HomeGy.I.K.KeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Online muglik
Összesen 0 felhasználó van jelen :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 0 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (16 fő) Vas. Márc. 13, 2016 1:19 pm-kor volt itt.
Adminok
Levin Dolohov

PM
Karakterlap

Dominic Linwood

PM
Karakterlap
Testvéroldalunk
Legújabb válaszok
Zara & Chris
by Christopher Broadmoor
Csüt. Júl. 07, 2016 1:49 am

Makepeace & Broadmoor
by Christopher Broadmoor
Kedd Jún. 28, 2016 3:09 am

London Life
by Vendég
Vas. Jún. 26, 2016 1:15 pm

Amelia Houghton
by Amelia Houghton
Szomb. Jún. 25, 2016 8:17 pm

Hírek
by Admin
Szer. Jún. 22, 2016 12:17 am

Playby lista
by Zara Rae Hale
Kedd Jún. 21, 2016 11:03 pm

Zara Rae Hale
by Admin
Kedd Jún. 21, 2016 10:39 pm

Liam várja szeretettel
by Liam Weasley
Pént. Jún. 17, 2016 8:38 pm

Dominic & Dolohovék
by Alexander Dolohov
Csüt. Jún. 16, 2016 7:54 pm

Julia & Dominic
by Dominic Linwood
Vas. Jún. 12, 2016 3:59 pm

Nathan & Carol
by Caroline Dolohov
Vas. Jún. 12, 2016 2:44 pm

Levin & Carol
by Caroline Dolohov
Vas. Jún. 12, 2016 2:14 pm

Xanthe & Jack
by Jack Durward
Szomb. Jún. 04, 2016 11:01 pm

Hataway keressetje
by Katherine Hataway
Szomb. Jún. 04, 2016 1:28 pm

Katherine Hataway
by Admin
Szomb. Jún. 04, 2016 12:01 pm

Ms. Granger & Mr. Dolohov
by Levin Dolohov
Pént. Jún. 03, 2016 11:45 pm

Nathan & Carol
by Caroline Dolohov
Csüt. Jún. 02, 2016 7:55 pm

Octavia Wright
by Octavia Wright
Kedd Május 31, 2016 6:57 pm

Gloria Dashwood
by Admin
Hétf. Május 30, 2016 10:24 pm

Tessa & Eliot
by Eliot Makepeace
Hétf. Május 30, 2016 10:01 pm

Share | 

Nancy & Eliot

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Nem :

TémanyitásTárgy: Nancy & Eliot   Szer. Ápr. 06, 2016 10:13 pm

[center]
Nancy & Eliot
Fiatalság, mennyi öröm és mennyi kín
Egy újabb unalmas Hétfő, ami másból sem áll csak annyiból, hogy hallgatjuk a tanároknak a sövegeit és próbálok nem elaludni. Eddig az SVK a kedvenc tantárgyam iaz, hogy korepetálásra járok, de hát ez van nem szégyen legalább is szerintem. Szerencsémre nem volt kint senki és McGalagony professzortól kaptam arra engedélyt, hogy a házlebegő bűbájt gyakorolhassam,a mi nem megy mert hiszen a Tanár úr nem tud mindig vállalni. Nem is baj, mert legalább nem megyünk egymás idegeire. Igazából mindig próbálok koncentrálni becsukom a szemem és elmondom vagy 3x, hogy Zárj ki mindent, hiába ha nem tudom. Mindig Maxen jár az eszem, pedig nem kellene hanem rendesen oda kellene figyelnem és akkor talán sikerülni fog. Lehetséges, hogy figyelem zavarom van, de kinek ne lenne?? Minek kellett, ezt a nehéz tantárgyat beletteniük? Most egyszerűbb, hogy ha ennek a megalkotóját átkoznám el? Na mndegy. Óra után találkoztam még az egyik barátnőmmel, aztán lementünk az udvarra. Sokan voltak, de engem nem zavart még iscsak gyakorloni szeretnék. Igaz nem voltak olyan sokan lent az udvaron, pedig hét ágra sütött a nap és az acomat olan jól perzselte a meleg napfény sugara, hogy ez valami eszméletlenül csodálatos volt. A következő mozdulatokat csináltam, hogy kivettem a táskámból a pálcámat és elkezdtem mondani azt, amit eddig a tanárral vettünk.
- Zárj ki minden mást - Egy óvatlan pálcaintéssel még, most se tudtam megcsinálni.
- A p*csába, hogy sose udom megcsinálni.- Ideges lettem, de szerencsémre arra jött a padtársam azt hiszzem, hogy Eliotnak hívják. Nagyon jó SVKból és ő ezt megtudja csinálni. Nagy élegzetet vettem és odaléptem hozzá, pedig eddig sose beszélgettünk egymással és csak most keresem meg. Igaz volt már olyan, hogy rólam másolta a házit ami neki nem volt kész, de csak ennyi többett nem.
- Szia ne haragduj... rá tudsz érni nekem segíteni? - Annyira izgultam, hogy a pálca kiesett a kezeből és gyorsan felvettem. Mi történt velem, ilyen még sose volt. Próbálok Maxre gondolni, de eddig mintha került volna enem nem értek én már, itt semmit sem. Remélem, hogy Eliot tud nekem segíteni, mert akkor nagyon hálás lennék érte. Maximum, majd elviszem a Zonkó csodabazárjába vagy ahova csak szeretné csak könyörgöm segítsen nem szeretnék emiatt egy Borzalmasat kapni.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Nem : Férfi
Kor : 20

TémanyitásTárgy: Re: Nancy & Eliot   Szomb. Ápr. 09, 2016 2:46 pm

Nancy & Eliot
Hétfőn nincsen edzés. Ennél szomorúbb dolog aligha történhetne velem. Ma különösen lelkesnek éreztem magam, majd' kicsattantam az energiától, amiben valószínűleg a szuper időjárás is közrejátszhatott. Télen - ha éppen nem volt hó - mindentől elment a kedvem, biztos mert kevés napfény ért. Lehet egy növény vagyok. Mondjuk spenót.
Na de most, hogy ilyen jó idő volt, hirtelen mindenre energiát éreztem magamban. Komolyan mindenre. És igazán zavart, hogy ma nem a miénk a kviddicspálya. Szívesen felmentem volna a csapatommal, most még a belüket sem dolgoztattam volna ki velük. Kivételesen.
A seggemen azonban csak nem tudtam megülni. Egy darabig a barátaimmal voltam, aztán amikor ők leléptek valamerre, ki-ki a saját dolgára, én is elindultam kifelé az udvarra. Ha már nem is játszhatok, legalább egy kicsit kint lehetek a jó időben. Voltak kint néhányan, nem sokan, de nem is csak egy-két diák ténfergett arrafelé. Egy kis labdát dobálgattam fel magamnak, mondjuk úgy, hogy zsonglőrködtem. Igen, csak egy labdával. Nem volt több nálam, most na. De persze többel is ment volna, jóval többel.
Ekkor rontott rám a fura csaj, aki a padtársammá avanzsálódott, nem is olyan régen. Nem én választottam magamnak, még Roveghan prof ültetett át mellé, amikor miattam nem tudott órát tartani. Most már tényleg halálra untam magam az órákon emellett a csaj mellett.
- Segíteni? -pislogtam rá nagyokat. -Biztos vagy te benne, hogy jó embert találtál meg? -Sosem voltam egy mintadiák. Amit feltétlenül kellett, azt megtanultam, SVK-ból tényleg meglepően jó is voltam, de a többi tantárgy... hát azok nem éppen így működtek nálam. A legtöbb nem is érdekelt.

Nancy & Eliot
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal