedig itt esz a penész, hogy feltakarítsuk ezt, persze mindezt pálca nélkül. Túlságosan is egyszerű lett volna azzal.
- Hiába szenvedünk ezzel, úgysem fog eltűnni. Csak dolgoztatni akarnak... Kész rabszolga hajcsárok. - Rántom meg a vállaimat, majd el is engedem a felmosót, ami hangos csattanással jelzi, hogy a földön landolt.
- Máshogy kell ezt megoldani! Kapjunk el egy könyvmolyt, aki a pálcájával feltakarítja ezt. Vagy átteleportálja McGalagony irodájába. - Nevetem el magam, az vicces lenne, hogyha az öreg hölgy épp betévedne a szobájába és se ki, se be. Elidőzök ezen egy pár másodpercig, majd lehajolok megint a felmosóért és úgy csinálok mint, aki dolgozik.

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Zack & Adam
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Part 14 / 12
» Zack Finnigan
» adam warren
» Adam Cooper